Wiki

Wiki je encyklopédia Telekomu -  rozšírená Pomoc a podpora. Vo Wiki nájdete informácie, manuály a odpovede na vaše najčastejšie otázky. Ak potrebujete pomôcť alebo poradiť, môžete si informácie vyhľadať pohodlne kedykoľvek a kdekoľvek.

Ako používať Wiki

Ak hľadáte odpoveď na svoju otázku,  pomôže vám  Wiki vyhľadávač.  Po zadaní vašej otázky sa vám zobrazí zoznam všetkých stránok, ktoré súvisia s vami hľadanou otázkou. Potom už len stačí kliknúť na konkrétnu tému, ktorá vás zaujíma.

Príklad:

Otázka:

Potrebujem zistiť výšku kreditu, ale neviem, ako na to.

Ako nájsť odpoveď:

  1. Napíšem do Wiki vyhľadávača kľúčové slová, ktoré sa týkajú mojej otázky. V tomto prípade napríklad:Výška kreditu
  2. Wiki vyhľadávač prehľadá celý obsah Wiki, Dokumenty aj Často kladené otázky a zobrazí všetky texty, ktoré súvisia so zadanými kľúčovými slovami.
  3. V zozname výsledkov kliknem na konkrétny článok, ktorý odpovedá na moju otázku.

 

Hľadať môžete aj v Zozname kategórií, v ktorom sme rozdelili stránky podľa oblastí - volania, internet, televízia a ďalšie. Do popredia sme vytiahli témy, ktoré vás zaujímajú najčastejšie. 

 

Wiki stránky

Každá wiki stránka obsahuje článok o konkrétnej téme. Obsahovať môže obrázky, manuály, návody, často kladené otázky a súvisiace stránky.  

Súvisiace stránky

Na pravej strane každej wiki stránky sa zobrazuje zoznam stránok, ktoré súvisia s témou wiki stránky, na ktorej sa nachádzate. Ak vás téma zaujme a chcete sa dozvedieť viac, stačí na ňu kliknúť.

Často kladené otázky – FAQs

Na wiki stránkach nájdete aj Často kladené otázky. Sú to otázky, ktoré súvisia s témou wiki stránky a naši zákazníci sa ich pýtajú najčastejšie.