Meníme staré paušály za modernejšie

Spoznať zmenu svojho paušálu

Overte sa a spoznajte zmenu svojho paušálu

Ak ste zákazník s paušálom Áno alebo Happy
Overte sa rodným číslom alebo kódom adresáta, ktorý nájdete na prvej strane faktúry.
Ak máte paušál registrovaný na IČO
overte sa kódom adresáta.
Overenie rodným číslom
Overenie kódom adresáta
archiv

S novými paušálmi ste vždy online

Paušály z našej širokej ponuky sú plné dát, aby ste mohli byť vždy v kontakte s blízkymi. Aj po ich vyčerpaní môžete bezplatne surfovať s doplnkovou službou Nekonečné pripojenia rýchlosťou, ktorá vám postačí na prezeranie e-mailov či jednoduchých stránok.

pretocenie

Atraktívna televízia v mobile vďaka Magio GO Benefit

K vybraným T paušálom získate službu Magio GO Benefit zadarmo pre jedno mobilné zariadenie s 10 obľúbenými TV stanicami, 7-dňovým archívom a s bezplatným prístupom k športovým zostrihom, dokumentom BBC Earth či rozprávkam z detskej Ťuki TV v slovenčine.

nahravanie

Ešte viac dát, volaní a ďalšie výhody s Magenta 1

Prechodom na T paušál / Biznis paušál neprídete o výhody, ktoré využívate v skupine Magenta 1 / Magenta 1 Biznis. Naďalej využívate nekonečné volania a SMS navzájom zadarmo. V T paušáloch / Biznis paušáloch môžete navyše získať ešte väčší objem dát a volaní.

