Grandstream GXV3370

Grandstream GXV3370 kombinuje výhody funkcie IP telefónu, video konferenčného zariadenia a tabletu s multimediálnym prostredím. Je tak ideálnym produktom pre všetkých, ktorí hľadajú "all-in-one" komunikačné riešenia.

Farebný 7 "dotykový displej nie je len na okrasu. Oceníte ho či už pri videohovoroch s kolegami, hľadaní kontaktu, alebo trebárs len hranie obľúbenej hry či sledovanie IP televízie v rámci obedňajšej pauzy.

Telefón pracuje na android platforme, ktorá umožňuje prístup ku všetkým aplikáciám z Google Play Store vrátane populárnych obchodných aplikácií. Zároveň podporuje SIP protokol a štandardizované video kodeky. Možno ho tak použiť ako výstupné zariadenie pre už spomínané videokonferencie, alebo video vrátnika, či dokonca IP kamery. Zaujímavá je možnosť podpory funkcie pre otváranie dverí, či spustenie alarmu.

Vďaka širokej škále funkcií a užívateľsky prívetivom prostredí ho môžete využiť rovnako dobre nielen v práci, ale aj doma. Pre maximálny komfort použitia zariadenia, možno šasi telefónu pripevniť na stenu a to bez nutnosti dokúpenia ďalšieho špeciálneho rámčeka, či inej montážnej sady.

GXV3370 môže byť veľkým pomocníkom pre sluchovo hendikepované osoby. Tu hlavnú úlohu nebude hrať len veľkosť a kvalita obrazu. Veľkým plusom bude aj výškovo nastaviteľná CMOS kamera s fyzickou clonou pre ochranu súkromia. Integrované Bluetooth umožní spárovať telefón s mobilným zariadením, alebo slúchadlom. Rýchly prenos dát je možné zaistiť gigabitovými LAN portami alebo pomocou bezdrôtového pripojenia WiFi, ktoré je tiež integrované.

Technické parametre

Adaptér v balení: áno
Bezdrôtové technológie: WiFi, Bluetooth
Displej - typ: farebný, dotykový
Diplej - veľkosť: 7"
Audiokonferencia: viac cestná konferencia
Počet SIP účtov: 16
PoE napájanie: áno
HDMI port: HDMI out
OS Android: áno
Port USB: 1 x USB
Slot pre SD kartu: áno
Podpora videa: áno
Zavesenie na stenu: áno

 

Cenník pre koncové zariadenia, časť C - predaj IP koncových zariadení