NOVÁ KOLEKCIA SONY XPERIA

XPERIA™ XZ PREMIUM

Všetko je zrazu Wow

5,5” 4K HDR displej
displej
3230 mAh
s inteligentnou správou
batéria
4 GB RAM
operačná pamäť
4G
sieť
19 MPx
so Super slow motion
hlavný fotoaparát
13 MPx
širokouhlý
predný fotoaparát
64 GB
vnútorná pamäť
Google Android™ 7.1
operačný systém

Xperia™ XZ Premium

Všetko je zrazu Wow

Smartfón Xperia XZ Premium predstavuje nový Motion Eye™ - natoľko pokrokový fotoaparát, že zachytí pohyb, ktorý si ľudské oko ani nevšimne. A vďaka unifikovanému dizajnu, očarujúcemu 4K HDR displeju a inteligentným funkciám je to doteraz náš najprelomovejší smartfón.

Displej Xperia™ XZ Premium

Prvý smartfón na svete so 4K HDR displejom

Budeš inšpirovaný výnimočným rozlíšením, farbami a kontrastom 4K HDR displeja.

Fotoaparát Xperia™ XZ Premium

Prelomový spôsob ako zachytiť svet

So super spomaleným záberom a prediktívnym fotením ti nový Motion Eye™ fotoaparát umožní zažiť viac ako dokáže vidieť ľudské oko. Využíva rýchlejšie a šikovnejšie spracovanie záberu ako kedykoľvek predtým. Získaš tak vynikajúcu kvalitu fotiek a našu doteraz najlepšiu technológiu detekcie pohybu.

Ostré zábery a menej fotografického šumu

Nový senzor Exmor RS™ pre mobilné zariadenia so zabudovanou pamäťou ponúka 5x rýchlejšie scanovanie záberu, čo zabezpečí ostrejšie zábery pohybu.

Oceňovaný objektív Sony G Lens

Upravený objektív G Lens presne zachytáva detaily a textúru, čo zabezpečí vyššiu optickú ostrosť, od jedného rohu po druhý.

Inteligentné obrazové spracovanie

Zdokonalili sme náš vychýrený obrazový procesor BIONZ™ pre mobilné zariadenia, ktorý sa postará o presnejšiu detekciu pohybu a rýchlejšie obrazové spracovanie.

Je tu super spomalený záber

Motion Eye™ kamera je jedinečná: nahrá 960 snímok za sekundu pre prehrávanie super spomalených záberov, ktoré odhalia skryté čaro života. Stopáž je štvornásobne pomalšia ako videá nahrané inými smartfónmi1, takže sa odhalí všetko napätie a detaily.

Zachytí spontánnu krásu života

Skutočný život môže byť oveľa rýchlejší ako tvoj prst na spúšti. Nový Motion Eye™ fotoaparát s prediktívnym zachytávaním obrazu začne ukladať snímky do vyrovnávacej pamäte sekundu pred stisnutím spúšte. Je to ako pretáčanie času a ty si môžeš vybrať až zo štyroch záberov.

Dizajn Xperia™ XZ Premium

Odolá vode

S certifikáciou IP65/68 je Xperia XZ Premium chránená pred obliatím vodou aj proti prachu. Dokonca môžeš bez obáv telefonovať aj v daždi.*

Výkon Xperia™ XZ Premium

Má silu fungovať rýchlejšie

Čokoľvek chceš urobiť, Xperia XZ Premium to urobí rýchlo. Pokrokový výkon procesora znamená, že máš k dispozícii super plynulý výkon, či už surfuješ na internete alebo hráš rýchle hry.

Batéria Xperia™ XZ Premium

Batéria, ktorá vydrží dlhšie

Xperia XZ Premium sa učí z toho, ako ju používaš, a pomôže ti upraviť spotrebu batérie, aby vydržala po celý deň. Jej technológie nabíjania predchádzajú poškodeniu batérie a sú schopné časom až zdvojnásobiť jej životnosť.

