Raspberry Pi3 - model B+ Starter Kit

Zobraziť ceny pre:

Mesačne: 1,00 €
Jednorazovo: 1,00 €
Bežná cena: 69,00 €
PREJSŤ K NÁKUPU
Podmienky
Ponuka na kúpu zariadenia a uvádzané akciové ceny platia do 30. 09. 2019, resp. do vypredania skladových zásob, podľa toho, čo nastane skôr. Podmienkou je objednanie a uzavretie Zmluvy a/alebo Dodatku na príslušnú službu Magio internet a/alebo Magio Televízia v programe M alebo L alebo XL s dobou viazanosti 24 mesiacov a uzavretie kúpnej zmluvy. Pri kúpe zariadenia uzatvára účastník kúpnu zmluvu spolu so Zmluvou/Dodatkom. Jeden zákazník môže ponuku využiť len jedenkrát a len na jedno zariadenie. Za poskytovanie zvoleného programu služieb sa účtuje mesačný poplatok , ktorý sa skladá z dvoch zložiek – základnej za poskytovanie zvoleného programu služieb vo výške v zmysle aktuálnej akciovej ponuky a doplnkovej v sume ako je uvedené vyššie pre zvolenú úroveň služby v zmysle príslušného akciového Cenníka pre poskytovanie služieb pevnej siete. Doplnková časť poplatku (mesačný doplatok k pevnej službe) je Účastníkovi účtovaná mesačne počas obdobia 24 mesiacov od uzavretia Zmluvy/Dodatku a kúpnej zmluvy. Poplatok za doručenie zariadenia kuriérom je 5 € s DPH. Ponuka nie je kombinovateľná s inými výhodami a akciovými ponukami, ak nebude uvedené inak. Bližšie informácie o službách Magio internet a Magio Televízia sú uvedené v príslušnom cenníku pre poskytovanie služieb pevnej siete a/ alebo ďalej na web stránke. Ceny sú uvádzané s DPH.

RASPBERRY Pi 3 Model B+ Starter Kit

Jednodoskový mikropočítač RASPBERRY Pi 3 Model B+ je pokračovateľom úspešných počítačov založených na platforme ARM. Prináša hneď niekoľko noviniek, ako je výkonnejší procesor a bezdrôtové rozhrania WiFi a Bluetooth 4.2. Raspberry Pi 3 Model B+ podporuje celý rad operačných systémov a skvele poslúži ako základ multimediálneho centra v obývacej izbe po boku vášho televízora. S pripojením sieťovej karty je vhodný aj pre surfovanie na internete.

Počítač s vylepšeným výkonom

Novinkou je integrovaný 64-bitový procesor so štyrmi jadrami ARM Cortex-A53 s frekvenciou 1,4 GHz, ktorý zabezpečí nárast výkonu. Spolupracuje s 1 GB operačnou pamäťou a grafickým čipom VideoCore IV, teraz s taktom 300 MHz. Pre multimediálne účely poslúži tiež kompozitný výstup a HDMI prenášajúce zvuk. Samozrejmosťou je podpora väčšiny dostupných formátov.

Podpora WiFi a Bluetooth

PI 3 Model B+ je plne kompatibilný so svojimi predchodcami. Rovnaká základná architektúra, ako je to pri PI 2, zaisťuje bezproblémové fungovanie starých projektov, ktoré poznáte z predchádzajúcej verzie. Z konektorovej výbavy si zachováva štvoricu portov USB 2.0 a novo prináša bezdrôtové rozhrania WiFi 802.11ac a Bluetooth 4.2. Pre ukladanie dát nechýba podpora microSD kariet a pre napájanie je odporúčaný 2,5 A adaptér.

Všeobecné parametre
Váha
50g
Rozmery
85,60 mm × 56,5 mm (bez konektorov)
Podpora PoE
prostredníctvom PoE HAT
Technické parametre
Procesor
Broadcom BCM2837B0 ARM CortexA53 (Quadcore 1.4 GHz 64bit)
Grafický čip
Broadcom VideoCore IV @ 400 MHz / 300 MHz, OpenGL ES 2.0 (24 GFLOPS), MPEG-2 a VC-1 (s licenciou), 1080p30 H.264 / MPEG-4 AVC dekodér a kodér s vysokým profilom
Operačná pamäť
1 GB SDRAM (zdieľaná s GPU)
Úložisko
MicroSDHC slot: max 32GB
USB 2.0 Porty
4x (jeden USB port vnútorne prepojený s ethernet portom)
Video výstup
HDMI (rev 1.3 & 1.4), kompozitné video (PAL a NTSC) via 3.5 mm TRRS jack zdieľaný s výstupom zvuku
Video vstup
15-pinový MIPIM konektor kamerového rozhrania (CSI)
Zvukový výstup
Analog, HDMI, I2S
Zvukový vstup
Prostredníctvom I2C rozhranie GPIO
Integrovaná sieť 10/100/1000 Mbit / s Ethernet, WiFi 802.11AC, Bluetooth 4.2 (max. Rýchlosť 330 Mbit)
Nízkoúrovňové periférie
26 portov GPIO v štandardnej 40-pinovej konfigurácii Pi
Iné
Obsah balenia
Raspberry Pi 3 Model B+, 16 GB karta micro SD s OS NOOBS, púzdro (červeno-biele), napájací zdroj 2.5A, používateľská príručka

Informácie o stave objednávky

O stave vašej objednávky vás budeme pravidelne informovať cez SMS a/alebo e-mailom.

Prvých 14 dní bez záväzkov

O stave objednávky vás budeme priebežne informovať.

Nákup z pohodlia domova

Nakupujte pohodlne a bezpečne zo svojho domova 24 hodín 7 dní v týždni