Pozrite sa na svet inak
Viasat kanály na Magio TV

mám záujem

Viasat Nature

Nechajte sa unášať príbehmi divokej prírody v celej jej nádhere. Neuveriteľné zábery z celého sveta vám ponúknu nezvyčajný pohľad na život, kde je človek iba hosťom.

NOVé SERIÁLY

DRAVÍ!

Prírodovedec Steve Backshell hľadá najdivokejšie zvieratá na svete, ktoré by ste nechceli nikdy strenúť. Najsilnejších predátorov, najväčšie jaštery či jedovatých poslov smrti môžete vidieť na svojej Magio TV už od 5. septembra.

divoký sever

Čo obnáša prežitie v miestach s extrémnymi poveternostnými podmienkami, v krajine hustých lesov, zasnežených hôr a rozoklaných pobreží? Spoznajte rozmanitosť života severnej Škandinávie a skutočné krásy prírody tohto jedinečného regiónu.

Viasat EXPLORE

Objavte nové a neobvyklé príbehy, ktoré prispievajú k pokroku celého ľudstva. Najnovšie vedecké objavy či každodenný život tých, ktorí vedia, že nič nie je nemožné, vám odhalíme vo fascinujúcich seriáloch na Viasat Explore.

novinka

Bratia v akcii & Bratia v dome

Bratia Kevin a Andrew Buckles našli miesto pre únik od každodenných starostí. V seriáli premenia sto rokov starú chalupu v ideálny úkryt pred svetom aj so spiacimi kapsulami a lezeckým schodiskom. Okrem iného postavia aj vonkajšie kino a plávajúce golfové ihrisko.

Super Trucker Rad 1 a 2

Kings Haulage je rodinná firma, ktorá preváža veľké a netradičné náklady – od lodí, tankov a helikoptér cez veľké továrenské stroje až po veterné turbíny. Podmienky, ktorým musia pritom títo vodiči čeliť, vyžadujú poriadnu dávku odvahy a dokonalú znalosť ich áut.

Viasat HISTORY

Napínavé skutočné príbehy, pôsobivé rozprávania od života zhýčkaných kráľov cez boj otrokov za slobodu po najväčšie vojenské ťaženia v dejinách. Pozrite sa na našu históriu v kontexte moderných udalostí.

pripravujeme

Moja dcéra Anna Franková

Príbeh Anny Frankovej zostáva dôležitým svedectvom o krutosti nacistického režimu a desivosti holokaustu. Živému obrazu rodiny prežívajúcu strašnú nočnú moru dodávajú ďalší rozmer hrané scény, archívne materiály a autentické rozhovory.

Tajomstvo podsvetia

Odhaľte tajomstvo tajných organizácií ako Ku Klux Klan, Priorstvo Sionu alebo hnutie Asasínov. Aké sú ciele a názory sektárskych kultov, fanatických náboženských skupín, ezoterických spolkov a politických militantov?