MAGIO INTERNET SECURITY
OCHRANA PRE CELÚ RODINU


VIAC INFO

Prečo sa chrániť?

Na internete nájdete všetko od najnovších kníh, cez recepty, až po informácie o kvantovej fyzike. Okrem užitočných vecí však môžete naraziť aj na vírusy, spyvér či iné hrozby. Nie je pravda, že váš počítač nie je ničím zaujímavý!

Nedovoľte nikomu prekĺznuť do vášho počítača a ukradnúť vaše súkromné súbory, údaje, fotografie alebo heslá.

Chceme, aby ste si náš internet užívali naplno, bez obmedzení a maximálne bezpečne. Spojili sme preto sily so spoločnosťou ESET a prinášame vám špeciálnu ponuku digitálnej bezpečnosti Magio Internet Security, vďaka ktorej si môžete surfovanie na najmodernejšej optickej sieti užívať úplne bez obáv.

ESET Smart Security ponúka

rodičovská kontrola

Ponúka výber z kategórií stránok na základe veku vašich detí. Umožňuje nastaviť heslo ako ochranu pred zmenou nastavení a nechceným odinštalovaním.

nízka záťaž systému

Ochrana zbytočne nezaťažuje počítač a je plne funkčná aj na starších zariadeniach. Extrémne malé aktualizačné balíčky nevyťažujú vaše internetové pripojenie.

ochrana online platieb

Špeciálny prehliadač chráni vás i vaše peniaze počas nakupovania v online obchodoch a pri používaní internet bankingu.

OCHRANA PRED VÍRUSMI a HACKERMI

Bezpečnostný balíček má viacero vrstiev, ktoré vás spoľahlivo chránia pri surfovaní na internete, e-mailovaní a používaní sociálnych sietí. Kameru počítača chráni pred zneužitím a vášmu počítaču zabráni, aby sa stal súčasťou škodlivej siete, ktorú kontrolujú kriminálnici.

OCHRANA DOMÁCEJ SIETE

Zobrazí všetky vaše zariadenia, ktoré sú pripojené k vášmu internetu. Budete preto vedieť o každom nedovolenom pripojení do vašej Wi-fi siete. Jedným klikom zároveň skontrolujete, či je váš router zabezpečený alebo či je správne nastavený.

ANTI-THEFT

Pri strate alebo krádeži notebooku či tabletu budete vedieť, kto a kde ho používa. Tieto cenné informácie pomôžu polícii pri hľadaní. Ak si trúfnete, budete môcť nálezcu kontaktovať priamo.

PODPORA V SLOVENČINE

S nami sa vždy dohovoríte. E-mailová a telefonická podpora je vždy súčasťou vášho bezpečnostného balíka plne v slovenčine.

Objednajte si Magio Internet Security prostredníctvom
Zákazníckej linky na bezplatnom čísle
0800 123 456

Prečo ESET Smart Security?

Najpohodlnejšie riešenie je to, s ktorým človek nemusí vôbec prichádzať do kontaktu. Nainštaluje ho a ono sa už o bezpečnosť stará samo. Takúto automatickú proaktívnu ochranu poskytuje riešenie ESET Smart Security, ktorého technológia je držiteľom viacerých svetových ocenení, vrátane tých najprestížnejších ako napríklad VB100.

Jeho výhodu oproti konkurencii sú nízke nároky na počítač, špecializované technológie, ktoré okrem vírusov dokážu eliminovať množstvo iných sofistikovaných typov útokov, časté aktualizácie zabezpečujúce maximálnu ochranu a hlavne minimálne nároky na používateľa. Ten je technológiou chránený po celý čas automaticky a jeho zážitok z digitálneho sveta je vyrušený len v najnutnejšom prípade.

image

Objednajte si Magio Internet Security prostredníctvom
Zákazníckej linky na bezplatnom čísle
0800 123 456