Nová Magenta 1 prináša výhody

pre vás aj vašu rodinu

Nová Magenta 1 spája vaše služby. Čím viac ich máte, tým viac výhod pre rodinu získate

V novej Magenta 1 si môžete spojiť až 20 služieb, písaných na jedno rodné číslo a získať výhody pre seba aj ostatných členov rodiny

Môžete si vybrať zľavu 10 %

na vybrané služby vo svojej Magenta 1

alebo kredit na benefity v dvojnásobnej výške zľavy

Benefity si môžete meniť pohodlne v Telekom aplikácii alebo Magenta 1 portáli každých 30 dní za iné alebo ich po 90 dňoch vymeniť späť za zľavu 10 %
Ak si za Magenta 1 kredit aktivujete Max, získate streamovaciu službu s množstvom filmov a seriálov vo Full HD rozlíšení, ktoré môžete sledovať na 3 zariadeniach súčasne a zaregistrovať až 5 zariadení.
Služba je dostupná na podporovaných smart TV, počítačoch, smartfónoch a tabletoch.
Hodnota: 6 € z kreditu
Max
Máte radi, keď vám tuhne krv v žilách? Pomalé filmy nie sú nič pre vás? Za Magenta 1 kredit si odomknete CANAL+ streamovaciu službu plnú akčných filmov a seriálov, ktoré môžete sledovať na 2 zariadeniach súčasne.
Služba je dostupná na podporovaných smart TV, počítačoch, smartfónoch a tabletoch.
Hodnota: 9,99 € z kreditu
CANAL+ streamovacia služba
Využite Magenta 1 kredit na aktiváciu benefitu 2x viac + darovanie dát, s ktorým získate dvojnásobné dáta, SMS a minúty pre všetky paušály v Magenta 1 s možnosťou darovať dáta v rámci svojej skupiny. Pre program Bez záväzkov alebo Predplatenku budete môcť darovať dáta do výšky 2 GB mesačne. Hodnota: 5 € z kreditu
2x viac + darovanie dát
Surfujte na internete s vyššou optickou rýchlosťou. Využite Magenta 1 kredit na aktiváciu benefitu Rýchlejší optický internet (OptikNET) a získajte vyššiu rýchlosť sťahovania a odosielania dát pre všetky optické internety v skupine. Hodnota: 5 € z kreditu
Rýchlejší optický internet
V Magenta 1 môžete na pokrytie celej domácnosti využívať službu Wow Wi-Fi bezplatne! Nárok na benefit majú zákazníci s aktívnou službou Wow Wi‑Fi. Výška hodnoty kreditu za benefit závisí od aktuálnej ceny služby. Hodnota: 1 € – 12 € z kreditu
Wow Wi-Fi
Za Magenta 1 kredit si môžete aktivovať benefit Magio TV viac, s ktorým získate bezplatné navýšenie svojej Magio TV cez internet s TV programom M a L. Po aktivovaní benefitu využívate vyšší program za cenu nižšieho a môžete tak sledovať viac filmov, športu, hudby, rozprávok, dokumentov či informácii z domova aj zo sveta. Hodnota: 5 € z kreditu
Magio TV viac
Benefit Extra TV balíčky vám prináša možnosť rozšíriť si svoju Magio TV M cez internet alebo Magio TV M na pevnej sieti o množstvo obľúbených TV staníc. Stačí si vybrať z atraktívnych TV balíčkov: Hudba a deti, Štýl a fakty, Dokumentárny, Filmový, Športový alebo Voľný čas. Hodnota: od 1,97 € z kreditu
Extra TV balíčky
Vďaka tomuto benefitu si môžete užívať špeciálnu kolekciu detských programov z dielne Cartoon Network priamo v aplikácii Magio TV. V sekcii Magio Kino nájdete pestrý výber animovaných seriálov a filmov. Umožní vám to ponoriť sa do čarovného sveta kreslených postavičiek a ich zábavných príbehov, ktoré sú dostupné kedykoľvek a kdekoľvek. Hodnota: 3 € z kreditu
Cartoon Network
S benefitom získate prístup k exkluzívnym titulom z produkcie Discovery Networks, ktoré si môžete vychutnať priamo v aplikácii Magio TV. Tieto tituly nájdete v špeciálnej sekcii Magio Kino, ktorá ponúka široký výber filmov a seriálov. Vďaka tomu môžete objavovať fascinujúci svet plný poznatkov a zábavy priamo z pohodlia vášho domova. Hodnota: 3 € z kreditu
Discovery Networks

K zľave aj benefitom získate ďalšie výhody navyše:

Všetky paušály, program Bez záväzkov a Predplatenka si v Magenta 1 môžu medzi sebou volať, posielať SMS a MMS správy úplne zadarmo. Tento Magenta 1 benefit máte automaticky aktivovaný po vzniku skupiny, bez ohľadu na to, či ste sa rozhodli využívať Magenta 1 zľavu 10 % alebo Magenta 1 kredit na benefit.
Navzájom v spojení
Výhodnejšie MIXI balíčky pre Predplatenku! Tento benefit máte automaticky aktivovaný po vzniku Magenta 1, bez ohľadu na to, či ste sa rozhodli využívať Magenta 1 zľavu 10 % alebo Magenta 1 kredit na benefity. V Telekom aplikácii v sekcii Magenta 1 MIXI máte na výber nové výhodnejšie balíčky.
Magenta 1 MIXI

Ako funguje Magenta 1?

