BUSINESS INTELLIGENCE
PARTNER PRE VAŠE PODNIKANIE

ProfitUp je business intelligence riešenie určené na zber, spracovanie a analýzu veľkého množstva maloobchodných dát

MÁM ZÁUJEM
 
 

maloobchodníkov považuje zber a analýzu dát za kľúčový cieľ

Maloobchodné prostredie sa dnes vyvíja extrémne rýchlo a je vysoko konkurenčné. Aby ste obstáli, mali by ste čo najefektívnejšie vyhodnocovať veľké množstvo dát – od výkonnosti predajní až po neustále sa meniace nákupné správanie zákazníkov.

maloobchodných lídrov vyžaduje rozhodnutia založené na faktoch

A práve na to je tu ProfitUp. Aplikácia vám vďaka prehľadnému spracovaniu takýchto dát umožní robiť správne rozhodnutia, a tak zvyšovať tržby, znižovať náklady a zlepšovať ďalšie dôležité ukazovatele výkonu.
Zdroj: Accenture Seamless Analytics report
prečo si vybrať profitup

Všetky dáta na jednom mieste. Vždy a všade!

ProfitUp je cloudové riešenie. Nepotrebujete teda žiadny špeciálny hardvér, iba počítač, mobil alebo tablet pripojený na internet.

Komplexné riešenie s intuitívnym ovládaním

Zabudnite na zložité školenia a hrubé manuály. Aplikácia ProfitUp je jednoduchá a intuitívna, naučíte sa ju používať raz dva. Aj laik z nej dokáže bez problémov vyčítať všetky pokročilé ukazovatele.

Rýchla a jednoduchá implementácia

Nepotrebujete žiadne dodatočné softvérové inštalácie ani nový hardvér. ProfitUp vieme preto implementovať naozaj rýchlo.

Škálovanie podľa veľkosti vášho biznisu

Nezáleží na tom, či máte stovky predajní po celom svete alebo iba jeden zmrzlinový stánok. ProfitUp vám prispôsobíme presne podľa požiadaviek vášho biznisu.

Rýchly návrat investície

Vstupné náklady a mesačné náklady na prevádzku aplikácie ProfitUp sú v porovnaní s našou konkurenciou naozaj zanedbateľné. Investícia sa vám vráti už po pár mesiacoch od zavedenia.

Úspora času a peňazí

Neplaťte zbytočne veľa a nestrácajte čas. Ak sa rozhodnete pre aplikáciu ProfitUp, dokážete výrazne znížiť náklady na reportovanie a analýzu dát.

čo vám profitup povie?

Analýza produktov

Ktoré sú najpredávanejšie produkty? A ktoré sa naopak nepredávajú vôbec? Presne to vám povie naša detailná produktová analýza. Vďaka nej si môžete ľahko porovnať a vyhodnotiť efektivitu konkrétneho produktového zloženia na úrovni produktu, kategórií, lokácie alebo dodávateľov. Dokážete tak jednoducho optimalizovať produktové zloženie a cenotvorbu, navrhovať udržateľné plány a eliminovať nadzásoby.

Analýza predajní

Ako dobre fungujú vaše predajne? Prezradia vám to podrobné, ale pritom prehľadné reporty a analýzy, ktoré za vás budú sledovať ukazovatele ako tržby, marže, tržby na meter štvorcový a množstvo ďalších. ProfitUp do analýz zahrnie aj dáta z počítadiel zákazníkov a vy tak vďaka tomu budete môcť sledovať hodinové alebo denné trendy a lepšie nastavovať marketingové aktivity, napr. vo forme happy hour.

Analýza zákazníkov

Prežiť vo veľkej konkurencii dnes závisí najmä od toho, či správne chápete nákupné správanie vašich zákazníkov. Ktoré produkty si kupujú v kombináciách? Ako často nakupujú? Ako veľmi sú cenovo senzitívni? Odpovede vám opäť dá aplikácia ProfitUp. Všetky tieto užitočné informácie môžete potom samozrejme použiť na strategické plánovanie reklamy, segmentovanie zákazníkov a získanie a udržanie si čo najväčšieho počtu nových zákazníkov.

Analýza skladov

ProfitUp vám takisto prináša skladové reporty a analýzy. Tie vám pomôžu identifikovať rýchlo sa predávajúce produkty a naopak produkty, ktoré sa nepredávajú vôbec alebo veľmi pomaly. Vďaka takýmto informáciám môžete potom urobiť opatrenia ako zníženie ceny, preskladnenie, alebo premie- stnenie v rámci predajne. ProfitUp taktiež monitoruje, ako sa mení vekové zloženie skladu v čase, čo vám umožní lepšie plánovať objednávky.

Ako začať používať ProfitUp?

Celý proces implementácie je možné zvládnuť za menej ako 10 dní. Stačí nás kontaktovať a o všetko ostatné už sa postará náš tím, ktorý spolu s vami, prípadne s vaším IT oddelením zabezpečí rýchle a bezproblémové zavedenie aplikácie.

Je ProfitUp bezpečný?

Bezpečnosť dát je naša priorita. Aby sme vaše dáta ochránili čo najlepšie, neustále sledujeme trendy a využívame najmodernejšie spôsoby a riešenia dostupné na trhu. Naše servery sú lokalizované v nemeckom Hetzner data centre, ktoré patrí medzi najmodernej- šie na svete. Taktiež využívame naše vlastné bezpečnostné mechanizmy na ochranu dát a všetky dáta pravidelne zálohujeme aj nad rámec štandardu.

Koľko ProfitUp stojí?

Cena za službu ProfitUp predstavuje len zlomok z ceny konkurenčných maloobchodných business intelligence riešení. Ďalšou veľkou výhodou je, že platíte iba za služby, ktoré reálne využívate. Nehráme sa na žiadne skryté poplatky. Cena vždy závisí od konkrétnych požiadaviek na systém. Každému zákazníkovi vždy podľa toho pripravujeme individuálnu cenovú ponuku.