iPhone 6 - Informácie, Slovak Telekom

Preskočiť navigáciu

iPhone 6
4.7 palcov iPHONE 6
Mám záujem
iPhone 6 iPhone 6
5.5 palcov iPHONE 6 PLUS
Mám záujem

iPhone 6 nie je iba väčší - je lepší v každom ohľade. Väčší, no výrazne tenší. Výkonnejší, ale pozoruhodne hospodárny. S hladkým kovovým povrchom, ktorý plynule prechádza do nového Retina HD displeja. Jednoliaty celok, v ktorom hardvér a softvér fungujú v perfektnej zhode, vytvárajúc tak novú generáciu iPhonu, ktorá je po všetkých stránkach lepšia.

6.9mmiPhone 6 7.1mmiPhone 6 Plus
Zatiaľ najväčší iPhone. A najtenší.

Vývoj iPhonu s väčším, pokročilejším displejom znamenalo posúvať hranice v dizajne. Z hladkého prechodu skla a kovu do elegantného profilu, každý detail bol starostlivo posúdený s cieľom obohatiť váš zážitok. Takže hoci má väčší displej, iPhone 6 vám jednoducho sadne.

iPhone 6
Nielen väčší displej,
ale aj lepší displej.

Jedna vec je zväčšiť displej. No niečo úplne iné je vyrobiť väčší multidotykový displej so žiarivými farbami a väčším kontrastom pri ešte širšom uhle náhľadu. Presne to sme však spravili s novým retina displejom s vysokým rozlíšením.

1334×
750
iPhone 6
RESOLUTION
1920×
1080
iPhone 6 Plus
RESOLUTION
iPhone 6
iPhone 6
Silnejší. Pozoruhodne úsporný.

Vybudovaný na 64-bitovej architektúre triedy stolného počítača, nový čip A8 poskytuje väčší výkon, hoci riadi väčší displej. Pohybový koprocesor M8 úsporne zbiera dáta zo zdokonalených senzorov a nového barometra. A pri dlhšej výdrži batérie vám iPhone umožňuje spraviť viac a po dobu dlhšiu ako kedykoľvek predtým.

64-bitARCHITECTURE
A8CHIP
M8MOTION COPROCESSOR
iPhone 6
Kamera, ktorá zmenila fotografie, teraz to isté dokázala aj s videom.

Čoraz viac ľudí fotografuje s iPhonom - viac než s ktorýmkoľvek iným fotoaparátom. A teraz iSight kamera má nový senzor so zameriavacími bodmi a novými video prvkami, ako 1080p HD pri 60 snímkach za sekundu, slo-mo pri 240 snímkach za sekundu, a režimom zrýchleného video nahrávania. Takže budete mať viac dôvodov si tiež viac momentov nahrať na video.

ƒ/ 2.2APERTURE 1.5µPIXELS
iPhone 6 iPhone 6
iPhone 6
Rýchlejšie bezdrôtové pripojenie - vzdialenosťou aj šírkou.

iPhone 6 má vyššie prenosové rýchlosti LTE štandardu, * a podporuje viac LTE pásiem ako akýkoľvek iný smartphone, takže môžete prechádzať viacerými miestami. A pri bezdrôtovom pripojení dosiahnete 3x väčšiu rýchlosť.Bezpečnosť. Na dosah.

Prelomová technológia Touch ID (Snímač odtlačkov prstov) vám umožňuje bezpečný prístup do vášho iPhonu s perfektným heslom: vaším otlačkom prsta. Môžete ho tiež použiť pri schvaľovaní nákupov cez iTunes, iBooks, a App Store bez toho, aby ste museli zadať heslo.

iPhone 6
iPhone 6
Vaša peňaženka. Bez skutočnej peňaženky.

Úplne sme zmenili váš spôsob platenia, aby ste mohli nakupovať jednoducho, bezpečne a v súkromí. Apple Pay combinuje komfort a bezpečnosť dotykovej identifikácie a vkladnej knižky s NFC technológiou. Takže iPhone 6 môžete používať pri platení jediným dotykom v obchodoch aj v rámci aplikácií.
iPhone porovnanie modelov

Porovnanie modelov