Tipovanie cez SMS, Slovak Telekom

Preskočiť navigáciu

Tipovanie cez SMS

Ako správne tipovať cez SMS:

1.


Odošli prázdnu SMS na číslo 3388. Obdržíš pokyny, ako sa zaregistrovať, vrátane informácie ako správne tipovať. Úvodnú registráciu robíš iba raz. Táto SMS je bezplatná.
2.


Pošli SMS v tvare INFO na číslo 3388. Obdržíš aktuálny rozpis zápasov a kurzov s vyznačenou dobou platnosti podania stávky. Táto SMS je bezplatná.
3.


Vyber si jeden alebo viac zápasov označených veľkými písmenami a stav si na:

1 - výhru prvého mužstva
X - remízu mužstiev
2 - výhru druhého
mužstva
4.


V jednej SMS môžeš podať aj viac tipov. Jednotlivé tipy oddeľ medzerou. Posledné číslo v rámci tipu predstavuje výšku vkladu v eurách. Môže byť:
0,50 €
1,00 €
2,00 €
5,00 €
10,00 €.
TIPKURZ SMS

Tipovanie cez SMS je služba vyvinutá na základe spolupráce medzi TIPOS, národná lotériová spoločnosť, a.s. ("TIPOS"), a Slovak Telekom, a.s. Služba umožňuje podávať a uhrádzať kurzové stávky do hier TIPOSu prostredníctvom služieb T-Mobile. Za prevádzkovanie samotnej hry zodpovedá výlučne TIPOS; viac informácií na www.tipos.sk alebo na Infolinke TIPOS: 18 177, 18 277. Tipovanie cez SMS je len pre zákazníkov starších ako 18 rokov! Uzatvorenie tipu nepodlieha DPH. Ku každému tipu je účtovaný telekomunikačný poplatok vo výške 0,204 € s DPH. Na tipovanie nie je možné použiť bonusový kredit. Pre viac bezplatných informácií pošlite SMS s textom INFO na 3388 alebo na www.tipkurzsms.sk.

Všeobecné obchodné podmienky.