LG G5 – PRVÝ MODULÁRNY
SMARTFÓN S KOVOVÝM TELOM

Osloboďte sa a objavte neobmedzené
možnosti s vymeniteľnými modulmi

  • Elegantné kovové telo
  • Vymeniteľné moduly
  • Širokouhlý objektív
  • Mimoriadny zoom
  • Funkcia Pop-out picture

ZÁKLADNÉ ÚDAJE

5,3" QuadHD Quantum IPS
(554 ppi)
živší displej aj na slnku
2 800 mAh
batéria
Gorilla Glass 4
tvrdené sklo
Android™ 6.0 Marshmallow
OS
32 GB ROM, 4GB RAM
podpora microSDXC
16 Mpx
zadný fotoaparát
8 Mpx
predný fotoaparát
149.4 x 73.9 x 7.7~8.6 mm
rozmery (výška x šírka x hrúbka)
Štvorjadrový 2,1 GHz
Qualcomm Snapdragon
procesor

ÚPLNE NOVÝ KOVOVÝ DIZAJN

Kov a sklo plynule splývajú do jedného celku bez štrbiny antény. Elegantný dizajn s kultovou jednoduchosťou je k dispozícii v titánovej farbe. Vyskúšajte si jedinečnú praktickosť na vlastný dotyk.

MODULÁRNA KONŠTRUKCIA

Dolná časť smartfónu je odnímateľná aj s batériou, vďaka čomu ju ľahko vymeníte za inú. Umožní vám jednoduché pridávanie modulov so špecifickými funkciami. Získate tak nové možnosti, ktoré vám dodajú pocit slobody.

MIMORIADNY ZOOM

Jedinečná funkcia ultra širokého oddialenia (zoom 0.5x) vám umožní robiť rozmanité fotky a videá z tesnej blízkosti až po obrovské scenérie. Potiahnite to do extrému!

ŠIROKOUHLÝ OBJEKTÍV

Získajte nový pohľad na veci! Vaše oči môžu vidieť veľa, ale fotoaparát v LG G5 zachytí ešte viac v 135 stupňoch. Môžete tak jednoducho odfotiť rozľahlé panorámy, plný koncert na štadióne alebo aj celú pláž.

POP-OUT PICTURE

Hravá funkcia, s ktorou vytvoríte štandardnú aj širokouhlú fotografiu naraz. Môžete ju skrášliť 4 rôznymi spôsobmi: rybie oko, čiernobiely filter, medailón, rozostrenie objektívu.

VŽDY NA OČIACH

Šetrite svoje prsty. Už nikdy viac stláčanie tlačidla pre kontrolu času, dátumu či notifikácií. S LG G5 máte všetky dôležité informácie stále na očiach.