Rodina Dobrých anjelov, Slovak Telekom

Preskočiť navigáciu

Rodina Dobrých anjelov

Aj vy môžete zažívať dobrý pocit každý mesiac. Vaše jedno euro mesačne môže pomôcť rodinám s deťmi, ktoré zákerná choroba dostala do finančnej tiesne.

Charitatívna služba Dobrý anjel Telekom

Povedzte predajcovi v Telekom Centre, zavolajte na zákaznícku linku 0800 123 456 alebo choďte na web do Telekom eShopu a staňte sa Dobrým anjelom. Každý mesiac vám bude navýšená faktúra o jedno euro, ktoré poputuje do posledného centu rodinám s deťmi. Prispievanie do Systému DOBRÉHO ANJELA môžete kedykoľvek ukončiť buď v predajni alebo zavolaním na zákaznícku linku 0800 123 456.

Ak chcete prispievať čiastkou vyššou ako 1 €...

Aktivujte si Charitatívnu službu Dobrý anjel SMS (len pre zákazníkov so službami mobilnej siete). Pre aktiváciu stačí poslať textovú správu s textom Anjel A na číslo 840.  Od tohto momentu vám bude faktúra každý mesiac navýšená o 3,32 € (pri paušále), alebo Vám bude z kreditu každý mesiac odrátaná suma 1 € (v prípade, ak nemáte dostatočný kredit na karte sa služba preruší a obnoví, keď ho budete mať dostatočný). Službu si deaktivujete poslaním SMS správy s textom ANJEL D na 840. Ak sa rozhodnete opätovne prispievať, stačí si službu znova aktivovať.

Vždy viete, komu pomáhate

S aktiváciou týchto charitatívnych služieb získate aj prístup do vášho osobného anjelského účtu na www.dobryanjel.sk, kde uvidíte meno, príbeh a kontaktné údaje rodiny, ktorej ste pomohli.

Aké je vaše Anjelské číslo?

Ak využívate služby pevnej siete Telekom s platbou na faktúru, vaše Anjelské číslo  je číslo adresáta, ktoré nájdete v identifikačných údajoch na faktúre. Heslo vám bude zaslané prostredníctvom SMS správy.

Ak využívate mesačné programy mobilnej siete Telekom s platbou na faktúru, vaše anjelské číslo je číslo vášho mobilného telefónu a heslo je anjel. Heslo je možné zmeniť po prvom prihlásení sa do osobného účtu v  Systéme DOBRÝ ANJEL.

Ak prispievate prostredníctvom SMS, Anjelské osobné číslo a heslo na prístup k osobnému účtu dostanete od Slovak Telekomu najneskôr do dvoch mesiacov po aktivácii. Informácie o prevedenej sume sa zobrazujú s oneskorením, čo súvisí s administratívnym procesom

Nezisková organizácia Dobrý anjel pravidelnými mesačnými príspevkami pomáha rodinám s deťmi, kde otec, mama alebo niektoré z detí trpí rakovinou alebo inou zákernou chorobou. Príspevky od Dobrých anjelov  pomáhajú viac ako 2 800 rodinám - aj vďaka zákazníkom Telekomu.

Detí, ktoré potrebujú pomoc je však viac. Pridajte sa do rodiny Dobrých anjelov a staňte sa ich Anjelmi. Je to veľmi jednoduché.