Ako nakupovať online

Nakupovanie online je plné výhod! Vyberiete si, čo potrebujete, vyplníte potrebné údaje, potvrdíte objednávku a už len čakáte na kuriéra alebo technika. Všetko potrebné vyriešite pár klikmi z pohodlia svojho domova.

Pri online nákupe v Telekome sa vám automaticky zaráta dodatočná online zľava. Môžete tak ušetriť na paušále alebo si výhodnejšie kúpiť nové zariadenie pre svoje osobné potreby či domácnosť.

Obsah

Postup pri nákupe online

Postup pri online nákupe mobilu/mobilnej služby

Postup pri online nákupe služby pevnej siete

Výhody nákupu online

Pri nákupe nového paušálu, predĺžení existujúceho, prechode z predplatenej karty EASY a Predplatenka alebo prenose čísla od iného operátora cez e-shop a pri 24-mesačnej viazanosti získate online výhody:

  • Ak si k paušálu beriete aj nový mobil či iné zariadenie, získate online zľavu do 10 EUR na toto zariadenie.
  • Ak si beriete paušál bez nového mobilu, namiesto zľavy získate ku svojmu paušálu online bonus 1 GB dát mesačne navyše. Bezplatný balíček si následne aktivujete v Telekom appke. Návod na aktiváciu dátového balíčka Online bonus 1 GB.
  • Pri kúpe Magio Internetu a Magio Televízie cez web vám dáme online zľavu do 10 EUR na akciové zariadenie. 

 

 

Platba

Za tovar objednaný v e-shope Telekomu zaplatíte platobnou kartou pri doručení kuriérom, v prípade osobného vyzdvihnutia na predajni zaplatíte v hotovosti alebo platobnou kartou. K vašej 1. faktúre bude prirátaná alikvotná časť sumy za neúplný mesiac, v ktorom službu začnete využívať. Ak si kupujete zariadenie, akontáciu môžete zaplatiť platobnou kartou priamo v e-shope. 

Platba akontácie kuriérovi

  • do 12 EUR (vrátane) - uhradíte v prvej faktúre
  • nad 12 EUR - uhradíte platobnou kartou kuriérovi

 

Doprava

 

Vyzdvihnutie v predajni

Zásielku si môžete vyzdvihnúť v predajni, ktorú ste si vybrali počas objednávky v e-shope. V deň doručenia  zásielky do predajne budete informovaný prostredníctvom sms.  Osobné vyzdvihnutie na predajni neplatí pre zariadenia balením väčšie ako tablet.

Vyzdvihnutie na predajni sa týka aj samostatnej dokumentácie, napr. ak sa rozhodnete predĺžiť si paušál.

Pri osobnom kontakte s našimi zamestnancami v predajni je potrebné mať ochranné rúško alebo inú ochranu nosa a úst. To platí aj pri návšteve nášho technika u vás doma.

Kuriér

Zásielku vám doručí kuriér do vlastných rúkProsím, pri preberaní zásielky použite rúško alebo inú ochranu tváre  a rukavice. Doručenie kuriérom v prípade mobilných telefónov a koncových zariadení (set-top-box, modem, router) v rámci SR je bezplatné.

Ak ste si k pevnej službe objednali akciové zariadenie (napr. TV, notebook atď.), poplatok za doručenie kuriérom bude 5 EUR.

Naše kuriérske služby ponúkajú možnosť sledovania zásielky, a tak presne viete, kedy sa balíček objaví pred vašimi dverami. Kuriér obvykle doručuje zásielky počas pracovných dní medzi 8:00 a 17:00 hod. V deň doručenia zásielky budete informovaný prostredníctvom SMS. Ak vás kuriér nezastihne na adrese, budeme vás kontaktovať a dohodneme si vhodný termín opätovného doručenia. 

Ak vaša objednávka neobsahuje žiadne zariadenie, dokumenty vám budú doručené poštou štandardne do troch pracovných dní.

 

Elektronický podpis a spracovanie vašich osobných údajov

Na prevzatie zásielky od spoločnosti Slovak Telekom je potrebné podpísať elektronické dokumenty u kuriéra. Viac informácií

Vykonaním objednávky ste potvrdili oboznámenie sa s informáciami o spracúvaní osobných údajov a súhlasili ste s aktiváciou elektronickej komunikácie.

Najčastejšie otázky