SAMSUNG GALAXY NOTE7
TELEFÓN STVORENÝ
PRE VEĽKÉ VECI

V predaji už čoskoro s paušálom Happy
od 249€ jednorazovo, s príplatkom 12€ mesačne.

NEZÁVÄZNE REZERVOVAŤ
Ponuka pre firmy
Samsung Note7

SPOZNAJTE SAMSUNG GALAXY NOTE7

Zabezpečenie
Zachovajte vaše citlivé osobné údaje v bezpečí s Galaxy Note7. Snímač očnej dúhovky, zabezpečený priečinok a Samsung Knox to hravo zvládnu.

Funguje aj vo vode
Či už vás trápi nepriaznivé počasie, alebo si užívate v bazéne. Kedykoľvek potrebujete urobiť poznámku vezmite si S Pen a pustite sa do práce. Pretože Galaxy Note7 aj S Pen sú vodeodolné s certifikáciou IP68

Inteligenté pero S Pen
Pero S Pen bolo inovované. Aby písalo ako skutočné pero, pretože ho používate na písanie poznámok, kreslenie náčrtov a zaznamenávanie vašich myšlienok. Aby ste ho mohli používať dokonca aj v daždi, pretože S Pen je odteraz vodeodolný.

Fotoaparát
Niektoré chvíle si plánujeme, iné sú prekvapením. S Galaxy Note7 vytvoríte vždy nádherné fotografie. Vďaka snímaču Dual Pixel, objektívu s vylepšenou svetelnosťou F1,7 a väčšími 1,4µm pixelmi dokážete scénu zachytiť rovnakým spôsobom ako vaše oči.

Viac priestoru pre všetko
Dostatočný priestor je dôležitý, keď máte veľké množstvo súborov, videí a fotografií. Preto Galaxy Note7 ponúka vnútorné úložisko 64 GB a poskytuje aj rozšíriteľnú pamäť s použitím micro SD karty až do veľkosti 256 GB.

Zdieľajte vaše recenzie a názory na Samsung Galaxy Note7 na Telekom fóre.

DISPLEJ

5,7” Quad HD Super
AMOLED

BATÉRIA

3500 mAh

ZABEZPEČENIE

Snímač očnej dúhovky

 

ODOLNOSŤ

Vode a prachu odolný
telefón aj pero S Pen (IP68)

PAMÄŤ

64GB + microSD karta
až do 256GB