Lenovo Moto G5s Plus

Napr. s pevnými službami XL:

Mesačne:
Pevná služba XL 20,00 €
Web zľava 2. a 3. mesiac -5,00 €
Doplatok k službe 9,00 €
Jednorazovo pri kúpe: 1,00 €

Napr. s pevnými službami L:

Mesačne:
Pevná služba L 15,00 €
Web zľava 2. a 3. mesiac -5,00 €
Doplatok k službe 9,00 €
Jednorazovo pri kúpe: 49,00 €
PREJSŤ K NÁKUPU

Najmodernejší fotoaparát vo svojej triede

Nový Lenovo Moto G5 Plus disponuje prvým fotoaparátom vo svojej triede s technológiou Dual Autofocus Pixels. Využitím 10-krát viac pixelov senzora je fotoaparát schopný zaostriť na predmet až o 60% rýchlejšie ako kedykoľvek predtým.1 Menej zmeškaných záberov, viac nádherných denných i nočných fotografií.

Batéria + TurboPower™

Nemusíte zapájať nabíjačku. 3000mAh batéria s celodennou výdržou poskytuje dostatok energie, takže nemusíte nabíjať smartfón počas dňa. Keď je čas smartphone dobiť, nespomalí vás. Vďaka technológii TurboPower™ nabijete smartfón až na 6 hodín prevádzky už po 15 minútach nabíjania.1

Precízny kovový dizajn

Nový smartphone Lenovo Moto G5 Plus prichádza s vysoko kvalitnou, hliníkovou povrchovou úpravou, ktorá bola vytvorená s úplnou presnosťou až k dokonalosti. Vyberte si šedé alebo zlaté farebné prevedenie.

Výkon pod kapotou

Okamžitý pôžitok

Lenovo Moto G5 Plus prichádza s rýchlym osemjadrovým 2,0 GHz procesorom, výkonnými grafickými funkciami a podporou 4G LTE.2.

Život v HD

Nechajte vaše fotografie, videá a hry ožiť. Lenovo Moto G5 prináša 5,2“ Full HD displej s jasnými farbami a jemnými detailmi, ktoré očakávate od prémiového smartfónu.

Trocha vody neuškodí

Nenechajte sa zastrašiť kvapkami dažďa alebo poliatím vodou. Lenovo Moto G5 Plus disponuje vodoodpudivým nano povrchom, vďaka ktorému je telefón chránený zvnútra aj zvonku.

Vylepšenia

Skratky, ktoré prináša Moto

Odomknite telefón pomocou odtlačku prsta alebo si prečítajte oznámenie bez odomykania telefónu. Navyše vám rýchle gestá pomôžu dostať sa k položkám, ktoré využívate najčastejšie.

Čítačka odtlačkov prstov

Stačí použiť čítačku odtlačkov prsta a odomknúť tak telefón v jednom okamihu. Dotknite sa čítačky znova a smartphone sa opäť zamkne. Navyše Lenovo Moto G5 Plus disponuje technológiou NFC, takže môžete bezpečne nakupovať pomocou smartfónu. Môžete tiež nakúpiť veľa aplikácií bez zadávania hesla.

Buďte o krok vpred

Moto displej vám ponúka rýchly prehľad oznámení a updatov, takže môžete vidieť, čo sa deje, a to bez odomyknutia telefónu. Stačí len potriasť telefónom, aby ste videli, čo je nové a vyriešiť to okamžite alebo odložiť na neskôr.

Akcie Moto

S akciami Moto vám jednoduchá gestá uľahčia každodenné používanie. Či už je to otočenie zápästia pre spustenie fotoaparátu alebo dvojité zatrasenie pre spustenie blesku, môžete všetky funkcie používať bez stlačenia jediného tlačidla.

Technické parametre
Operačný systém: Android 7.0, Nougat OS
Pamäť RAM: 3 GB
Ukladací priestor: 32 GB interná pamäť, až 128 GB s microSD kartou
SIM karta: jedna nano SIM karta
Senzory: Čítačka odtlačkov prstov, NFC, Akcelerometer, Gyroskop, snímač intenzity okolitého osvetlenia, snímač priblíženia
Ochrana proti vode: Vodeodolná nanovrstva3
Ochrana displeja: Corning® Gorilla® Glass
Zadná kamera: 12 MP so zaostrovaním pomocou duálnych pixelov, f/1.7, 1.4μm, duálny LED blesk
Predná kamera: 5 MP širokouhlá, f/2.2, 1.4μm s možnosťou prisvietenia displejom
Dáta: 4G LTE
Wi-Fi: 802.11 a/b/g/n
Technológia Bluetooth®: Bluetooth verzia 4.2

Objednávku vám doručíme kuriérom čo najskôr od jej spracovania.

O stave objednávky vás budeme priebežne informovať.

Ak zistíte, že vám tovar alebo služba nevyhovuje, môžete ich vrátiť do 14 dní bez udania dôvodu.