Wiki

Wiki je nová encyklopédia Telekomu -  rozšírená Pomoc a podpora. Vo Wiki nájdete informácie, manuály a odpovede na vaše najčastejšie otázky. Ak potrebujete pomôcť alebo poradiť, môžete si informácie vyhľadať pohodlne kedykoľvek a kdekoľvek. Obsah si môžete vytlačiť alebo zdieľať na sociálnych sieťach.

Ako používať Wiki

Ak hľadáte odpoveď na svoju otázku,  pomôže vám  Wiki vyhľadávač.  Po zadaní vašej otázky sa vám zobrazí zoznam všetkých stránok, ktoré súvisia s vami hľadanou otázkou. Potom už len stačí kliknúť na konkrétnu tému, ktorá vás zaujíma.

Príklad:

Otázka:

Potrebujem zistiť výšku kreditu, ale neviem, ako na to.

Ako nájsť odpoveď:

  1. Napíšem do Wiki vyhľadávača kľúčové slová, ktoré sa týkajú mojej otázky. V tomto prípade napríklad:Výška kreditu
  2. Wiki vyhľadávač prehľadá celý obsah Wiki, Dokumenty aj Často kladené otázky a zobrazí všetky texty, ktoré súvisia so zadanými kľúčovými slovami.
  3. V zozname výsledkov kliknem na konkrétny článok, ktorý odpovedá na moju otázku.

 

Hľadať môžete aj v Zozname kategórií, v ktorom sme rozdelili stránky podľa oblastí - volania, internet, televízia a ďalšie. Do popredia sme vytiahli témy, ktoré vás zaujímajú najčastejšie. 

 

Wiki stránky

Každá wiki stránka obsahuje článok o konkrétnej téme. Obsahovať môže obrázky, manuály, návody, často kladené otázky a súvisiace stránky.  

Súvisiace stránky

Na pravej strane každej wiki stránky sa zobrazuje zoznam stránok, ktoré súvisia s témou wiki stránky, na ktorej sa nachádzate. Ak vás téma zaujme a chcete sa dozvedieť viac, stačí na ňu kliknúť.

Často kladené otázky – FAQs

Na wiki stránkach nájdete aj Často kladené otázky. Sú to otázky, ktoré súvisia s témou wiki stránky a naši zákazníci sa ich pýtajú najčastejšie.

Nástroje

Nástrojová lišta umožňuje vytlačiť si wiki stránku, zdieľať ju na sociálnych sieťach alebo prejsť do nášho Telekom fóra.