VOĽNÉ PRACOVNÉ MIESTA

Pri výberoch budúcich kolegov sa okrem skúseností a výkonu zameriavame aj na „vhodné nastavenie“ na firemnú kultúru, angažovanosť a lojalitu, spoločnú víziu vytvárať skvelé miesto pre skvelé zážitky.

 
Kriera

Pridajte sa k nám, rozšírte rady spokojných zamestnancov a staňte sa tak súčasťou niečoho veľkého.

Objavte nové možnosti a získajte do životopisu cennú položku – prácu u najväčšieho operátora Slovenska.
Začnite sa rozvíjať nielen štandardnými cestami, tréningmi a školeniami, ale aj prostredníctvom talentových a dobrovoľníckych projektov či interným koučingom a mentoringom. Užite si maximum z našich benefitov, ktoré podporujú pracovný či súkromný život a takisto vaše zdravie.

Voľné pracovné miesta

Chcem pracovať pre Slovak Telekom
Ak sa chcete stať naším kolegom a spoločne prinášať trendy do slovenských domácností, vyberte si zo širokej ponuky pracovných pozícií, ktoré momentálne ponúkame.

Chcem pracovať pre Deutsche Telekom
Deutsche Telekom je jedným zo svetových lídrov v oblasti poskytovania telekomunikačných a IT služieb. Ak vás láka kariéra v rámci spoločností patriacich do skupiny Deutsche Telekom, pozrite si aktuálnu ponuku.

Darcek

Tipy na úspešný pracovný pohovor

Pri hľadaní práce sa neriaďte len názvom pozície. Dôkladne si prečítajte popis práce a požiadavky, ktoré sa kladú na úspešného kandidáta. Ak dané požiadavky spĺňate, pošlite nám svoj životopis. Dôraz kladieme na vhodnú štruktúru, obsah a úplné informácie. Odporúčame v životopise ponechať alebo aj zvýrazniť položky, relevantné k pozícii, o ktorú sa uchádzate. Naše aktuálne pracovné ponuky nájdete vždy na portáloch www.profesia.skwww.kariera.sk

Výberový proces v Slovak Telekome

Po prihlásení sa na inzerovanú pozíciu budete zaradený do výberového konania, ktorého súčasťou je prvotná selekcia spomedzi všetkých prijatých životopisov. Týmto výberom prejdú len tie profily kandidátov, ktoré najviac zodpovedajú kritériám danej pozície. Ak váš životopis vyhovuje základným požiadavkám, naša spoločnosť vás osloví s termínom prvého kola výberového konania formou pohovoru. Kontaktujeme len tých kandidátov, ktorí prešli selekciou a postúpili do prvého výberového kola.

Prvé kolo sa zväčša koná za účasti pracovníka ľudských zdrojov a vášho potenciálneho nadriadeného. Pokiaľ budete v tomto kole úspešný, postúpite do druhého výberového kola. Súčasťou môže byť napríklad aj riešenie modelových situácií, rolová úloha či prípadová štúdia. O jej znení vás budeme vopred informovať.

V prípade úspechu aj v druhom kole vás pozveme na záverečné stretnutie s nadriadeným druhého stupňa. Pri špecifických pozíciách využívame metódu tzv. assessment centra, skupinového výberového konania, v ktorom kandidáti riešia kolektívne a individuálne úlohy. O výsledku výberového konania vás budeme informovať písomne alebo telefonicky.

 

Niekoľko rád pred prijímacím pohovorom

  • Starostlivo si prečítajte inzerát na pozíciu, o ktorú sa uchádzate (požadované skúsenosti, vzdelanie atď.).
  • Zistite si základné informácie o spoločnosti.
  • Zvoľte formálne oblečenie.
  • Príďte včas na dohodnuté stretnutie (v prípade, že sa nemôžete dostaviť, informujte kontaktnú osobu a dohodnite si iný termín stretnutia).
  • Na pohovor sa dôkladne pripravte – prejdite si celú vašu kariéru a premyslite si zaujímavé momenty, na ktoré by ste radi upozornili.
  • Nezabudnite, že pohovor je vašou príležitosťou overiť si informácie a spýtať sa na detaily spojené s danou pozíciou.
  • Neštylizujete sa počas interview do žiadnej polohy, radšej zostaňte sami sebou.