Aktuálne nie je možná nová registrácia a aktivácia služby Deezer.

DEEZER

deezer

Objednajte si službu Deezer za zvýhodnenú cenu 2,99€ na 12 mesiacov a užívajte si hudbu neobmedzene kdekoľvek ste.

Pre aktiváciu zašlite bezplatnú SMS s textom DEEZER 12M ZAP na číslo 12323.
Počkajte na spätnú SMS a aktiváciu dokončite na www.deezer.com/sync/telekomsk

DEEZER A JEHO VÝHODY

Neobmedzená hudba v mobile, tablete či počítači vo vysokej kvalite zvuku

Deezer rozšíril svoju ponuku a odteraz máte k dispozícii až 73 miliónov skladieb z celého sveta. 97 % hudobného portfólia (70 miliónov skladieb) je k dispozícii aj v HiFi. Deezer úzko spolupracuje s významnými a nezávislými vydavateľstvami po celom svete, aby si každý milovník dobrej hudby prišiel na svoje. Vďaka tomu nájdete na Deezeri viac miestnej hudby ako v ktorejkoľvek inej službe. Prihláste sa a užívajte si hudbu. Vytvorte si vlastné playlisty a počúvajte hudbu na svojom mobile, tablete, notebooku či počítači, je to len na vás.

Funkcia FLOW – osobné rádio prispôbené vášmu vkusu

S Flow máte istotu, že budete počúvať hudbu, ktorá sa vám páči. Flow pozná vaše obľúbené albumy a vyberá skladby, ktoré chcete počuť. Kliknite na srdce, ak sa vám výber páči alebo na preškrtnuté srdce, ak sa vám nepáči a Flow sa vám prispôsobí.

Texty vašich obľúbených skladieb

Zapnite si zobrazovanie textov svojich obľúbených skladieb a prebuďte v sebe hviezdu! Texty piesní najväčších hitov spustíte jediným kliknutím na ikonku mikrofónu na obrázku obalu albumu.

Aj bez internetového pripojenia

Stiahnite si svoju obľúbenú hudbu do mobilu a počúvajte offline kdekoľvek ste, aj bez prístupu na internet. Vaši obľúbení interpreti sú tak stále pri vás, nech sa chystáte robiť čokoľvek.

Identifikátor skladieb

Neviete si spomenúť na názov skladby a interpreta skladby, ktorú práve počujete hrať? Vyskúšajte Deezer Songcatcher - náš nový identifikátor skladieb, dostupný momentálne pre Android. Názov skladby, ktorú práve počujete zistíte jediným ťuknutím. A potom si ju pridáte do obľúbenej hudby. Je to hračka.

Zážitok z počúvania bez reklám

Počúvajte hudbu alebo iný audio obsah na Deezeri bez jediného prerušenia reklamou. Preskakujte skladby koľko len chcete, so stále rastúcim katalógom na dosah prsta tu máme niečo pre každého.

OCHUTNAJ DEEZER

Započúvaj sa do letných hitov so službou Deezer.

SLUŽBY A CENY

Deezer
za polovicu

len pre zákazníkov Slovak Telekomu

2,99 € | mesačne na 12 mesiacov

5,99 € | mesačne

ušetríte 36 €

Služba je poskytovaná za 2,99 € / mesiac počas viazanosti 12 mesiacov. Po uplynutí viazanosti je cena 4,99 € / mesiac. Dobu viazanosti nie je možné opakovať viackrát po sebe. Za nedodržanie doby viazanosti sa uplatňuje zmluvná pokuta.

AKO SI ZAREGISTROVAŤ SLUŽBU

Na aktivovanie služby Deezer je potrebné zaregistrovať sa na hudobnom portáli:

  1. Kliknite na https://www.deezer.com/legal/legal?lb=operator_telekomsk.
  2. Zvoľte si "Užívateľ cez mobil" ak je služba Deezer aktivovaná k mobilnému paušálu, alebo "Internetový užívateľ", ak je Deezer aktivovaný k fixným produktom alebo Mobilnému internetu.
  3. Zadajte mobilné telefónne číslo, ku ktorému je služba Deezer aktivovaná, alebo e-mailovú adresu, ktorú ste zadali pri objednaní služby Deezer.
    (Ak sa registrujete prostredníctvom e-mailovej adresy Deezer vám následne pošle e-mail s aktivačným kódom, tento kód je treba zadať do príslušného políčka).
  4. Ak už máte konto na Deezeri prihláste sa do portálu. Ak nemáte konto na Deezeri, musíte sa zaregistrovať: zvoľte si meno, prihlasovaciu e-mailovú adresu a heslo. Všetky údaje sa dajú neskôr zmeniť.

Týmto ste sa zaregistrovali do služby Deezer a môžete ju začať používať.

Doplnkovú službu Deezer si môžete aktivovať aj
bez viazanosti za mesačný poplatok 4,99 €.

AKTIVOVAŤ

Deaktivácia Deezeru bez viazanosti

Zašlite bezplatnú SMS s textom DEEZER VYP na číslo 12323

Deaktivácia Deezeru po uplynutí 12 mesiacov

pre T paušály, Áno, Happy a program Bez záväzkov pošlite SMS s textom DEEZER VYP na číslo 12323

pre Magio TV, internet, Pevnú linku nás kontaktujte na čísle 0800 123 456 alebo nás navštívte v Telekom Centre.

Stiahnite si aplikáciu:

Obchod Play

Pre Android

App store

Pre iOS

BlackBerry World

Pre BlackBerry

Windows Store

Pre Windows Phone 7, 8,
8.1 alebo Windows 8, 8.1
 

Ak si chcete overiť kompatibilitu vášho mobilného zariadenia, kliknite na www.deezer.com priamo z vášho mobilného zariadenia.

Najčastejšie otázky

 

 

deezer_3_logo