StreamOn

Od 1. 7. 2022 bude poskytovanie balíka StreamOn ukončené.

Počúvajte hudbu a pozerajte videá bez toho, aby ste spotrebovali svoje dáta.

StreamOn je dátový balík určený zákazníkom, ktorí nechcú byť obmedzovaní pri počúvaní hudby alebo sledovaní videa, obľúbených seriálov či filmov. S balíkom StreamOn môžete streamovať audio a video služby prostredníctvom podporovaných mobilných aplikácií bez toho, aby ste spotrebovávali vaše dáta.

O službe StreamOn

S balíkom StreamOn počúvate hudbu a pozeráte videá bez spotreby vašich dát, ktoré potom môžete použiť napríklad na surfovanie alebo chatovanie.

Podporované aplikácie

Aplikácie, ktoré vám nebudú spotrebovávať mobilné dáta: Apple Music, YouTube, Netflix, HBO Max, Deezer, Spotify, TIDAL, Markíza Plus, Magio Go, Digi Go, SledovanieTV, Antik TV, Antik TV Go, Skylink Live TV,  tv2go, Orange TV, Kuki TV, Rádio Europa 2, Rádio Expres, Rádio Vlna / Vlna Golden Hits, Rádio Anténa Rock / Anténa HardRock, Rádio Jemné / Jemné Chillout, Detské rádio Žofka, NONSTOP Rádio a Rádio VALEC.

 

 

Ako funguje StreamOn

Balík StreamOn zahŕňa audio a video obsah poskytnutý podporovanými mobilnými aplikáciami. Služba nezahŕňa mesačný poplatok za služby partnerov v prémiovej verzii. Do audio a video streamingu nepatrí obsah tretích strán, ktorý sa môže vyskytovať v zúčastnených mobilných aplikáciách, ako sú napríklad reklamy, hry, softvér, textovanie, osobné komunikačné služby (ako sú hlasové a video hovory, chat a posielanie správ). Dáta, ktorá nie sú obsahom partnerských mobilných aplikácií a ktoré nie sú zahrnuté v identifikácii poskytnutej partnerom (najmä reklamy, hry a pod.), sa do dátového limitu môžu započítavať.

Ak využívate programy či aplikácie blokujúce reklamy, používanie služby StreamOn ako takej vám nijako neblokujeme. S ohľadom na skutočnosť, že nie sme prevádzkovateľom aplikácií zaradených do balíka StreamOn, však nezaručujeme bezchybnú funkčnosť týchto aplikácií.

Ak vo svojom mobilnom zariadení používate službu, ktorá znemožňuje alebo nejak obmedzuje identifikáciu dátovej prevádzky v zariadení (napríklad služba Súkromný prenos v Apple zariadeniach), nevieme vám garantovať korektné fungovanie služby StreamOn, t.j. dáta spotrebované mobilnými aplikáciami môžu byť štandardne spoplatnené.

Kto si môže dátový balík StreamOn aktivovať?

Balík StreamOn si môžu aktivovať zákazníci s akýmkoľvek programom ÁNO, s programom Happy (od programu M a vyššie), Magenta Mobile a MT Professional. Zákazníci s predplatenou kartou Easy, si môžu balík StreamOn aktivovať, ak majú dostatočný kredit k zakúpeniu balíka.