* Xperia™ XZ Premium je vodotesný a chránený voči prachu, takže žiadny strach, ak vás zastihol dážď alebo ho chcete umyť pod tečúcou vodou. Ale pozor - všetky otvory a prichytené krytky musia byť pevne uzatvorené. Zariadenie by ste nemali ponoriť pod vodu celé a nevystavujte ho ani morskej, slanej či chlórovej vode alebo kvapalinám, ako sú nápoje. Zneužitie a nesprávne používanie zruší platnosť záruky. Zariadenie má stupeň ochrany IP65/68. Viac informácií nájdete na www.sonymobile.com/waterproof. Poznámka: Model Xperia™ XZ Premium má bezkrytkový port USB na prepojenie a nabíjanie. USB port musí byť pred nabíjaním úplne suchý.

Xperia™ XCompact

Ostré fotografie. Praktická veľkosť.

4,6" HD
so zakriveným sklom
displej
2700 mAh
s inteligentnou správou
batéria
3 GB RAM
operačná pamäť
4G
sieť
23 MPx
s trojitým obrazovým snímaním
hlavný fotoaparát
5 MPx
širokouhlý
predný fotoaparát
32 GB
vnútorná pamäť
Google Android™ 6.0
operačný systém

Pretože život je v neustálom pohybe

Pokrokový fotoaparát Sony v kompaktnom smartfóne

Pohyb pre Xperia XCompact nie je žiadnou prekážkou. S inovatívnou technológiou trojitého snímania obrazu môžete zachytiť pohybujúce sa objekty s najostrejšou presnosťou, dokonca i v zhoršených svetelných podmienkach. A keďže vďaka svojej veľkosti 4.6” sa ľahko nosí, nikdy nezmeškáte možnosť fotografovať v správnom čase.

Dovidenia, filtre. Vitajte, farby!

Reálne farby v akýchkoľvek podmienkach

Nebolo by to fajn, keby ste nemuseli svoje fotografie vylepšovať? Vďaka pokrokovému senzoru infračerveného spektra smartfónu Xperia XCompact, fotografujete to, čo vidíte, a to s reálnymi farbami. Filter nie je potrebný.

Zvládnete to mihnutím oka

23 MP fotoaparát pre najrýchlejšie okamihy

Prechod zo standby režimu k odfotografovaniu trvá nášmu najrýchlejšiemu fotoaparátu 0,6 s. S rýchlym spustením fotoaparátu, spúšťou fotoaparátu a rýchlejším spracovaním obrazu môžete zachytiť aj tie najspontánnejšie okamihy.

Dizajn smartfónu Xperia XCompact

Pre tých, ktorí chcú byť najlepší. Nie najväčší.

Vytvorili sme smartfón, v ktorom sa spája pohodlie a krása. Jeho hladký, zaoblený tvar je príjemný na dotyk a jeho kompaktná veľkosť je ideálna pre ovládanie jednou rukou.

 

V prevedení s vysokým leskom pripomína smartfón Xperia XCompact jemne opracovanú keramiku. Dostupný je v nadčasovom prevedení vesmírnej čiernej, štýlovej bielej a upokojujúcej hmlistej modrej.

Inteligencia smartfónu Xperia XCompact

Smartfón, ktorý je každým dňom inteligentnejší

Xperia XCompact je smartfón, ktorý sa každodenným používaním stáva inteligentnejší a osobnejší. Učí sa a prispôsobuje v závislosti od toho, ako svoj telefón využívate, vďaka čomu dosiahnete ten najlepší zážitok z jeho používania.

Smart cleaner

Smartfón Xperia XZ sa učí, ktoré aplikácie používate najčastejšie. Automatickou deaktiváciou nepoužívaných aplikácií a vymazaním vyrovnávacej pamäti bude mať váš smartfón vždy optimálnu rýchlosť.

Xperia™ XA1

PERFEKTNÉ ZÁBERY S 23 MP

5” HD 720p display
s bezrámovým dizajnom
displej
2300 mAh
s inteligentnou správou spotreby energie
batéria
3 GB RAM
operačná pamäť
4G
sieť
23 MPx
najlepší vo svojej triede
hlavný fotoaparát
8 MPx
širokouhlý objektív
predný fotoaparát
32 GB
vnútorná pamäť
Google Android™ 7.0
operačný systém

Fotoaparát

Pôsobivá kvalita obrazu

Naše skúsenosti z vývoja fotoaparátov vám pomôžu k dokonalým snímkam. Xperia XA1 má fotoaparát s 23MP snímačom Exmor RS ™ pre mobilné zariadenia a objektív so svetelnosťou F2,0. Viac pixelov, viac svetla, snímky najlepšie vo svojej triede.

