Notebook Lenovo Ideapad D330-10IGM

Zobraziť ceny pre:

Mesačne: 8,00 €
Akontácia: 39,00 €
Bežná cena: 359,00 €
PREJSŤ K NÁKUPU
Podmienky
Ponuka na kúpu notebooku a uvádzané akciové ceny platia do 31. 08. 2019, resp. do vypredania skladových zásob, podľa toho, čo nastane skôr. Podmienkou je objednanie a uzavretie Zmluvy a/alebo Dodatku na príslušnú službu Magio internet a/alebo Magio Televízia v programe M alebo L alebo XL s dobou viazanosti 24 mesiacov a uzavretie kúpnej zmluvy. Pri kúpe zariadenia uzatvára účastník kúpnu zmluvu spolu so Zmluvou/Dodatkom. Jeden zákazník môže ponuku využiť len jedenkrát a len na jedno zariadenie. Za poskytovanie zvoleného programu služieb sa účtuje mesačný poplatok , ktorý sa skladá z dvoch zložiek – základnej za poskytovanie zvoleného programu služieb vo výške v zmysle aktuálnej akciovej ponuky a doplnkovej v sume ako je uvedené vyššie pre zvolenú úroveň služby v zmysle príslušného akciového Cenníka pre poskytovanie služieb pevnej siete. Doplnková časť poplatku (mesačný doplatok k pevnej službe) je Účastníkovi účtovaná mesačne počas obdobia 24 mesiacov od uzavretia Zmluvy/Dodatku a kúpnej zmluvy. Poplatok za doručenie zariadenia kuriérom je 5 € s DPH. Ponuka nie je kombinovateľná s inými výhodami a akciovými ponukami, ak nebude uvedené inak. Bližšie informácie o službách Magio internet a Magio Televízia sú uvedené v príslušnom cenníku pre poskytovanie služieb pevnej siete a/ alebo ďalej na web stránke. Ceny sú uvádzané s DPH.

Kombinácia notebooku a tabletu - zvyšok je na vás

IdeaPad D330 perfektne kombinuje výkon notebooku s pohodlím tabletu. Disponuje skvelými funkciami v malom prevedení, rýchlym pripojením 4G LTE a vynikajúcim výkonom na cesty. Je vybavený mnohými portami, má dva fotoaparáty a celodennú výdrž batérie. Navyše môžete kresliť alebo písať priamo na displej tohto odnímateľného zariadenia 2v1.

Výkon notebooku, zábava ako na tablete

Vďaka procesoru Intel Pentium® Silver má IdeaPad D330 vynikajúci výkon počítača a zábavné funkcie a mobilitu ľahkého tabletu. D330 vám dá slobodu urobiť viac, či už ide o multitasking, online spojenie s priateľmi a sledovanie programov.

Je to notebook, tablet a ešte viac

Plnohodnotný notebook alebo tablet so skvelými funkciami? Ľahko vyberte medzi týmito dvoma zariadeniami pomocou odnímateľné klávesnice. Toto naozaj všestranné zariadenie 2v1 disponuje pohodlným ovládaním, voliteľným perom Lenovo Active Pen; zvukom Dolby® Audio™ Premium a krásnym 10” displejom s rozlíšením FHD.

Skvelé pripojenie

IdeaPad D330 má dostatok portov vrátane USB-C 3.1 pre pripojenie ďalších zariadení alebo prenos dát rýchlosťou až 10 GB/s. Podporuje karty Micro SD a nano SIM, takže získate väčšiu všestrannosť ako u notebooku alebo tabletu samostatne.

Celodenná výdrž batérie a perfektný displej

Pri jedinom nabití vám Ideapad D330 poskytuje 12 hodín výdrže batérie. Teraz môžete byť na cestách od rána do noci a nemusíte strácať čas hľadaním nabíjačky alebo zásuvky. Sledujte obľúbené relácie, nakupujte online alebo prežite znovu najlepšie chvíle vašej dovolenky. Nech už sledujete čokoľvek, vďaka skvelému rozlíšeniu FHD si to maximálne vychutnáte.

Všeobecné parametre
Váha
1145g
Rozmery (výška x šírka x hrúbka)
9.5 x 249 x 178 mm (Pad), 8.5 x 249 x 186 (klávesnica)
Displej
Uhlopriečka
10,1"
Rozlíšenie
HD 1280x800
Technické parametre
Procesor
Intel Celeron N4000 (1,10GHz - 2,60GHz)
Grafická karta
Intel® UHD Graphics 600
Operačná pamäť
4GB LPDDR4
Pevný disk
64GB eMMC
Webkamera
2MP Camera
Čítačka kariet
microSD (do 128GB)
Mechanika
-
Operačný systém
Windows 10 Pro
Wi-Fi
WiFi 802.11 ac
GPS áno
Bluetooth
BT 4.1
HDMI
nie
USB
1x USB 3.1 Type-C, 2x USB 2.0
Extra numerická klávesnica
nie
Iné
Obsah balenia
Tablet, Klávesnica, Napájací adaptér, SK manual

Informácie o stave objednávky

O stave vašej objednávky vás budeme pravidelne informovať cez SMS a/alebo e-mailom.

Prvých 14 dní bez záväzkov

O stave objednávky vás budeme priebežne informovať.

Nákup z pohodlia domova

Nakupujte pohodlne a bezpečne zo svojho domova 24 hodín 7 dní v týždni