Stačia vám 2 odlišné služby

Nemusíte robiť nič navyše. Novú Magenta 1 vám vytvoríme automaticky, ak máte kombináciu aspoň dvoch z uvedených služieb: Telekom paušál, Magio Internet, Magio TV alebo pevná linka, ktoré sú vedené na jedno rodné číslo.

Až 20 služieb v jednej Magenta 1

Po vytvorení Magenta 1 vám do nej pridáme ďalšie služby (Telekom paušály, Magio internet, TV, pevnú linku, Predplatenku či program Bez záväzkov), ak budú písané na jedno rodné číslo. V jednom balíku Magenta 1 si môžete spojiť až 20 služieb.

Automaticky získate výhody

Ihneď získate dve výhody a zľavu 10 % na vybrané služby v skupine, ktorú si môžete vymeniť za kredit na lákavé benefity v dvojnásobnej výške zľavy. Všetko si viete nastaviť online v Telekom aplikácii alebo portáli Magenta 1.

Využívate Telekom služby na IČO?
Získajte viac výhod pre svoje podnikanie aj relax s Magenta 1 Biznis.
Prejsť na Magenta 1 Biznis

Vyskúšajte si, čo vám môžu priniesť kombinácie služieb

ilustračný príklad

V Magenta 1 môže byť spojených až 20 služieb. Na ukážku sme pre vás vybrali niekoľko z nich, ktoré si môžete skúsiť skombinovať:

Mesačne spolu:

s touto kombináciou služieb máte na výber:

Zľavu 10 % na vybrané služby vo výške:
Kredit na benefity v dvojnásobnej výške zľavy

Za kredit si môžete aktivovať lákavé benefity:

Cartoon Network 3 € z kreditu
Discovery Networks 3 € z kreditu
Max 6 € z kreditu
CANAL+ streamovacia služba 9,99 € z kreditu
2x viac + darovanie dát 5 € z kreditu
Rýchlejší optický internet 5 € z kreditu
Wow Wi-Fi 1 € – 12 €
z kreditu
Magio TV viac 5 € z kreditu
Extra TV balíčky Od 1,97 €
z kreditu

K zľave aj kreditu, získate ďalšie benefity navyše:

Navzájom
v spojení
Magenta 1 MIXI

Vyberte si z obľúbených balíkov a získajte lákavé benefity Magenta 1

Pre menej náročných
1× paušál s 2× viac dátami
15 GB 30 GB (Komplet)
plnou rýchlosťou, potom 3Mb/s
OptikNET Ideál
+ Prémiový Wi-Fi router v cene
500/100 Mb/s
Rýchlosť sťahovania/odosielania dát
Wow Wi-Fi
Predplatenka
MIXI balíčky za výhodnú cenu
 • Info
 • Info
 • Info
 • Info
Pre celú rodinu
2× paušál s 2× viac dátami
15 GB 30 GB (Komplet)
plnou rýchlosťou, potom 3Mb/s
2 GB 4 GB (Spojenie)
plnou rýchlosťou, potom 512kb/s
OptikNET Ideál
+ Prémiový Wi-Fi router v cene
500/100 Mb/s
Rýchlosť sťahovania/odosielania dát
Magio TV M
+ CANAL+ ako extra darček
60 TV staníc 90 TV staníc
Max streamovacia služba
Predplatenka
MIXI balíčky za výhodnú cenu
 • Info
 • Info
 • Info
 • Info
 • Info
Pre zábavu bez hraníc
2× paušál s 2× viac dátami
30 GB 60 GB (Perfekt)
plnou rýchlosťou, potom 10Mb/s
6 GB 12 GB (Relax)
plnou rýchlosťou, potom 512kb/s
OptikNET Ideál
+ Prémiový Wi-Fi router v cene
500/100 Mb/s 850/100 Mb/s
Rýchlosť sťahovania/odosielania dát
Wow Wi-Fi
Magio TV L
+ CANAL+ ako extra darček
90 TV staníc 120 TV staníc
Max streamovacia služba
Predplatenka
MIXI balíčky za výhodnú cenu
 • Info
 • Info
 • Info
 • Info
 • Info
 • Info
 • Info

