Vyberáme pre vás


BIZNIS PAUŠÁLY

Vyberte si zo širokej ponuky Biznis paušálov. Nakúpte cez web a získate extra web zľavu do 10 € na nový mobil alebo iné zariadenie, ktoré si vyberiete k paušálu.

T-MASTER

K novému Biznis paušálu získate služby T-Mastera – osobného agenta, ktorý vám poskytne prémiovú starostlivosť v podobe poradenstva v oblasti našich služieb.

BIZNIS NET

Vyberte si z vynovenej ponuky Biznis NETu. Zrýchlili sme internet všade, kde je to bolo možné. Nakúpte cez web a získate extra web zľavu do 10 € na zariadenie, ktoré si vyberiete pri nákupe.

Aktuality


eSim

Podnikajte viac EKO
s eSIM

eSIM je ekologickejším variantom klasickej SIM karty. Je to vstavaný čip, ktorý je napevno umiestnený vo vašom telefóne, tablete alebo v hodinkách. Viete si na ňu nahrať až niekoľko eSIM profilov a ste zároveň chránený pred jej zneužitím.

Chcem eSim
Biznis pausal

Nafúkli sme vám dáta v Biznis paušáloch

V Biznis paušáloch si odteraz nájdete extra porciu dát a so službou Nekonečné pripojenie môžete dátovať aj po ich vyčerpaní pri obmedzenej rýchlosti 128/kbps.

Zistiť viac
Biznis pausal

Prinášame vám sieť nekonečných možností

Objavujte vysokú rýchlosť, kratšiu dobu odozvy a väčšiu kapacitu siete s novou 5G generáciou mobilných sietí. Vyberte si tiež z našej ponuky telefónov s podporou 5G.

Zistiť viac o 5G

Prečo si vybrať Telekom?


Najrýchlejší internet

Poskytujeme najrýchlejší internet podľa nezávislých testov.

Inovácie a spokojnosť

Garantujeme našim zákazníkom spokojnosť a neustály prílev noviniek.

Záruka kvality

Záruka kvality od roku 1999 na slovenskom trhu.

Novinky z biznis sveta