Tvorte veľké veci

Prichádza telefón, ktorý zmení doterajší spôsob komunikácie. Telefón, s ktorým vstúpite do sveta s rozsiahlejšími možnosťami práce aj zábavy. Predstavujeme nový Samsung Galaxy Note8 – telefón, s ktorým začnete tvoriť veľké veci.

Unikátny Infinity displej

Inovatívny dizajn Galaxy Note8 s 6,3-palcovým Infinity displejom vás zaujme na prvý pohľad. Väčšia obrazovka prináša viac priestoru pre prácu so zložitými dokumentmi a ponúka dostatočnú plochu na to, aby ste mohli naplno využiť vlastnosti pera S Pen. Infinity displej okrem väčšieho priestoru pre vaše myšlienky poskytuje Full HD+ rozlíšenie, ktoré je možné v nastaveniach telefónu zmeniť na WQHD+. Rozmery smartfónu pritom zostávajú zachované a spolu s pomerom strán 18,5:9 vám Galaxy Note8 pohodlne sadne do dlane.

* Infinity displej: takmer bezrámový, celoplošne sklenený displej siahajúci až k okrajom zariadenia.

* Rozmer displeja meraného diagonálne ako celý obdĺžnik je 6,3" a so započítaním zaoblených rohov 6,2".

Inovatívne pero S Pen

Jednou z hlavných predností Galaxy Note8 je pero S Pen. Tenší hrot a schopnosť rozoznať 4096 úrovní tlaku menia S Pen na nástroj, s ktorým môžete pracovať rovnako ako s vaším obľúbeným perom. Môžete si písať poznámky alebo kresliť presne tak ako na papier a telefón pritom ani nemusíte prebudiť. Inovatívne vlastnosti pera S Pen sa odrážajú aj v spôsobe, akým budete komunikovať. Vytvorte si vlastné emotikony či dokonca GIFy alebo napíšte odkaz na fotografiu písaným písmom. S Pen bolo vytvorené na vyjadrenie veľkých vašich myšlienok.

* Obrázky slúžia len na ilustračné účely

Fotografujte ako profesionál

Fotografujte kdekoľvek a za každých podmienok. Galaxy Note8 je vybavený duálnym fotoaparátom, ktorý dodá vaším záberom jas a ostrosť aj v nestálom prostredí vďaka optickej stabilizácii obrazu. A pre prípady, keď chcete vidieť veci zblízka je fotoaparát obohatený o funkciu 2-násobného optického zoomu. Vaše zábery nebudú o nič ukrátené ani počas noci, širokouhlý fotoaparát so skvelou svetelnosťou v hodnote f1,7 do nich vnesie dostatok jasu a Dual Pixel Sensor rýchlo a precízne zaostrí presne na to, čo potrebujete.

* Dual Pixel Sensor a objektív so svetelnosťou f/1.7 je prítomný len pri širokouhlom objektíve.

* Fotografia zachytená na Galaxy Note8

Výkon, ktorý vás posunie vpred

Sťahujte súbory, prepínajte medzi aplikáciami, surfujte na internete alebo hrajte najnovšie hry. Vysoko výkonný 10nm procesor a 6GB RAM sa postarajú o plynulý chod telefónu za každých okolností. Všetky dôležité súbory a obľúbené fotografie môžete mať pohodlne uložené vo vašom telefóne bez toho, aby ste sa obávali o nedostatok pamäte. Galaxy Note8 sa vyznačuje 64GB kapacitou vnútornej pamäte, ktorú môžete rozšíriť pomocou microSD karty až na 256 GB. A do povinnej výbavy Galaxy Note8 patrí samozrejme aj vodeodolnosť či možnosť bezdrôtového nabíjania.

* MicroSD karta je predávaná samostatne.

* Bezdrôtová nabíjačka je predávaná samostatne.

* Galaxy Note8 a pero S Pen sa vyznačujú certifikáciou IP68, čo znamená, že sú chránené voči vplyvom vody a prachu. Odolnosť voči vode vychádza zo skúšobných podmienok pri ponorení do hĺbky 1.5 metra po dobu 30 minút.

Telefón a počítač v jednom

Galaxy Note8 je viac než obyčajný telefón. So svojimi pokrokovými funkciami dokáže nahradiť aj váš stolný počítač. Stačí ak ho položíte na dokovaciu stanicu DeX a celý obsah telefónu si môžete vychutnať na veľkej obrazovke monitora. Práca na vašich pracovných dokumentoch alebo editácia fotografií bude s použitím myši a klávesnice oveľa pohodlnejšia. A okrem funkcie stolného PC je Note8 telefónom, ktorý vám ukáže nové svety. V kombinácii s Gear VR poslúži ako brána do virutálnej reality a s Gear 360 môžete zas objaviť čaro fotografií v 360 stupňoch.

Preneste si do Note8 všetky súbory

Kúpa nového telefónu sa často spája so zdĺhavým nastavovaním a zálohovaním fotografií, správ či kontaktov. So Smart Switch je tento proces minulosťou. Táto Inteligentná funkcia dokáže rýchlo a jednoducho preniesť všetky vaše spomienky do nového telefónu. S Galaxy Note8 sa potom môžete naplno sústrediť na vytváranie nových.

* Dostupnosť služieb sa môže líšiť v závislosti od zariadenia. USB konektor je súčasťou balenia.

Prémiový servis MojeGalaxy

So službou MojeGalaxy získate hneď tri zaujímavé benefity v podobe možnosti kontaktovať špeciálnu infolinku 0800 665 377 či osobné vyzdvihnutie poškodeného telefónu na území SR vrátane získania náhradného telefónu po dobu opravy a garanciu rýchlej opravy pri návšteve zákazníckeho centra. Viac informácií nájdete na webe výrobcu.