Nenechajte si ujsť najlepší hokej aj na Magio TV Štart

Najlepší hokej aj na Magio TV Štart

Spustiť Magio TV Štart Viac o Magio TV Štart
ico

Televízia v mobile zadarmo

Bezplatnú Magio TV Štart do mobilu alebo tabletu získate k akémukoľvek paušálu či Magio Internetu.

ico

Najsledovanejšie TV stanice

Môžete získať viac ako 50 TV staníc v závislosti od typu paušálu alebo Magio Internetu.

ico

7-dňový archív

S Magio TV Štart môžete sledovať už odvysielaný program z archívu až 7 dní späť.

ico

Jednoduchá aktivácia

Pre sledovanie TV sa stačí prihlásiť do apky Magio TV, ktorú si stiahnete z App Store alebo Google Play.

ico

Magio Kino

Navyše získate zadarmo prístup k 150 hodinám kvalitných filmov, seriálov či dokumentov.

Sledujte najpestrejší televízny obsah

Internetovú televíziu Magio TV Štart získate zadarmo k vybraným Telekom službám. Môžete s ňou sledovať TV stanice a ďalší pútavý obsah kdekoľvek v celej EÚ, kde máte internetové pripojenie.

tv cez internet

Sledujte najpestrejší športový obsah

Sledujte najlepšie futbalové zápasy Ligy majstrov UEFA, španielskej La Ligy, talianskej série A, nemeckej Bundesligy, hokejové zápasy Tipos Extraligy či IIHF, NHL, NBA a množstvo ďalších športových eventov na prémiových športových TV staniciach.

archiv

Najpútavejšie dokumenty

Vychutnajte si exkluzívny zážitok z objavovania sveta. Ponorte sa do širokej ponuky programov z ríše zvierat, vedy a techniky, dopravy, staviteľstva, vesmíru či histórie na dokumentárnych TV staniciach NGC, Viasat, Travel Channel a ďalších.

tv-box

Pre všetky vekové kategórie

Vďaka kvalitným detským staniaciam sa vaše ratolesti ponoria do čarovného sveta rozprávok. Hudobné stanice si zase nenechajú ujsť teenageri a dospelí si určite radi pozrú thriller alebo filmovú klasiku na niektorej z obľúbených filmových TV staníc.

Viac ako 50 TV staníc naživo aj v archíve

Sledujte Magio TV Štart naživo alebo si pustite už odvysielaný program zo 7-dňového archívu. V závislosti od typu paušálu či internetu môžete získať Magio TV Štart, Štart Plus alebo Štart Extra.

Magio TV Štart Magio TV Štart Plus Magio TV Štart Extra

10+ TV staníc

Zoznam staníc

35+ TV staníc

Zoznam staníc

50+ TV staníc

Zoznam staníc

Zadarmo

K paušálom: Spojenie, Biznis XS, T paušály, T Biznis paušály
K pevnému internetu: Magio Internet, Biznis NET

Zadarmo

K paušálom: Relax, Komplet, Perfekt a k Biznis paušálu S, M a L
 

Zadarmo

K paušálom: Nekonečno, Pro, Biznis XL a XXL
 
Magio go benefit

Získajte Magio TV Štart k novým Telekom paušálom

Vychutnajte si najkvalitnejší TV obsah v mobile alebo tablete s novými Telekom paušálmi alebo Telekom Biznis paušálmi. Podľa typu paušálu získate jeden z troch variantov Magio TV Štart s množstvom TV staníc, ktoré môžete sledovať v celej EÚ.

Vybrať si Telekom paušál Vybrať si Telekom Biznis paušál

Ako spustiť Magio TV Štart

Magio TV Štart môžete sledovať súčasne na jednom mobile alebo tablete. Ak máte paušál aj Magio Internet alebo viacero paušálov a pod., získate Magio TV Štart ku každej z týchto služieb.

 • 1

  Pripravte si prihlasovacie údaje

  Údaje nájdete vo faktúre alebo v SMS / e-maile, ktorý vám doručíme po aktivácii / predĺžení paušálu al. Magio Internetu.

 • 2

  Stiahnite si aplikáciu Magio TV

  Stiahnite si aplikáciu Magio TV do mobilu alebo tabletu z Google Play alebo App Store.

 • 3

  Prihláste sa do aplikácie

  Do aplikácie Magio TV sa prihláste pomocou údajov, ktoré sme vám doručili SMS správou / e-mailom.