Často kladené otázky

 • Nepodarilo sa vám overiť?
  Skúste znova správne vyplniť svoje údaje - ak ste vlastník paušálu, vyplňte svoje meno, priezvisko a rodné číslo. Ak sa vám nedarí overiť týmto spôsobom, použite, prosím, svoj kód adresáta. Ak máte paušál na IČO, overenie rodným číslom nie je možné. Overte sa kódom adresáta.
 • Čo sa mení?
  Ukončujeme poskytovanie a podporu zastaralých produktov a nahrádzame ich aktuálnejšou verziou. Meníme preto všetky staré služby mobilnej siete na nové T-paušály / Biznis paušály. Zmena sa týka rezidenčných a malých podnikateľov nasledovných programov:
  • ÁNO paušály
  • Happy paušály
 • Ako sa vám zmení paušál?
  Meníme váš starý paušál na nový vylepšený T-paušál / Biznis paušál s väčším objemom dát a ďalšími benefitmi. Ponuka nových mesačných programov je rôznorodá, preto váš starý paušál meníme na taký, ktorý sa svojim obsahom a výškou mesačného poplatku podobá najviac tomu súčasnému. Konkrétnu zmenu v obsahu paušálu a vo výške mesačných poplatkov sa dozviete na stránke www.telekom.sk/zmena-pausalu po zadaní:
  • svojho kódu adresáta (nájdete ho v pravom hornom rohu faktúry) – platí pre rezidenčných aj firemných zákazníkov
  • svojho svojho rodného čísla, mena a priezviska - platí len pre rezidenčných zákazníkov
 • Kedy sa mi zmení paušál?
  Paušály sa budú meniť postupne od 8. 6. 2022, presný dátum zmeny svojho paušálu zistíte po overení vyššie na tejto stránke.
 • Čo ak si chcem vybrať iný paušál, než ten, ktorý ste mi vybrali?
  Ak si chcete vybrať iný paušál, než nami vybraný, do uvedenej doby môžete svoj paušál zmeniť podľa svojich potrieb a vybrať si zo širokej ponuky na našej stránke www.telekom.sk/pausal.
 • Využívam skupinové výhody v Magenta 1/ Magenta 1 Biznis - ako sa tieto výhody zmenia spolu so zmenou paušálu?
  So zmenou paušálu na T paušál / Biznis paušál sa vaše pôvodné skupinové výhody menia na skupinové výhody platné pre nové T paušály / Biznis paušály, ale nemusíte sa báť, o členstvo v skupine Magenta 1 neprídete. Viac informácii o týchto výhodách nájdete tu www.telekom.sk/magenta1.
  Ak by ste sa rozhodli zrušiť svoj paušál a ste správcom skupiny Magenta 1, prišli by ste o výhody Magenta 1 vy aj ostatní členovia skupiny. Ak chcete magentové výhody využívať aj naďalej, je potrebné, aby bol v skupine Magenta 1 minimálne 1 jeden T paušál / Biznis paušál a jedna pevná služba (TV, internet, pevná linka) úrovne M/Štart alebo vyššej evidovaná na rovnakého vlastníka.
 • Čo mám robiť, ak nesúhlasím so zmenou? Môžem ju reklamovať?
  Zmena paušálu nie je dôvodom na reklamáciu.
  Ak so zmenou nesúhlasíte, máte právo odstúpiť od zmluvy o poskytovaní elektronických komunikačných služieb podľa § 87 ods. 9 zákona č. 452/2021 Z. z. o elektronických komunikáciách bez sankcie a bez ďalších nákladov do dátumu uvedeného v oznámení o vykonaní zmeny (ak je v oznámení dátum uvedený) alebo do jedného mesiaca od oznámenia zmeny v prípade, ak v oznámení o vykonaní zmeny dátum na odstúpenie uvedený nie je, alebo ak mesiac od oznámenia zmeny uplynie neskôr, ako je dátum uvedený v oznámení o vykonaní zmeny.
  Odstúpenie od zmluvy možno vykonať:
  • osobne v predajni
  • písomne poštou na adresu Slovak Telekom, Centrum služieb zákazníkom, Bajkalská 28, 81762 Bratislava
  • cez webový formulár Napíšte nám alebo e-mailom na marketing@telekom.sk s oskenovaným podpísaným dokumentom v prílohe. Tento spôsob odstúpenia od zmluvy je možný len v prípade, ak nedochádza k vráteniu zariadenia, ktoré ste k službe využívali.
 • Čo sa stane s akciovým zariadením, ktoré splácam, pri odstúpení od zmluvy?
  Ak využívate spolu so službou aj akciové zariadenie (mobil, televízor...) na splátky, zariadenie vám zostáva a dosplácate ho v pôvodných mesačných splátkach. Navyše doplatíte iba pomernú časť dotácie poskytnutej k akciovému zariadeniu („Zľava” uvedená v tabuľke č. 2 Zmluvy alebo Dodatku k Zmluve), t. j. rozdiel medzi plnou cenou a akciovou kúpnou cenou zariadenia.
 • Čo ak chcem odstúpiť od zmluvy bez sankcie a zároveň si preniesť svoje mobilné číslo k inému operátorovi?
  Je potrebné navštíviť predajné miesto, kde vám bude umožnené odstúpiť od zmluvy bez doúčtovania ceny za službu a následne môžete požiadať o prenos telefónneho čísla u iného operátora, ku ktorému máte záujem prejsť.
Podmienky
Ak so zmenou nesúhlasíte, máte právo odstúpiť od zmluvy o poskytovaní elektronických komunikačných služieb podľa § 87 ods. 9 zákona č. 452/2021 Z. z. o elektronických komunikáciách bez sankcie a bez ďalších nákladov do dátumu uvedeného v oznámení o vykonaní zmeny (ak je v oznámení dátum uvedený) alebo do jedného mesiaca od oznámenia zmeny v prípade, ak v oznámení o vykonaní zmeny dátum na odstúpenie uvedený nie je, alebo ak mesiac od oznámenia zmeny uplynie neskôr ako je dátum uvedený v oznámení o vykonaní zmeny.