Ako nakupovať online

Nakupujte v pohodlí domova, pár klikmi, 24 hodín denne, 7 dní v týždni a bez čakania.

V e-shope alebo v Telekom appke môžete nakupovať či meniť svoje služby od Telekomu z pohodlia domova a bez rizika, pretože máte právo do 14 dní odstúpiť od zmluvy.

Vyberiete si, čo potrebujete, vyplníte potrebné údaje, potvrdíte objednávku a už len čakáte na kuriéra či technika. Ak preferujete osobný odber, svoju objednávku si môžete prísť vyzdvihnúť do niektorej z našich predajní alebo využiť výdajné miesto Packety. 

Obsah

Postup pri nákupe online

Postup pri online nákupe mobilu/mobilnej služby - kliknutím zobrazíte

Postup pri online nákupe služby pevnej siete - kliknutím zobrazíte

Výhody nákupu online

Nakupovanie online je plné výhod! Pri nákupe nového paušálu, predĺžení existujúceho, prechode z dobíjacej karty EASY a Predplatenka alebo prenose čísla od iného operátora cez e-shop a pri 24-mesačnej viazanosti získate online výhody:

Online zľava

Pri online nákupe služieb spolu so zariadením z našej ponuky (mobil, tablet, notebook, TV a pod.) sa vám automaticky zaráta dodatočná online zľava 10 € z ceny zariadenia. Táto extra zľava sa kombinuje aj s ďalšími zľavami na zariadenia, ako je napríklad vernostná zľava až do 30 €.

 

Vernostná zľava

Vernostnú zľavu do 30 € (v závislosti od typu služby) na zariadenie získate, ak ste sa rozhodli svoju existujúcu službu predĺžiť na ďalších 24 mesiacov.

 

Online bonus 1 GB

Pri online nákupe mobilného paušálu so zariadením alebo bez zariadenia, vám pridáme dátový balíček Online bonus 1 GB počas celej doby viazanosti. Tento bezplatný balíček máte automaticky súčasťou paušálu. Ak ste nákup v e-shope spravili pred 24. 6. 2024, je potrebné si dátový balíček každý mesiac aktivovať v Telekom appke. Návod na aktiváciu dátového balíčka Online bonus 1 GB.

 

 

Platba

Za tovar objednaný v e-shope Telekomu zaplatíte platobnou kartou pri doručení kuriérom, v prípade osobného vyzdvihnutia na predajni zaplatíte v hotovosti alebo platobnou kartou. K vašej 1. faktúre bude prirátaná alikvotná časť sumy za neúplný mesiac, v ktorom službu začnete využívať. Ak si kupujete zariadenie, akontáciu môžete zaplatiť platobnou kartou priamo v e-shope. 

Platba akontácie kuriérovi

  • do 12 EUR (vrátane) - uhradíte v prvej faktúre
  • nad 12 EUR - uhradíte platobnou kartou kuriérovi

 

Doprava

 

Vyzdvihnutie v predajni

Zásielku si môžete vyzdvihnúť v predajni, ktorú ste si vybrali počas objednávky v e-shope. V deň doručenia  zásielky do predajne budete informovaný prostredníctvom sms.  Osobné vyzdvihnutie v predajni neplatí pre zariadenia balením väčšie ako tablet.

Vyzdvihnutie v predajni sa týka aj samostatnej dokumentácie, napr. ak sa rozhodnete predĺžiť si paušál.

 

Kuriér

Zásielku vám doručí kuriér do vlastných rúkDoručenie kuriérom v prípade mobilných telefónov a koncových zariadení (set-top-box, modem, router, tablet, notebook, TV a pod.) v rámci SR je bezplatné.

Ak ste si k pevnej službe objednali akciové zariadenie (napr. TV, notebook atď.), poplatok za doručenie kuriérom bude 5 EUR.

Naše kuriérske služby ponúkajú možnosť sledovania zásielky, a tak presne viete, kedy sa balíček objaví pred vašimi dverami. Kuriér obvykle doručuje zásielky počas pracovných dní medzi 8:00 a 17:00 hod. V deň doručenia zásielky budete informovaný prostredníctvom SMS. Ak vás kuriér nezastihne na adrese, budeme vás kontaktovať a dohodneme si vhodný termín opätovného doručenia.

Ak vaša objednávka neobsahuje žiadne zariadenie, dokumenty vám budú doručené poštou štandardne do troch pracovných dní.

 

Packeta

Nechcete čakať na kuriéra? V prípade predĺženia vášho mobilného paušálu spolu aj s kúpou zariadenia, si ako formu dopravy môžete zvoliť Packetu a zásielku si vyzdvihnúť na vybranom výdajnom mieste alebo v Z-BOXe. Z-BOX je samoobslužné výdajné miesto, ktoré je otvorené 24 hodín denne, 7 dní v týždni. Zásielku si tu vyzdvihnete bezkontaktne, nakoľko Z-BOX otvoríte prostredníctvom mobilnej aplikácie Packeta.

Podmienkou pre využitie Packety ako formy doručenia, je elektronické podpísanie zmluvnej dokumentácie cez váš e-mail a platba kartou v e-shope.

Ako to funguje?

Akonáhle príjme Packeta tovar od nás do prepravy, pošle vám e-mail s trasovacím číslom. Cestu vašej zásielky tak môžete sledovať online alebo v mobilnej aplikácii Packeta. Po doručení zásielky na vami zvolené výdajné miesto, obdržíte SMS a e-mail s heslom, potrebným na prevzatie zásielky.

Lehoty na odber zásielok:

Z-BOX: 2 kalendárne dni

Výdajné miesto: 7 kalendárnych dní (január až október)
                                5 kalendárnych dní (november a december)

Pri oboch možnostiach je možné predĺženie – je potrebné riešiť to už priamo s Packetou.

 

Elektronický podpis a spracovanie vašich osobných údajov

Na prevzatie zásielky od spoločnosti Slovak Telekom je potrebné podpísať elektronické dokumenty u kuriéra. Viac informácií

Vykonaním objednávky ste potvrdili oboznámenie sa s informáciami o spracúvaní osobných údajov a súhlasili ste s aktiváciou elektronickej komunikácie.

Najčastejšie otázky