Immmr  

Immmr je aplikácia, s ktorou môžete volať a chatovať cez dáta alebo klasickú mobilnú sieť zo svojho mobilu, počítača alebo tabletu. Vždy pod svojím telefónnym číslom. 

Doplnková služba immmr je dostupná pre všetky paušály Happy zadarmo. Aktivujete si ju bezplatne na webe počas kúpy Happy paušálu. Ak už paušál Happy máte, doplnkovú službu si aktivujete tu.

Vážený zákazník,
od 23.10.2017 končí poskytovanie bezplatnej doplnkovej služby immmr. Služba Vám bude automaticky deaktivovaná.
Dočasné obmedzenie služby: Nedátové hovory zvonia momentálne mimo immmr aplikácie. Nebojte sa, o žiadny hovor neprídete.

Obsah

O aplikácii a službe immmr

Aplikácia immmr umožňuje posielať správy a súbory, realizovať bezplatné hovory a videohovory s inými používateľmi aplikácie immmr využitím dát. Ak práve nie ste v dosahu pokrytia internetu, využije na posielanie správ a súborov či hovory klasickú mobilnú sieť. Cez immmr môžete dokonca zavolať aj kamarátovi, ktorý immmr nemá. 

Aplikácia je dostupná pre smartfóny s operačnými systémami iOS a Android a ak práve sedíte za počítačom, môžete sa prihlásiť aj cez webové rozhranie web.immmr.com.

Vaše kontakty sú uložené v cloude a po prihlásení su vám tak dostupné na akomkoľvek zariadení. Immmr automaticky rozozná, kto z vášho zoznamu kontaktov používa immmr a označí ho immmr ikonou. Ak má váš priateľ immmr môžete nadviazať bezplatný hovor alebo videohovor cez dáta, ak však máte ešte veľa voľných minút môžete si zvoliť aj bežný mobilný hovor priamo v aplikácii.

Funkcie služby a aplikácie immmr

 1. Prostredníctvom doplnkovej služby Immmr, ktorej poskytovateľom je Slovak Telekom, je možné:
  • odosielať a prijímať krátke textové správy (SMS) aj mimo užívateľov immmr
  • iniciovať a prijímať štandardné hlasové hovory prostredníctvom telefónnej siete spoločnosti Slovak Telekom.
 2. Prostredníctvom aplikácie Immmr, ktorej poskytovateľom je spoločnosť immmr GmbH, je možné:
  • odosielať a prijímať textové správy,
  • zdieľať súbory s veľkosťou až do 2 MB (napr. fotografie, video a audio súbory, vCard a lokality),
  • iniciovať a prijímať bezplatný hlasový hovor (Voice over IP), v prípade ak obaja účastníci hlasového hovoru sú užívateľmi aplikácie Immmr a zároveň majú zabezpečené dátové pripojenie. Počas bezplatného hlasového hovoru je možné zapnúť kameru a pridať tak k existujúcemu hlasovému hovoru videoprenos.
  • iniciovať a prijímať videohovor až medzi 4 účastníkmi zároveň,
  • iniciovať alebo byť účastníkom skupinového chatu s maximálne 50 účastníkmi, ktorí na skupinový chat rovnako využívajú aplikáciu immmr.
  • V aplikácia immmr vidíte kto je aktuálne online alebo kedy boli vaši priatelia oinline naposledy, kto píše správu a kedy je správa odoslaná, prijatá a prečítaná.

Inštalácia a aktivácia immmr

 • Aplikáciu immmr si môžete stiahnuť na svoj smartfón s operačným systémom Android alebo iOS.

    

Prvé použitie immmr

Po stiahnutí vás aplikácia pri prvom spustení vyzve k vytvoreniu Vášho immmr účtu. Registráciu potvrdíte zadaním kódu z potvrdzujúcej SMS. S Vašim immmr sa potom môžete prihlásiť na akomkoľvek zariadení a voláte, alebo chatujete aj z tabletu na WIFI, alebo PC s pevným internetovým pripojením. Pri využívaní immmr dochádza k spotrebe dát, a/alebo volacích jednotiek (viac info nájdete v osobitných podmienkach tu).

Najčastejšie otázky