Kontakt

Pomoc a podpora pre podnikateľov a firmy

 Dôležité telefónne čísla

Zákaznícka linka pre podnikateľov a firmy

Linka je bezplatná pre volania zo SR.
od 7:30 do 18:00

Zo zahraničia

Spoplatnená podľa aktuálne platného cenníka príslušného roamingového partnera.

Hlásenie porúch pre podnikateľov a firmy

Linka je bezplatná pre volania zo SR.


ak ste fyzická osoba - podnikateľ

0800 123 500

ak ste právnická osoba

0800 123 369

Poradenstvo a servis so službou Pôjdeto

Linka je bezplatná pre volania zo SR. Spojenie s operátorom je možné denne od 8.00 do 20.00 hod. Ak vám nefunguje internet, mobil, TV alebo tablet, ak potrebujete poradiť s nastaveniami, služba Pôjdeto vám poskytne platené poradenstvo a realizáciu opráv v oblasti servisných činností zariadení. Kompletný cenník a opis služieb Pôjdeto nájdete na www.pojdeto.sk.

Informačná linka

Nonstop - cena od 0,4780 €/min. Operátor vám poskytne informácie o telefónnych číslach zákazníkov všetkých telekomunikačných operátorov na Slovensku, cestovné poriadky – vlaky, autobusy, MHD, lietadlá, otváracie hodiny úradov, pôšt, bánk, poisťovní, ordinačné hodiny lekárov a iné informácie dostupné z internetu.

Linka pre sluchovo postihnutých

Bezplatná operátorská služba pre sluchovo postihnutých. Služba je určená pre sluchovo postihnutých zákazníkov, ktorí prostredníctvom operátora budú komunikovať s volanou stranou bez sluchového postihnutia.

Podpora operátorskej služby pre sluchovo postihnutých

Služba umožňuje počujúcemu zákazníkovi komunikovať so zákazníkom so sluchovým postihnutím prostredníctvom operátora. Volanie je spoplatnené 0,0239 € - 0,7966 €/min. s DPH podľa cenníkov jednotlivých operátorov platných ku dňu 1.2.2014.