Zriadenie služby

Zriadenie služieb pevnej siete ako je Telefonovanie, Internet alebo Televízia si vyžaduje prepojenie našej siete s koncovým bodom, ktorý je priamo v priestore zákazníka - v byte, dome alebo v obchodnom priestore. Spôsob zriadenia spravidla závisí od toho, na akej technológii sa služba zriaďuje, či metalickej, optickej, alebo v prípade televízie aj satelitnej. Optická technológia je pritom z hľadiska kvality aj rýchlosti pre vás najvýhodnejšia, a preto sa snažíme neustále rozširovať naše optické pokrytie.

 

 

Mám zriadenú prípojku

Pokiaľ vo vašom byte, dome alebo kancelárii máte už prípojku (zásuvku) zriadenú, návšteva technika nie je nevyhnutná a samotné zriadenie je veľmi rýchle. Po prijatí vašej objednávky vám kuriér spravidla do 1-3 dní doručí potrebné zariadenia a po ich zapojení môžete službu využívať. Samozrejme je možné si za poplatok objednať zapojenie zariadení technikom, vtedy potrebné zariadenia donesie technik.

Nemám zriadenú prípojku

Ak je potrebné, aby technik prešetril možnosť zriadenia služby na vašej adrese a nainštaloval zásuvku, dohodneme si s vami termín, ktorý vám vyhovuje. O dohodnutom termíne vám príde notifikácia, a to po jeho zaevidovaní, ako aj pripomenutie 3 dni vopred. V tomto prípade bežne zriaďujeme službu do týždňa odo dňa, kedy prijmeme vašu objednávku

Manuály

icon   Zriadenie optiky pre dom
| PDF | 158 KB

icon   Zriadenie optiky pre byt
| PDF | 253 KB

Najčastejšie otázky