Aktivujte si službu Voyo štart, darček od Telekomu

Aktivovať Voyo štart

Získajte Voyo štart

darček pre zákazníkov Telekomu
prvých 14 dní od aktivácie môžete sledovať neobmedzený počet videí z vybraného obsahu služby
následne môžete bezplatne sledovať 5 videí každých 30 dní
Vyplňte nasledujúce údaje:
info

Prémiový Voyo obsah, šport a živé TV vysielanie sú dostupné len v platenej službe Voyo plná verzia.

Vyplňte nasledujúce údaje:
Súhlasím s Podmienkami používania služby Voyo štart spoločnosti Slovak Telekom a MARKÍZA - SLOVAKIA, s ich obsahom som sa oboznámil/a a zaväzujem sa ich dodržiavať
Súhlasím s odporúčaním nových seriálov, filmov a iných personalizovaných reklám a ponúk spoločnosti MARKÍZA - SLOVAKIA cez sociálne siete a ich nástroje (Facebook, Instagram, YouTube a iné).
Beriem na vedomie Informácie o spracúvaní osobných údajov spoločnosťou Slovak Telekom a spoločnosťou MARKÍZA – SLOVAKIA ako samostatných prevádzkovateľov.
Už nasledujú len 2 kroky
Skontrolujte si Vami uvedený e-mail , na ktorý Vám do niekoľkých minút doručíme prihlasovacie údaje k Voyo štart.
Službu Voyo môžete využívať priamo cez aplikáciu Voyo alebo cez web voyo.sk. Zvoľte Prihlásenie cez operátora, vyberte Telekom a zadajte prihlasovacie údaje z e-mailu.

Často kladené otázky

  • Aký obsah mám so službou Voyo štart k dispozícii?
    Pokiaľ sa nachádzate v SR, máte k dispozícii rovnaký obsah ako so službou Voyo plná verzia. Výnimkou je športový a prémiový Voyo obsah ako aj živé vysielanie televíznych staníc. Tento obsah nie je v službe Voyo štart k dispozícii.
  • Na koľkých zariadeniach môžem sledovať Voyo?
    Službu Voyo štart a Voyo plná verzia môžete využívať súčasne na piatich zariadeniach, pričom súbežné prehrávanie videa je možné na dvoch zariadeniach. Prihlásené zariadenia môžete spravovať v profile používateľa (v službe Voyo), v časti "Správa zariadení".
  • Môžem Voyo štart využívať aj v zahraničí?
    Ak bol váš člensky štát pobytu overený, tak vďaka cezhraničnej prenositeľnosti služby môžete Voyo štart sledovať aj ak sa dočasne nachádzate v inej krajine Európskeho hospodárskeho priestoru (napr. na dovolenke).