POCÍŤTE SPOJENIE
S NAJLEPŠOU SIEŤOU
V CELEJ EURÓPE

Best in test

VYHRALI SME UŽ ŠTVRTÝKRÁT!

Ocenenie Best in test

Ocenenie Best in test

Slovak Telekom pokračuje v získavaní ďalších víťazstiev v prestížnych cenách pre mobilné siete od P3 Communications, čo je nezávislá konzultačná spoločnosť, ktorá realizuje certifikované merania mobilných sietí na celom svete.

Víťazstvo štvrtýkrát po sebe

Víťazstvo štvrtýkrát po sebe

Stal sa jediným slovenským operátorom, ktorý získal ocenenie Best in Test od P3 Communications štvrtýkrát po sebe v priebehu dvoch rokov, čím vytvára bezprecedentnú šnúru výsledkov a úspechov.

Najlepšie výsledky

Najlepšie výsledky

Do testu boli zapojené všetky štyri slovenské siete. Podľa nezávislých meraní dosiahol Slovak Telekom najlepšie výsledky. Získal 830 bodov. Ostatní operátori získali spolu 755, 578 a 526 bodov.

Výhra v oboch kategóriách

Výhra v oboch kategóriách

Výsledok P3 testu potvrdzuje úspech Slovak Telekom vo veľkých i malých mestách či na cestách s väčším náskokom a to v oboch hlavných kategóriách: v hlasových i dátových službách.

Super výsledky dátových služieb

Super výsledky dátových služieb

Pri surfovaní a odosielaní súborov získal Slovak Telekom najviac bodov vo väčšine kategórií. Pri sťahovaní súborov a YouTube HD boli dosiahnuté najlepšie výsledky v menších mestách a na cestách.

Branimir Marič

„Som veľmi rád, že naše siete dosahujú také vysoké skóre v najnovšom P3 Communications teste, ktorý nás porovnáva s najlepšími sieťami na svete. Sú to veľmi potešiteľné výsledky v našom pokračujúcom úsilí uvádzať tie najvyspelejšie siete pre slovenských zákazníkov i najlepšiu kvalitu pre hlasové a dátové služby.

Každý výsledok testu berieme vážne a každý poznatok reflektujeme v ďalšom zlepšovaní siete.

Tento test P3 Communications potvrdil, že Slovak Telekom má najlepšiu zákaznícku skúsenosť pri využívaní siete po celom Slovensku: vo veľkých i menších mestách, aj na cestách. Chceme, aby naši zákazníci mali najlepšiu sieť na každom kroku,“

Branimir Marič

Výkonný riaditeľ pre technológie
a siete spoločnosti Slovak Telekom