 • 4

  Užívajte si bezplatnú televíziu

  Hotovo. Užívajte si televíznu zábavu zadarmo kedykoľvek a kdekoľvek, kde máte pripojenie k internetu.

icon
Ak ste si zakúpili alebo predĺžili paušál T Ideál 26 a nižší alebo akýkoľvek Biznis paušál pred 28. 2. 2023, aktivujte si Magio TV Štart zadarmo zaslaním SMS správy v tvare MAGIO na číslo 12323.

Magio TV Štart získate zadarmo

K Magio Internetu alebo Biznis NETu

Často kladené otázky

 • Čo je Magio TV Štart a ako funguje?
  Magio TV Štart je internetová televízia do mobilu alebo tabletu, ktorú získate automaticky a bezplatne ku všetkým paušálom a/alebo Magio Internetu. Magio TV Štart je základnou verziou Magio Televízie s 50+ TV stanicami, ktorá umožňuje ochutnávku nášho TV obsahu. Počet TV staníc v Magio TV Štart závisí od balíčka paušálu a/alebo Magio Internetu.
 • Ak som doteraz využíval službu Magio GO Benefit, budem ho mať naďalej?
  Zákazníkom, ktorí doposiaľ používali internetovú televíziu Magio GO Benefit k svojmu paušálu a/alebo Magio internetu, budeme službu poskytovať aj naďalej v nezmenenom rozsahu ale pod novým názvom Magio TV Štart. Služba bude aktívna po dobu trvania ich paušálu a/alebo Magio internetu, ku ktorému internetovú televíziu získali. Prihlasovacie údaje do služby Magio TV Štart zostávajú nezmenené.
 • Kde nájdem moje prihlasovacie údaje pre Magio TV Štart?
  Prihlasovacie údaje vám doručíme SMS správou a e-mailom po aktivácii / predĺžení paušálu alebo Magio Internetu. Svoje používateľské meno (login) taktiež nájdete uvedené aj vo svojej faktúre. V prípade, že máte viacero služieb ku ktorým ste získali Magio TV Štart alebo máte Magio TV, loginy budete mať uvedené samostatne podľa služieb. Pokiaľ ste SMS správu s prihlasovacími údajmi do Magio TV Štart nedostali, vyžiadajte si v ktoromkoľvek Telekom Centre alebo na našej Zákazníckej linke na čísle 0800 123 456. Pošleme vám ich opätovne SMS-kou alebo e-mailom na vami uvedené kontaktné číslo alebo e-mailovú adresu.
 • Akú rýchlosť internetu potrebujem pri sledovaní Magio TV Štart?
  Samotné sledovanie služby v HD kvalite si vyžaduje rýchlosť minimálne 3 Mbps. Služba však využíva tzv. adaptívny streaming, pomocou ktorého sa kvalita obrazu prispôsobuje aktuálnej rýchlosti internetového pripojenia. V nastaveniach mobilnej aplikácie Magio TV si môžete zvýšiť alebo znížiť kvalitu videa. Pri zvolenej nízkej kvalite videa potom pre sledovanie TV postačuje nižšia rýchlosť internetového pripojenia.
 • Na koľkých zariadeniach môžem súčasne sledovať Magio TV Štart?
  Službu môžete využívať súčasne len na jednom zariadení typu mobil alebo tablet. Ak máte paušál a zároveň Magio Internet alebo viacero paušálov, získate Magio TV Štart ku každej službe.
 • Na akých mobilných zariadenia a tabletoch je možné túto službu využívať?
  • iOS 11 a vyššie, IPadOS 11 a vyššie
  • Android 7 a vyššie
 • Ako sa prihlásiť do aplikácie Magio TV
  • Stiahnite si do vášho mobilného zariadenia aplikáciu Magio TV.
  • Zadajte prihlasovacie údaje, ktoré sme vám poslali cez SMS alebo email po aktivácii služby.
  Google Play App Store
 • Ako funguje 7-dňový TV archív a kde ho nájdem?
  Vďaka archívu, ktorý je súčasťou služby Magio TV Štart, si môžete programy prehrať 7 dní po ich odvysielaní. Do archívu sa dostanete jednoducho, v menu kliknete na TV Program a následne si zvolíte konkrétny dátum prípadne čas, kedy si viete spätne pozrieť odvysielaný program v danom dátume a čase.
  screenshot screenshot screenshot
 • Čo je Magio Kino a ako funguje?
  Vďaka Magio Kinu máte možnosť sledovať vybraný video obsah. Dostupné sú filmy, dokumenty a seriály zo svetovej aj domácej produkcie, atraktívne športové zostrihy, detské rozprávky. Sledovať môžete len obsah, ktorý je vo videotéke Magio Kino dostupný zadarmo.