MAGIO GO SLEDUJTE ONLINE
TELEVÍZIU KDEKOĽVEK

VYBRAŤ SI MAGIO GO
Pozrieť viac o Magio GO

Vitajte vo svete online televízie Magio GO

Vyberte si službu Magio GO Štandard alebo Magio Premium a môžete sledovať televíziu všade, kde máte internetové pripojenie a to od akéhokoľvek operátora. Služba je dostupná na celom území EU.

7-dňový Archív Magio GO

K dispozícii máte aj 7-dňový archív, v ktorom nájdete program vybraných televíznych staníc až 7 dní dozadu. Program z archívu môžete sledovať bez reklám, ktoré jednoducho pretočíte.

TV stanice v Archíve Magio GO

Sledujte rozličný program až na štyroch zariadeniach súčasne

S Magio GO môžete súčasne sledovať rozdielny program, Magio archív alebo nahrávky až na 4 zariadeniach, napríklad na smartfóne, tablete či počítači. Magio GO môžete sledovať aj cez smart TV alebo akomkoľvek inom televízore
s Magio GO TV Boxom

Viac ako 60 televíznych staníc

Sledujte viac ako 60 slovenských a zahraničných televíznych staníc aj vrátane exkluzívnych športových staníc Digi Sport, detskej Ťuki TV v Slovenčine, či fascinujúcej BBC Earth. Väčšinu staníc môžete sledovať v HD kvalite.

Nastavenie kvality zobrazenia

Môžete si vybrať zo šiestich stupňov kvality zobrazenia vrátane automatického. Zvoľte si kvalitu napríklad podľa rýchlosti internetového pripojenia alebo podľa zariadenia, na ktorom chcete program sledovať.

VITAJTE VO SVETE
MAGIO GO

Zoznámte sa s novým dizajnom a jednoduchým ovládaním

Prostredie aplikácie Magio GO sme zmodernizovali. Osloví vás jednoduchým dizajnom, ktorý odráža vaše potreby. Zo stručného a prehľadného menu sa rýchlo dostanete k televíznemu programu, archívu, svojim nehrávkam, Videopožičovni či nastaveniam. V nastaveniach nájdete možnosť zvoliť svoje obľúbené kanály, nastaviť rodičovskú kontrolu či zmeniť heslo a mnohé ďalšie.

OBJAVTE, ČO MAGIO GO DOKÁŽE

Ovládajte svoju televíziu od začiatku do konca

Nestihli ste začiatok programu? Nevadí, s Magio GO už nič nezmeškáte. Spustite si práve vysielaný program vybraných TV staníc od začiatku jedným dotykom. Navyše môžete už odvysielaný program sledovať bez reklám, ktoré jednoducho pretočíte.

Nahrajte si obľúbený program aj na diaľku

Nahrajte si a sledujte kedykoľvek až 60 hodín svojho obľúbeného programu vybraných TV staníc. Navyše, cez aplikáciu Magio GO môžete nastaviť nahrávanie na svojej Magio televízii aj keď nie ste doma. Stači, ak máte Magio televízii Magio box s funkciou nahrávania.

Svetové aj domáce filmy a seriály v Magio kine s veľkou videopožičovňou

Vyberte si program Magio kino M alebo L a sledujte filmy či seriály zo svetovej aj domácej produkcie neobmedzene, koľkokrát chcete. Vybrať si môžete z 500 titulov rôznych žánrov vrátane oskarových filmov a titulov v HD rozlíšení. Vyskúšajte Magio kino s videopožičovňou bez obáv z viazanosti. Službu môžete kedykoľvek bezplatne deaktivovať.

Viac o videopožičovni v Magio kine

SLUŽBY A CENY MAGIO GO

Vyberte si, či chcete Magio GO Štandard alebo Magio GO Premium so 60 + televíznymi stanicami a užívajte si online televíziu kdekoľvek a kedykoľvek, kde máte internetové pripojenie.
Magio GO získate zadarmo k akejkoľvek Magio televízii na celú dobu, počas ktorej máte Magio televíziu.

channels

12 TV STANÍC

v SD aj HD kvalite

Magio GO Štandard

Zoznam TV staníc Zoznam TV staníc v archíve
Mesačne 3,99 €
  bez viazanosti
channels

60 + TV STANÍC

v SD aj HD kvalite

Magio GO Premium

Zoznam TV staníc Zoznam TV staníc v archíve
Mesačne 10,90 €
  bez viazanosti
channels

60 + TV STANÍC

v SD aj HD kvalite

Magio GO k akejkoľvek Magio TV

Zoznam TV staníc Zoznam TV staníc v archíve
Mesačne 0 €
  na dobu, ktorú máte Magio TV
Mám Magio TV a chcem Magio GO
Magio ťaháky

Pozrite si sériu bezplatných náučných videí so svojimi deťmi

Ukážte deťom, že môžu spojiť príjemné s užitočným. Od 1. 6. sme do Videopožičovne Magio GO (do časti Náučné) a Videotéky Magio televízie pridali 40 bezplatných náučných videí z predmetov ako matematika, fyzika, geografia a biológia.

Vzdelávacie videá vznikli v spolupráci s učiteľmi a sú urobené hravou a atraktívnou formou pre deti, ktoré navštevujú druhý stupeň základných škôl.

ZÍSKAŤ MAGIO GO JE TAK JEDNODUCHÉ

Vyberte si Magio GO Štandard alebo Magio GO Premium a jednoducho ho objednajte online.
Po vybavení objednávky počkajte na SMS s vašimi prihlasovacími údajmi.

KÚPIŤ MAGIO GO

Magio GO máte zadarmo, ak máte zriadenú Magio televíziu M, L alebo XL (cez kábel alebo satelit). Pre jeho aktiváciu si vyžiadajte prihlasovacie údaje k účtu Magio GO v ktoromkoľvek Telekom centre alebo na našej zákazníckej linke

0800 123 456

Prihlasovacie údaje vám odošleme formou SMS
alebo e-mailom na vašu kontaktnú e-mailovú adresu.

Pre prihlásenie z mobilu alebo tabletu si stiahnite bezplatnú aplikáciu Magio GO podľa vášho operačného systému v Google Play alebo AppStore a prihláste sa do nej svojím používateľským menom a heslom.

google play icon apple store icon

Pre prihlásenie z počítača alebo notebooku navštívte web

www.magiogo.sk

Po úspešnom prihlásení môžete Magio GO sledovať až na štyroch zariadeniach súčasne. Každé zariadenie, z ktorého chcete pozerať, musíte prihlásiť do vášho Magio GO účtu. Prihlásené zariadenia môžete kedykoľvek vymazať a vytvoriť tak priestor na prihlásenie iných.

Sledujte Magio GO bez míňania dát z MOBILU!

Aktiujte si balík StreamOn k paušálom či Easy karte a môžete sledovať obľúbené programy s Magio GO bez toho, aby ste míňali svoje dáta v mobile. V balíku StreamOn nájdete aj ďalšie appky, ktoré vám nebudú míňať mobilné dáta ako napríklad YouTube, Netflix či Spotify, HBO GO a veľa ďalších.

Viac o balíku StreamOn
 
 

Zákazníci Magio Televízie majú zadarmo dostupné TV kanály, ktoré majú aktivované v rámci programových balíčkov na Magio Televízii.
Zoznam nájdete TU.