O spoločnosti
SLOVAK Telekom

Slovak Telekom je najväčší slovenský telekomunikačný operátor. Pod značkou Telekom ponúkame jednotlivcom, domácnostiam a firemným zákazníkom produkty a služby pevnej i mobilnej siete.

Neustále prinášame inovácie a nové technológie, aby sme tak uspokojili aj toho najnáročnejšieho zákazníka.

Naše, ale aj vaše predstavy sa menia na realitu a napredovanie rýchlym tempom je to, čo nás dostáva do pozície lídra na trhu.
S internetom prostredníctvom optickej a metalickej siete prekračujeme všetky rýchlosti a prinášame tak do domácností kvalitné a spoľahlivé služby.
S najmodernejšou digitálnou televíziou vždy prepnete na ten správny kanál a s pestrou ponukou programov bude spokojná skutočne celá rodina.
Vďaka mobilnému internetu a najrýchlejšej 4G/LTE sieti budete s Telekomom stále v obraze a informácie budú na dosah tak, ako nikdy predtým.

Slovak Telekom je spoločnosť so srdcom

Už dlhé roky sa snažíme udržať si významné postavenie v oblasti zodpovedného podnikania a filantropie.
O našich úspechoch svedčia mnohé významné ocenenia, ktoré sme získali v národných, ale aj medzinárodných súťažiach reklamnej kreativity a efektivity. Patria sem napríklad ocenenia Zlatý Klinec, Effie či SuperBrands. Sme hrdí, že sme v roku 2009 získali ocenenie Via Bona Slovakia v oblasti zodpovedného podnikania a špeciálne ocenenie za dlhodobý vplyv na komunitu nepočujúcich a sluchovo postihnutých občanov.
Slovak Telekom je skvelé miesto pre skvelé zážitky.
Svedčí o tom aj naše umiestnenie sa medzi TOP zamestnávateľmi na Slovensku. Okrem toho nám patria aj popredné priečky v súťaži Zdravá firma za podporu zdravia zamestnancov.

O skupine Slovak Telekom

Skupinu Slovak Telekom tvoria materská spoločnosť Slovak Telekom, a.s., a jej dcérske spoločnosti Telekom Sec, s.r.o. a DIGI SLOVAKIA, s.r.o. Skupina Slovak Telekom svojim zákazníkom ponúka služby pevnej siete, mobilnej komunikácie, pripojenie k internetu, digitálnu a káblovú televíziu, komplexné IT a ICT riešenia vrátane cloudových služieb, internetový obsah a bezpečnostné služby. Spoluprácu medzi jednotlivými členmi skupiny obohacujú medzinárodné poznatky, ktorými Slovak Telekom disponuje vďaka svojmu členstvu v nadnárodnej skupine firiem Deutsche Telekom.

 

O skupine Deutsche Telekom

Slovak Telekom je súčasťou nadnárodnej skupiny firiem Deutsche Telekom Group.
Deutsche Telekom je popredná svetová telekomunikačná spoločnosť, ktorá poskytuje služby viac ako 180 miliónom zákazníkov v 50 krajinách sveta.

Majoritným akcionárom Slovak Telekomu je spoločnosť Deutsche Telekom Europe B.V. s podielom 100 % akcií. Konečnou materskou spoločnosťou Slovak Telekomu je spoločnosť Deutsche Telekom AG.