Zaznamenali ste výpadok služby Internetu alebo Televízie?

Vždy sa môže stať niečo neočakávané a niektoré výpadky nedokážeme naozaj ovplyvniť. Hlavne keď ide o počasie... Čo ale ovplyvniť vieme, je zabezpečiť pre vás náhradné riešenie, aby ste mohli naďalej pokračovať v práci z domu alebo v pozeraní vášho obľúbeného seriálu.

V BALÍKU MAGENTA 1 SPAJAME TO NAJLEPŠIE!

Máte u nás mobilné aj pevné služby?

V prípade výpadku pevného internetového pripojenia (DSL, Optik) alebo televízie Magio (káblovej alebo satelitnej) neváhajte kontaktovať našu nonstop poruchovú linku 0800 123 777 a v prípade, že sa nám nepodarí okamžite poruchu odstrániť:

  • Vám v prípade poruchy pevného internetu bezplatne poskytneme neobmedzené mobilné dáta až 48 hodín.
  • Vám v prípade výpadku televízie Magio bezplatne poskytneme mobilnú službu Magio Go k tomu zadarmo pribalíme aj neobmedzené mobilné dáta až na 48 hodín.
  • PRIPRAVUJEME: V prípade výpadku pevnej linky vám bezplatne budeme vedieť poskytnúť službu Paralelné zvonenie na vami vybrané mobilné číslo tak, aby ste neprišli o prichádzajúce hovory.

Ako si aktivujem dátové kupóny, ktoré som obdržal/a?

Operátor technickej podpory Vám zašle 3 SMS. V prvých dvoch SMS obdržíte dva kupóny na Neobmedzený denný internet. V ďalšej SMS vám pošleme link na stránku s tipmi a trikmi, ako kupóny využiť.

Postup na aktiváciu kupónu je jednoduchý:

  • Zašlite SMS z čísla, kde si prajete aktivovať neobmedzený denný balíček dát internetu v mobile v tvare DATA DEN a číslo kupónu na telefónne číslo 12323. V spätnej SMS vás budeme informovať o aktivácii balíčka a jeho platnosti: „Vazeny zakaznik, Neobmedzeny denny balicek bol aktivovany. Platnost je 24 hodin.“

Najčastejšie otázky