Také živé ako si to pamätáš

Zachyť všetky krásne chvíle svojho života vo vysokej kvalite, aby sa stali nezabudnuteľnými.

Fotoaparát

Širokouhlý objektív pre selfie

Predný fotoaparát smartfónu Xperia XA1 má 8 MP a širokouhlý 23 mm objektív, s ktorým sa do záberu zmestí veľa vašich priateľov. Spúšť dlaňou automaticky rozpozná vašu ruku a spustí odpočítavanie samospúšte.

Dizajn

Formát bez okrajov, ktorý presne zapadne do ruky

Hladké, zaoblené tvary a 5 "displej cez celú šírku, ktorého rám je prakticky neviditeľný. Xperia XA1 ti presne zapadne do ruky.

Výkon

Silný výkon

Energeticky úsporný procesor sa postará o rýchlejší a plynulejší užívateľský zážitok, či už surfuješ na internete, pozeráš video alebo hráš svoju obľúbenú hru. To všetko so super rýchlym 4G pripojením.

Prispôsobí sa tvojim zvykom

Xperia XA1 sa učí a prispôsobuje podľa toho, ako ju používaš. Každým dňom je múdrejšia a viac šitá na mieru tvojim potrebám.

Zdravšia batéria s dlhšou životnosťou

Adaptívne nabíjanie Qnovo monitoruje stavy batérie ako napr. teplota a tlak. Upravuje nabíjacie prúdy s cieľom maximalizovať životnosť tvojho Xperia® smartfónu.

Prispôsobí sa tvojim zvykom

Xperia XA1 sa učí a prispôsobuje podľa toho, ako ju používaš. Každým dňom je múdrejšia a viac šitá na mieru tvojim potrebám.

Zdravšia batéria s dlhšou životnosťou

Adaptívne nabíjanie Qnovo monitoruje stavy batérie ako napr. teplota a tlak. Upravuje nabíjacie prúdy s cieľom maximalizovať životnosť tvojho Xperia® smartfónu.

XPERIA ™ L1

Plynulý výkon. Výnimočný displej

5,5” HD 720p displej
displej
2620 mAh
s inteligentnou správou
batéria
2 GB RAM
operačná pamäť
4G
sieť
13 MPx
s jednoduchou obsluhou
hlavný fotoaparát
5 MPx
predný fotoaparát
16 GB
vnútorná pamäť
Google Android™ 7.0
operačný systém

Displej

Pôsobivý displej

Pozri si to všetko v nádherných detailoch. Xperia L1 disponuje vysoko kvalitným 5.5 displejom so zaobleným dizajnom a úzkymi okrajmi, takže môžeš vidieť aj zdieľať všetko, čo chceš.

Stvorený pre tvoju ruku

Na smartfón Xperia L1 sa nielen dobre pozerá. S hladkým, zaobleným rámom skvele sadne do ruky a príjemne sa drží.

Výkon

Výkon, ktorý potrebuješ

Skombinuj štvorjadrový procesor s 2GB RAM pamäťou a získaš rýchlosť a výkon, ktoré potrebuješ. Žiadne zaostávanie. Žiadne ťažkosti. Len plynulý výkon.

Prenechaj premýšľanie svojmu telefónu

Smart Cleaner garantuje optimálnu rýchlosť. Táto šikovná funkcia zanalyzuje, ako svoj telefón používaš, deaktivuje nepoužívané aplikácie a vyčistí vyrovnávaciu pamäť.

Asistencia

Prispôsobí sa tvojim zvykom

Xperia L1 sa učí a prispôsobuje podľa toho, ako ju používaš, a je každým dňom múdrejšia a osobnejšia.

Život je jednoduchší - Xperia Actions

Pozri sa, ako sa Xperia L1 prispôsobí prostrediu, kde sa nachádzaš - a tvoj život trochu zjednoduší.

Fotoaparát

Zachyť čaro bežného dňa

Máš po ruke 13MP fotoaparát s jednoduchou obsluhou a tak si vždy pripravený zachytávať a zdieľať to, čo ti život prináša - v živých, reálnych farbách.

Vždy je tu selfie sezóna

Vojdi do záberu a foť s 5MP selfie fotoaparátom.