Spájame to najlepšie

Aj v najlepšej sieti sa môže stať niečo neočakávané: búrka či víchrica poškodí kábel alebo router a vy ostanete bez pripojenia. My v Telekome chceme, aby ste si naše služby mohli užívať bez prerušení, preto vám prinášame náhradné riešenie, aby ste mohli byť naďalej v spojení s blízkymi či priateľmi alebo pokračovať v pozeraní vášho obľúbeného seriálu.

Zaznamenali ste výpadok služby Magio Internetu alebo Magio Televízie?

V prípade výpadku Magio Internetu alebo Magio Televízie stačí zavolať našu bezplatnú nonstop poruchovú linku 0800 123 777. Ak sa nám nepodarí odstrániť poruchu počas hovoru, aktivujeme vám ako náhradu Záložný internet v mobile neobmedzené mobilné dáta na 48 hodín, aby ste mohli byť naďalej online alebo sledovať televíziu prostredníctvom mobilnej televízie Magio Go.  

Nie je nevyhnutné, aby ste sa prepájali na nášho operátora, Záložný internet v mobile vám aktivuje aj naša virtuálna asistentka Olívia pri riešení vašej poruchy. 

Poruchu môžete Olívii nahlásiť aj prostredníctvom chatu v Telekom aplikácii alebo na webe Telekomu.

Záložný internet v mobile vám aktivujeme na vami uvedené mobilné telefónne číslo, s programom služieb T paušál, T Biznis paušál, ÁNO, Happy, Predplatenka, Easy alebo Fix, okrem programov T Nekonečno MAX a Biznis Nekonečno MAX.

Dostupnosť Záložného internetu v mobile v kombinácii s inými aktívnymi dátovými balíkmi nájdete v časti Najčastejšie otázky nižšie na  stránke.

Postup, ako nazdieľam internet z môjho telefónu celej rodine

Po aktivácii Záložného internetu v mobile vám zostáva už len pár jednoduchých krokov, ako si môže internet užívať celá rodina. Štandardné smartfóny ponúkajú možnosť zdieľania internetu cez vytvorenie vlastnej wi-fi siete, alebo takzvaného hotspotu. Podľa typu vášho smartfónu si pozrite návod na nastavenie a zdieľanie wi-fi siete. V zariadeniach, ktoré používa vaša rodina, stačí už len vyhľadať novú sieť a pripojiť sa.

Postup pre nastavenie zdieľania mobilného internetu nájdete v našom videonávode:

iPhone - videonávod pre zdieľanie mobilného internetu

Pozrieť video

Android (Samsung) - videonávod pre zdieľanie mobilného internetu

Pozrieť video

Najčastejšie otázky

Mobilná aplikácia TelekomStiahnite si mobilnú appku a majte všetko dôležité na jednom mieste.