HBO GO na 30 dní zadarmo

Užite si kino v pohodlí domova. Vychutnajte si kasové trháky a najhorúcejšie seriály nielen v TV, ale aj na počítači alebo v mobile. HBO GO ponúka každý týždeň nové filmy, seriály, premiéry - rôzne žánre pre každého. Aplikácia HBO GO sa dá stiahnuť aj do smart televízorov, herných konzol, alebo do Apple TV. Sledovať HBO GO môžete aj na počítači, notebooku či cez Chromecast.

Získajte aplikáciu HBO GO, teraz na prvých 30 dní bezplatne!
Ponuka platí pre všetkých našich zákazníkov Magio TV, Magio internetu, Magenta Office Internet, Biznis NET, Pevnej linky a všetkých mobilných paušálov.

Pred uplynutím bezplatnej verzie Vás budeme kontaktovať s možnosťou jednoduchej deaktivácie. Nemusíte sa obávať žiadnych ďalších poplatkov.
Ako na to:
1) Objednajte si službu HBO GO na 30 dní zadarmo.
2) Po prijatí sms si zaregistrujte službu HBO GO.

Objednávka služby HBO GO na 30 dní zadarmo

Vyplňte, prosím, nasledovné údaje.

VŠEOBECNÉ USTANOVENIA
  • Účastníkom sa pre účely tohto cenového výmeru (ďalej „CV“) rozumie spoločné označenie účastníka, využívajúceho služby pevnej siete: služba Internetového prístupu, služba Magenta Office Internet, Biznis NET, Magio Televízia (Magio Televízia na pevnej sieti, Magio Televízia cez satelitnú anténu, Magio Televízia cez internet) alebo hlasovej služby Doma Happy alebo Biznis Linka alebo služby mobilnej siete: programy T Paušál, T Biznis, ÁNO, ÁNO Biznis, programy Happy, Bez záväzkov alebo Mobilný internet a ktorý počas účinnosti tohto CV podá návrh na uzavretie Zmluvy o poskytovaní samostatnej služby HBO GO a táto služba je mu počas účinnosti tohto CV aktivovaná.
PODMIENKY AKCIE
  • Účastník má nárok na využívanie samostatnej služby HBO GO bez poplatku počas 30 dní odo dňa jej aktivácie (ďalej len „Benefit“).
  • Uzavretie Zmluvy o poskytovaní samostatnej služby HBO GO s uplatneným Benefitom Účastník vykoná počas účinnosti tohto CV, a to: a) zaslaním bezplatnej SMS na číslo 0903333188 s textom HBO GO ZAP s uvedením ID služby alebo b) prostredníctvom internetovej stránky https://www.telekom.sk/vianoce/hbo-go-zadarmo, pričom možný spôsob uzavretia Zmluvy o poskytovaní samostatnej služby HBO GO s aktivovaným Benefitom závisí od technických možností Podniku a Podnik informuje Účastníka o tom, ktorý zo spôsobov aktivácie je možné využiť.
  • Po uplynutí obdobia poskytovania Benefitu bude samostatná služba HBO GO Účastníkovi poskytovaná za cenu 6,00 € s DPH (5,00 € bez DPH), resp. podľa podmienok aktuálneho Cenníka Televízie.
  • Službu HBO GO podľa tejto časti môže Účastník kedykoľvek bezplatne zrušiť zaslaním SMS na číslo 0903333188 v tvare HBO GO VYP TV ID HBO GO. TV ID HBO GO je registračný kód, ktorý Účastník obdrží pri aktivácii služby a s jeho pomocou vykoná registráciu na www.hbogo.sk.
  • Účastník je oprávnený využiť Benefit pre každú aktívnu službu resp. každý balík služieb v zmysle tejto časti jedenkrát.
Záverečné ustanovenia
Podnik si vyhradzuje právo ukončiť poskytovanie akciovej ponuky podľa tohto CV aj pred skončením účinnosti tohto CV. O ukončení poskytovania akciovej ponuky podľa tohto CV bude záujemca informovaný na Predajnom mieste (Telekom Centrum), na Zákazníckej linke Telekom alebo na Internetovej stránke Podniku www.telekom.sk.

Platnosť akcie nadobúda účinnosť dňa 29. októbra 2020 a jeho účinnosť končí dňa 31. decembra 2020 (vrátane).
Všetky informácie týkajúce sa ochrany osobných údajov nájdete na stránke www.telekom.sk/osobne-udaje.
Polia označené * sú povinné