Ako nakupovať online

Nakupovanie online je plné výhod! Vyberiete si, čo potrebujete, vyplníte potrebné údaje, potvrdíte objednávku a už len čakáte na kuriéra alebo technika. Všetko potrebné vyriešite pár klikmi z pohodlia svojho domova.

Pri online nákupe v Telekome sa vám automaticky zaráta dodatočná online zľava. Môžete tak ušetriť na paušále alebo si výhodnejšie kúpiť nové zariadenie pre svoje osobné potreby či domácnosť.

Obsah

Postup pri nákupe online

Postup pri online nákupe mobilu/mobilnej služby

Postup pri online nákupe služby pevnej siete

Online zľava

Online zľavu až do 20 € na nový telefón môžete získať aktiváciou nového čísla, predĺžením dodatku k existujúcej zmluve, prechodom z EASY na mesačný program alebo prenosom čísla od iného operátora pri 24-mesačnej viazanosti. Online zľavu získate aj pri kúpe služieb pevnej siete (Magio internet, Magio televízia, volacie programy pevnej linky, za kombináciu služieb). Zľava sa vám uplatní automaticky v prvých dvoch faktúrach a jej výška je uvedená v nákupnom košíku.

Platba

Za tovar objednaný v e-shope Telekomu zaplatíte platobnou kartou pri doručení kuriérom, v prípade osobného vyzdvihnutia na predajni zaplatíte v hotovosti alebo platobnou kartou . K vašej 1. faktúre bude prirátaná alikvotná časť sumy za neúplný mesiac, v ktorom službu začnete využívať. 

Platba akontácie

  • do 12 EUR (vrátane) - uhradíte v prvej faktúre
  • nad 12 EUR - uhradíte platobnou kartou kuriérovi

Doprava

Vyzdvihnutie v predajni

Zásielku si môžete vyzdvihnúť v predajni, ktorú ste si vybrali počas objednávky v e-shope. V deň doručenia  zásielky do predajne budete informovaný prostredníctvom sms.  Osobné vyzdvihnutie na predajni neplatí pre zariadenia balením väčšie ako tablet.

Vyzdvihnutie na predajni sa týka aj samostatnej dokumentácie, napr. ak sa rozhodnete predĺžiť si paušál.

Pri osobnom kontakte s našimi zamestnancami v predajni je potrebné mať ochranné rúško alebo inú ochranu nosa a úst. To platí aj pri návšteve nášho technika u vás doma.

Kuriér

Zásielku vám doručí kuriér do vlastných rúkProsím, pri preberaní zásielky použite rúško alebo inú ochranu tváre  a rukavice. Doručenie kuriérom v prípade mobilných telefónov a koncových zariadení (set-top-box, modem, router) v rámci SR je bezplatné.

Ak ste si k pevnej službe objednali akciové zariadenie (napr. TV, notebook atď.), poplatok za doručenie kuriérom bude 5 EUR.

Naše kuriérske služby ponúkajú možnosť sledovania zásielky, a tak presne viete, kedy sa balíček objaví pred vašimi dverami. Kuriér obvykle doručuje zásielky počas pracovných dní medzi 8:00 a 17:00 hod. V deň doručenia zásielky budete informovaný prostredníctvom SMS. Ak vás kuriér nezastihne na adrese, budeme vás kontaktovať a dohodneme si vhodný termín opätovného doručenia. 

Ak vaša objednávka neobsahuje žiadne zariadenie, dokumenty vám budú doručené poštou štandardne do troch pracovných dní.

Elektronický podpis a spracovanie vašich osobných údajov

Na prevzatie zásielky od spoločnosti Slovak Telekom je potrebné podpísať elektronické dokumenty u kuriéra biometrickým podpisom. Viac informácií

Vykonaním objednávky ste potvrdili oboznámenie sa s informáciami o spracúvaní osobných údajov a súhlasili ste s aktiváciou elektronickej komunikácie.

Najčastejšie otázky

Mobilná aplikácia TelekomStiahnite si mobilnú appku a majte všetko dôležité na jednom mieste.