PlayStation 4 Pro 1TB s troma hrami
a ďalšími darčekmi

Viac info o produkte

S Magio TV alebo internetom:
Cena za zariadenia: mesačne
akontácia
Cena za službu: 2. a 3. mesiac
KÚPIŤ
S paušálom ÁNO:
Ceny s DPH:
 
Cena za zariadenia: mesačne
akontácia
Cena za paušál:
KÚPIŤ

Supervýkonný systém PS4

Hrajte najväčšie trháky a tituly vytvorené exkluzívne pre PlayStation vo fantastickom rozlíšení 4K a streamujte svoj obľúbený zábavný obsah s neuveriteľne ostrými detailmi zo zariadení s podporou 4K. Zvýšený výkon systému PS4 Pro vám prináša ešte strhujúcejšie zážitky z hrania tých najrýchlejších a najvýbušnejších hier pre systém PS4, a to vďaka vyššej frekvencii snímok v rade hier vylepšených pre systém PS4 Pro

Užívajte si dvakrát výkonnejší systém PS4

PS4 Pro má v porovnaní so štandardným systémom PS4 dvakrát výkonnejší grafický procesor – to znamená úžasne jasný obraz, hladšie hranie a rýchlejšie načítanie hier vylepšených pre systém PS4 Pro.  S technológiou HDR si pri hraní na televízore, ktorý ju podporuje, môžete vychutnávať živšie a vernejšie farby a detaily v celom hernom prostredí.

Vylepšené pre PS4 pro

Vďaka svojim vylepšeniam dokáže systém PS4 Pro ešte viac vyladiť herné vlastnosti mnohých najúspešnejších a najlepších titulov pre systém PS4. Každá hra s označením “Enhanced for PS4 Pro” sa vám predstaví v ohromujúcej, doposiaľ nepoznanej podobe. Všimnete si to napríklad aj na majestátnych nórskych horách v titule God of War.

Hranie v rozlíšení 4K

Hraj najnovšie hry v úžasne čistom rozlíšení 4K*: odtiene pokožky sú teplejšie, materiály dostávajú realistickú textúru a prostredia ožívajú ako nikdy doposiaľ. Systém PS4 Pro vylepšuje hry v nižšom rozlíšení na 2160p, aby sa dosiahla úroveň ostrosti takmer ako pri 4K*.

Fantastické grafické detaily a výrazné živé farby vďaka technológii HDR

So systémom PS4 Pro dostávajú takmer živý výraz, krivky sú hladšie, hrany ostrejšie a vizuálne prvky, ako vlasy, voda či tráva, pôsobia prirodzenejšie. Vďaka televízorom s technológiou HDR dokážu kompatibilné hry systému PS4 zobraziť rozsah farieb, ktorý sa približuje plnému spektru viditeľnému ľudskému oku, a tým poskytujú neuveriteľne živé a realistické detaily.

Základné informácie
Celková hmotnosť 3,3 kg
Rozmery (výška x šírka x hrúbka): 55 x 295 x 327 mm
Procesor: x86-64 AMD “Jaguar”, 8 jádrový
Operacná pamät: GDDR5 8GB
Celková zdielaná interná pamät: 1TB HDD
Podporovaná pamätové médium: DVD/Blu-ray drive ( read only )
Bluetooth: Bluetooth®v4.0 LE
WiFi: Wi-Fi Dual band, 802.11 a/b/g/n/ac
Dalšie funkcie: Input/ Output: Super-Speed USB (USB 3.1 Gen.1) port × 3, AUX port × 1, AV output: HDMI™ out port ( podpora 4K / HDR)
Iné
Obsah balenia
Konzola PlayStation 4 Pro s 1 TB pevným diskom, 1x Bezdrôtový ovládač, HDMI kábel (s podporou 4K), Napájací adaptér, Slúchadlá, Členská karta PS Plus na 90 dní, PS Store predplatená elektronická peňaženka v hodnote 20€, Hry: Horizon Zero Dawn, Gran Turismo Sport a God of War, Manuál

Informácie o stave objednávky

O stave vašej objednávky vás budeme pravidelne informovať cez SMS a/alebo e-mailom.

Prvých 14 dní bez záväzkov

O stave objednávky vás budeme priebežne informovať.

Nákup z pohodlia domova

Nakupujte pohodlne a bezpečne zo svojho domova 24 hodín 7 dní v týždni

* Hry a zábavné streamovacie služby môžu dosahovať rozlíšenie až 2160p; systém PS4 Pro vylepšuje hry v nižšom rozlíšení na 2160p. HDR nie je podporované všetkými hrami ani zábavnými streamovacími službami. Funkcie 4K a HDR vyžadujú televízor s podporou 4K/HDR.
** HDR a vyššie frekvencie snímok nie sú podporované vo všetkých hrách a videoobsahu.