Micro:bit smart Kit

Zvoľte si variant Magio internetu alebo TV

M

Rýchlosť internetu:
30/3 Mb/s
Počet TV staníc: až 60

L

Rýchlosť internetu:
250/25 Mb/s
Počet TV staníc: až 79

XL

Rýchlosť internetu:
600/60 Mb/s
Počet TV staníc: až 121

Zobraziť zľavu pre verných až do 30 €
Cena za zariadenie:
Cena za službu: 2. a 3. mesiac
PREJSŤ K NÁKUPU

Ceny sú s DPH a platia pri 24 mesačnej viazanosti

Micro:bit BBC Board

Spoznajte mikropočítač vo veľkosti polovice kreditnej karty a buďte kreatívny v digitálnych technológiách. Svoj Micro:bit môžete kódovať, prispôsobovať a vytvárať z neho najrôznejšie výtvory, od robotov až po hudobné nástroje a ďalšie. Doska je vybavená množstvom hardvéru vrátane 25 červených LED svetiel.
Mikro:bit dokáže detekovať pohyb a povedať vám, ktorým smerom sa uberáte. Môže tiež používať technológiu Bluetooth na interakciu s inými zariadeniami a internetom.

Súprava Smart home Kit

Vytvorte si svoj vlastný inteligentný domáci systém pomocou jednoduchých modulov a programovania so súpravou Smart home Kit od spoločnosti ELECFREAK.
Smart home Kit stavebnica je inteligentný domácí systém založený na programovateľnom minipočítači mikro:bit BBC. Umožňuje používať rôzne komponenty bežng používané doma ako teplotný senzor, snímač hluku, nárazu či servomotor a ďalšie.

Programovateľný robot CarRing:bit Car V2.0

Ring:bit Car je mâle inteligentné auto ovládané programovateľným minipočítačom BBC micro:bit. Ring:bit pomocou troch portov GPIO micro:bitu umožňuje jednoduché pripojenie rôznych senzorov a komponentov k micro:bitu. Auto je možné ľahko naprogramovať tak, aby pracovalo autonómne pomocou diaľkového ovládača. Stačí pridať jedno z mnohých dostupných rozšírení a Ring:bit Car dokáže robiť ešte viac vecí, ako napríklad sledovať čiary a svetlá, vyhýbať sa prekážkam či kresliť a ďalšie.

Malý reproduktor Mi:sound Speaker

MI:sound board je rozširujúci zvukový modul s reproduktorom a batériou pre BBC micro:bit. Na reguláciu hlasitosti sa používa potenciometer s kolieskom. Zabudovaná batéria CR2032 umožňuje napájanie dosky micro:bit. Napájanie je možné zabezpečiť aj pomocou pripojenia BBC micro:bit cez USB alebo JST konektor.

LED pásik Neopixel LED Strip 10

Neopixel LED Strip 10 s označením WS2812B má štandardné 3-pólové GVS vstupy, ktoré sa ľahko pripájajú a adresovateľné LED svetielka.

Základné informácie
Obsah balenia: Micro:bit BBC Board (mikropočítač),
Micro:bit Smart Home Kit,
CarRing:bit Car V2.0 (programovateľný robot),
Mi:sound Speaker (malý reproduktor),
Neopixel LED Strip 10 (LED pásik)

Informácie o stave objednávky

O stave vašej objednávky vás budeme pravidelne informovať cez SMS a/alebo e-mailom.

Prvých 14 dní bez záväzkov

Pri kúpe cez web môžete vrátiť službu aj tovar bez udania dôvodu.

Nákup z pohodlia domova

Nakupujte pohodlne a bezpečne zo svojho domova 24 hodín 7 dní v týždni