Magio Televízia sa mení k lepšiemu

Magio Televízia prichádza s novým vylepšeným užívateľským rozhraním. Prispôsobiť si zoznam obľúbených kanálov, požičať si filmovú novinku alebo si pozrieť chutné recepty či počúvať rádio, to všetko môžete jednoduchšie a pohodlnejšie s novou Magio Televíziou.

Moderný vzhľad a prehľadná navigácia

Magio TV ako líder na trhu upravuje svoj vzhľad do modernejšieho a súčasného trendu. Vďaka správnej kombinácii typografie, moderných ikon a výraznej magentovej farby je užívateľské prostredie jednoduché, vzdušné a prehľadné, pričom stále pôsobí pre existujúcich zákazníkov veľmi povedome. Svojou intuitívnosťou určite presvedčí aj nových zákazníkov, ktorí sa ju naučia ovládať veľmi rýchlo.

Intuitívne hlavné menu

Pristupujte rýchlo a jednoducho k svojim nahrávkam, TV archívu alebo do videopožičovne. K dispozícii máte v menu najčastejšie používané voľby. Vďaka novému usporiadaniu sa orientujete oveľa jednoduchšie a rýchlo.

Ktoré funkcie nájdete v Hlavnom menu si môžete pozrieť v priloženom dokumente.

Nový Magio portál

Chcete vedieť aké bude počasie? Chcete si pozrieť regionálne správy? Všetky TOP informácie, TV tipy, správy a mnoho ďalšieho nájdete v novom Magio portáli.

Prehľadnejšia videopožičovňa

Vyberte si film podľa vášho obľúbeného žánru. Neviete sa rozhodnúť? K vybraným filmovým titulom nájdete okrem podrobných informácií aj filmovú upútavku. Okrem aktuálnych noviniek tu nájdete množstvo filmov, ktoré si radi pozriete znova. Úhrada za požičané filmy bude pripísaná k najbližšej faktúre.

Jednoduché nastavenia

Zvoľte si poradie televíznych kanálov tak, ako to vyhovuje vám, alebo si vytvorte vlastný zoznam obľúbených kanálov. Pre ochranu vašich detí pred nevhodným programom si môžete zapnúť rodičovskú kontrolu. Vašu televíziu si prispôsobíte prostredníctvom nového prehľadne usporiadaného menu nastavení.

Množstvo ďalších vylepšení

Nové rozhranie prináša aj množstvo iných menších vylepšení, ale aj zjednodušenie ponuky tým, že sme odstránili niektoré málo používané funkcie a aplikácie. Zjednotením názvov a pojmov s TV platformami Magio Sat a Magio GO sme tak opätovne posunuli naše služby na vyššiu úroveň.

Inštruktážne video