Pozrite si krátke video o novej Magenta 1

Často kladené otázky

 • Prečo dochádza k zmene?
  Neustále sa snažíme pracovať na zlepšovaní našich služieb. 1.3.2024 preto prichádzame s prevratnou zmenou vo výhodách vyplývajúcich z využívania viacerých služieb od Telekomu. Nová Magenta 1 vám prinesie množstvo atraktívnych výhod a slobodu v ich výbere. V novej Magenta 1 môžete získať viac TV zábavy pre celú rodinu so streamovacími službami Max alebo CANAL+, rýchlejšie optické pripojenie, Wow Wi-Fi, špeciálne Magenta 1 MIXI balíčky pre Predplatenku a množstvo ďalších výhod.
  Je pri tom na vás, či sa rozhodnete využívať zľavu vo výške 10% z vášho mesačného poplatku, alebo si vyberiete benefity za Magenta 1 kredit vo výške až dvojnásobku vypočítanej zľavy (hodnota kreditu sa vypočítava z mesačného poplatku za vaše služby v Magenta 1). Vaše rozhodnutie môžete navyše meniť podľa svojich potrieb. Vyskúšajte si tu.

  Súčasťou tejto zmeny sú aj zmeny v portfóliu mobilných služieb a úpravy služieb pevnej siete, ako nevyhnutný predpoklad pre využitie výhod novej Magenta 1, ktoré chceme ponúknuť čo najväčšiemu počtu našich zákazníkov.
 • Aké sú podmienky vzniku novej Magenta 1?
  Do novej Magenta 1 budete môcť vstúpiť a využívať jej výhody od 1.3.2024. Po splnení podmienok budete do nej zaradený/á automaticky.
  Nová Magenta 1 vznikne kombináciou minimálne dvoch rôznych služieb z tohto zoznamu, písaných na jedno rodné číslo:
  • internet
  • pevná linka
  • mobilný paušál
  • televízia
  Vo svojej Magenta 1 môžete mať spojených až 20 produktov, ktoré sú písané na vaše rodné číslo. Služby Bez záväzkov a dobíjacia karta Predplatenka môžu tiež vstúpiť do vašej Magenta 1. Čím viac služieb v Magenta 1 máte, tým viac atraktívnych výhod získavate pre celú rodinu.
 • Aké sú podmienky vzniku Magenta 1 s Digi službami?
  Nová Magenta 1 môže vzniknúť aj v kombináciou služieb Digi internet alebo Digi TV spolu s ďalšou Telekom službou (internet, TV, pevná linka, mobilný paušál). Na Digi služby sa však nevzťahuje Magenta 1 zľava 10% ani výpočet Magenta 1 kreditu na výber benefitov. Magenta 1 zľava je určená len pre Telekom služby a Magenta 1 kredit na benefity sa vypočítava len z Telekom služieb.
 • Ktoré služby do novej Magenta 1 nemôžu vstúpiť?
  Do novej Magenta 1 nemôžu vstúpiť tieto služby:
  • Pevná linka: Doma Happy S, Pevná linka Základ
  • Televízia: Magio TV S
  • Internet: staré portfólio Magio Internetu na technológiách VDSL - M, M+, L, L+, XL a GPON - M, L, XL
  • Mobilný internet S, M, L
  • Dobíjacia karta: Easy a Juro
  • Staré T paušály môžu do novej Magenta 1 vstupovať len do momentu zmeny na nové Telekom paušály
 • Ako sa môžem prihlásiť do novej Magenta 1?
  Do Magenta 1 sa prihlásite od 1.3.2024 jednoducho cez Magenta 1 portál telekom.sk/magenta1-prihlasenie alebo cez Telekom aplikáciu, sekcia Magenta 1.
 • Ako si viem zmeniť zľavu na benefity?
  Od 1.3.2024 máte možnosť rozhodnúť sa, či budete využívať zľavu na služby alebo si užívať niektoré z lákavých benefitov za Magenta 1 kredit.
  Zmenu zo zľavy na benefity môžete urobiť hneď po prihlásení do Magenta 1 portálu telekom.sk/magenta1-prihlasenie.
  Magenta 1 sa flexibilne prispôsobí vašim požiadavkám. Nastavenia si môžete upravovať v Telekom aplikácii alebo na Magenta 1 portáli. Zmeny v Magenta 1 sa uplatnia na všetky vaše produkty v Magenta 1 nasledovne:
  • Raz za 90 dní môžete prejsť z uplatňovania Magenta 1 zľavy na niektoré z atraktívnych benefitov a naopak z benefitov na zľavu.
  • Raz za 30 dní sa môžete rozhodnúť pre zmenu v rámci benefitov, ktoré si viete meniť podľa svojich aktuálnych potrieb.
 • Čo v prípade ak neminiem celý kredit?
  Nespotrebovaný kredit nie je možné presunúť alebo vymeniť za zľavu. V prípade, ak vám zostáva Magenta 1 kredit, ktorý však nepostačuje na ďalší benefit, zostane vám k dispozícii a v prípade prechodu na vyšší paušál alebo pridania ďalšej služby, sa kredity spočítajú a vy si budete môcť zvoliť ďalší z benefitov.
 • Čo sa stane v prípade zníženia kreditu z dôvodu zrušenia alebo zmeny služby? Prídem o nejaký benefit? O ktorý?
  Ak sa vám zníži hodnota Magenta 1 kreditu a ten už nebude postačovať na využívanie vybratých benefitov, zašleme vám oznamovaciu SMS s návrhom, ktorý benefit plánujeme vypnúť. Tým vám ponúkneme možnosť prehodnotiť využívané benefity v Magenta 1 a benefit navrhovaný na vypnutie, vymeniť za iný. V prípade ak si nevyberiete iný, vypneme nami navrhovaný benefit.
 • Ako si môžem pridať viac služieb do mojej Magenta 1?
  V prípade, že si zriadite novú Telekom službu bude do Magenta 1 automaticky pridaná. Ak si chcete do svojej Magenta 1 pridať služby, ktoré sú aktuálne písané na vášho blízkeho, bude to možné len v prípade, že budú prepísané na vaše rodné číslo. Prepis služieb viete realizovať v ktoromkoľvek Telekom Centre (predajnom mieste Telekomu).
 • Ako funguje Magenta 1 benefit 2x viac + darovanie dát? Koľko dát môžem darovať?
  2x viac + darovanie dát je Magenta 1 benefit v hodnote 5 € z Magenta 1 kreditu, ktorý si môžete od 1.3.2024 aktivovať v Magenta 1 portáli telekom.sk/magenta1-prihlasenie. Následne získate dvojnásobné dáta, SMS, minúty pre všetky Telekom paušály v Magenta 1. Získané dáta môžete aj darovať v rámci Magenta 1. Objem magentových dát, SMS a minút je nasledovný:
  Telekom paušál 2 x viac dát Dáta na darovanie 2x viac SMS 2x viac minút
  Spojenie 2+2 GB 2 GB 200+200 200+200
  Relax 6+6 GB 6 GB nekonečné nekonečné
  Komplet 15+15 GB 15 GB nekonečné nekonečné
  Perfekt 30+30 GB 30 GB nekonečné nekonečné
  Nekonečno 50+50 GB 50 GB nekonečné nekonečné
  Pro nekonečné 80 GB nekonečné nekonečné

