Vianočná akcia

PlayStation 4 Pro 1TB s troma hrami
a ďalšími darčekmi

Viac info o produkte

S Magio TV alebo internetom:
Cena za zariadenia: mesačne
akontácia
Cena za službu: 2. a 3. mesiac
KÚPIŤ
S paušálom ÁNO:
Ceny s DPH:
 
Cena za zariadenia: mesačne
akontácia
Cena za paušál:
KÚPIŤ

Supervýkonný systém PS4

Hrajte najväčšie trháky a tituly vytvorené exkluzívne pre PlayStation vo fantastickom rozlíšení 4K a streamujte svoj obľúbený zábavný obsah s neuveriteľne ostrými detailmi zo zariadení s podporou 4K. Zvýšený výkon systému PS4 Pro vám prináša ešte strhujúcejšie zážitky z hrania tých najrýchlejších a najvýbušnejších hier pre systém PS4, a to vďaka vyššej frekvencii snímok v rade hier vylepšených pre systém PS4 Pro

Užívajte si dvakrát výkonnejší systém PS4

PS4 Pro má v porovnaní so štandardným systémom PS4 dvakrát výkonnejší grafický procesor – to znamená úžasne jasný obraz, hladšie hranie a rýchlejšie načítanie hier vylepšených pre systém PS4 Pro.  S technológiou HDR si pri hraní na televízore, ktorý ju podporuje, môžete vychutnávať živšie a vernejšie farby a detaily v celom hernom prostredí.

Vylepšené pre PS4 pro

Vďaka svojim vylepšeniam dokáže systém PS4 Pro ešte viac vyladiť herné vlastnosti mnohých najúspešnejších a najlepších titulov pre systém PS4. Každá hra s označením “Enhanced for PS4 Pro” sa vám predstaví v ohromujúcej, doposiaľ nepoznanej podobe. Všimnete si to napríklad aj na majestátnych nórskych horách v titule God of War.

Hranie v rozlíšení 4K

Hraj najnovšie hry v úžasne čistom rozlíšení 4K*: odtiene pokožky sú teplejšie, materiály dostávajú realistickú textúru a prostredia ožívajú ako nikdy doposiaľ. Systém PS4 Pro vylepšuje hry v nižšom rozlíšení na 2160p, aby sa dosiahla úroveň ostrosti takmer ako pri 4K*.

Fantastické grafické detaily a výrazné živé farby vďaka technológii HDR

So systémom PS4 Pro dostávajú takmer živý výraz, krivky sú hladšie, hrany ostrejšie a vizuálne prvky, ako vlasy, voda či tráva, pôsobia prirodzenejšie. Vďaka televízorom s technológiou HDR dokážu kompatibilné hry systému PS4 zobraziť rozsah farieb, ktorý sa približuje plnému spektru viditeľnému ľudskému oku, a tým poskytujú neuveriteľne živé a realistické detaily.

Základné informácie
Celková hmotnosť 3,3 kg
Rozmery (výška x šírka x hrúbka): 55 x 295 x 327 mm
Procesor: x86-64 AMD “Jaguar”, 8 jádrový
Operacná pamät: GDDR5 8GB
Celková zdielaná interná pamät: 1TB HDD
Podporovaná pamätové médium: DVD/Blu-ray drive ( read only )
Bluetooth: Bluetooth®v4.0 LE
WiFi: Wi-Fi Dual band, 802.11 a/b/g/n/ac
Dalšie funkcie: Input/ Output: Super-Speed USB (USB 3.1 Gen.1) port × 3, AUX port × 1, AV output: HDMI™ out port ( podpora 4K / HDR)
Iné
Obsah balenia
Konzola PlayStation 4 Pro s 1 TB pevným diskom, 1x Bezdrôtový ovládač, HDMI kábel (s podporou 4K), Napájací adaptér, Slúchadlá, Členská karta PS Plus na 90 dní, PS Store predplatená elektronická peňaženka v hodnote 20€, Hry: Horizon Zero Dawn, Gran Turismo Sport a God of War, Manuál

Informácie o stave objednávky

O stave vašej objednávky vás budeme pravidelne informovať cez SMS a/alebo e-mailom.

Prvých 14 dní bez záväzkov

O stave objednávky vás budeme priebežne informovať.

Nákup z pohodlia domova

Nakupujte pohodlne a bezpečne zo svojho domova 24 hodín 7 dní v týždni

* Hry a zábavné streamovacie služby môžu dosahovať rozlíšenie až 2160p; systém PS4 Pro vylepšuje hry v nižšom rozlíšení na 2160p. HDR nie je podporované všetkými hrami ani zábavnými streamovacími službami. Funkcie 4K a HDR vyžadujú televízor s podporou 4K/HDR.
** HDR a vyššie frekvencie snímok nie sú podporované vo všetkých hrách a videoobsahu.

Ďalšie vianočné akcie

Robotický vysávač iRobot
Roomba i7

K Magio službám

VIAC INFO
4K Smart televízor Samsung
s uhlopriečkou 50“/123 cm UHD

K Magio službám

VIAC INFO
Lenovo Ideapad S145-14IWL +
batoh ako darček za 4 centy

K Magio službám

VIAC INFO

Vianočná ponuka platí pri uzavretí zmluvy s viazanosťou na 24 mesiacov.

Podmienky vianočných akcií
Ponuka akciových zariadení
Ponuka platí do 31. 12. 2019 alebo do vypredania zásob podľa toho, čo nastane skôr. Ponuka akciových zariadení je podmienená uzavretím Zmluvy alebo Dodatku k Zmluve, v ktorých sa Účastník zaviaže využívať Službu uvedenú v ponuke, a ak sa v ponuke uvádza aj program Služby, tak minimálne v uvedenom programe Služby, po dobu 24 mesiacov. Ponuka na kúpu druhého zariadenia za 0,04 € je podmienená kúpou v ponuke uvádzaného prvého zariadenia za akciovú cenu podľa aktuálne platného akciového Cenníka. Doručenie akciového zariadenia k Službám pevnej siete je spoplatnené poplatkom za dopravu vo výške 5 €. Dodávka zariadení podľa ponuky môže trvať až 45 dní od uzavretia Zmluvy alebo Dodatku.
Kupón na príslušenstvo alebo dáta
Príslušenstvo je možné získať za zvýhodnených podmienok len na základe a pri získaní a uplatnení zľavového kupónu počas jeho platnosti, ktorý oprávňuje na uplatnenie zľavy z ceny jedného príslušenstva vo výške získanej zľavy z kupónu; cena po zohľadnení zľavy z kupónu je najmenej 0,04 €. Podmienkou získania kupónu je aktivácia programu ÁNO so záväzkom viazanosti na 24 mesiacov počas platnosti ponuky a výška zľavy je závislá od úrovne aktivovaného paušálu. Maximálna výška zľavy je 40 €. Ponuky nemusia byť navzájom kombinovateľné a môžu byť obmedzené počtom využitia na jedného účastníka.
Zimný balík dát
Ponuka platí od 1. 11. do 30.11. 2019 a od 1.12. do 31. 12. 2019 a možno ju využiť len raz v danom jednom mesiaci vo vzťahu k tel. číslam s vyššie uvedenými paušálmi cez aplikáciu. Objem dát v balíku je obmedzený podľa paušálu. Čerpanie dát je možné v SR, EÚ a zóne po aktivácii účastníkom; v EÚ a zóne 1 môže byť spoplatnené.