  Každý mobilný paušál môže darovať dáta aj Predplatenke alebo službe Bez záväzkov v maximálnej výške 2 GB.
 • Aké MIXI baličký sú pre zákazníka dostupné v benefite “Magenta 1 MIXI”?
  Magenta 1 MIXI je benefit, ktorý sa aktivuje automaticky pre zákazníkov, ak sa nachádzajú v Magenta 1 a majú v Magenta 1 Predplatenku. Benefit sa vám aktivuje, aj keď si zvolíte Magenta 1 zľavu alebo benefity s Magenta 1 kreditom. MIXI ponuky sa zobrazia v sekcii Magenta 1 MIXI, ktorú nájdete v Telekom aplikácii:
  30-dňová platnosť:

  5 GB za 3 €
  10 GB za 5 €

  7-dňová platnosť:

  1 + 1 GB za 1,19 €
  2 + 2 GB za 1,69 €
  3 + 3 GB za 2,19 €
 • Ako sa zvýši rýchlosť ak si aktivujem benefit “Rýchlejší optický internet”?
  Rýchlosť optického internetu sa zvyšuje v závislosti od programu, ktorý využívate. Nové rýchlosti sťahovania a odosielania s benefitom „Rýchlejší optický internet“ sú platné od 15.3.2024.
  Program Cena Rýchlosť sťahovania Rýchlosť odosielania Rýchlosť sťahovania s benefitom Rýchlejší optický internet Rýchlosť odosielania s benefitom Rýchlejší optický internet
  OptikNET Štart 12,90 € 80 Mb/s 30 Mb/s 160 Mb/s 60 Mb/s
  OptikNET Ideal 17,90 € 500 Mb/s 100 Mb/s 850 Mb/s 200 Mb/s
  OptikNET Extra 23,90 € 850 Mb/s 200 Mb/s 1000 Mb/s 300 Mb/s
  OptikNET Max 28,90 € 1000 Mb/s 300 Mb/s 1000 Mb/s 500 Mb/s