Postup pri zriaďovaní služby Magio internet alebo Magio televízia - samoinštalácia

Obsah

Vážený zákazník.

Práve v tejto chvíli začíname pracovať na vašej objednávke na zriadenie Magio internetu, Magio TV alebo obidvoch služieb. Nižšie vás prevedieme jednotlivými krokmi, ktoré vás čakajú pre úspešné zriadenie služby.

 1. Spracovanie objednávky

  zriadenie1 Najskôr spracujeme vašu objednávku v systéme. O úspešnom založení objednávky vás budeme informovať SMS správou.
 2. Technické šetrenie

  zriadenie1 Ďalej preveríme, či je možné zriadiť služby na vašej adrese. Ak bude potrebné, technik vás bude kontaktovať ohľadom zavedenia alebo úpravy prípojky.
 3. Doručenie zariadení

  zriadenie1 Ak bude možné u vás služby zriadiť, doručíme vám zariadenia kuriérom. V prípade, že bude nutný technický zásah priamo u vás doma, technik vám prinesie zariadenia osobne.
 4. Zmluvné dokumenty

  zriadenie1 Zmluvny vám budú doručené vždy v dvoch kópiách. Pri doručení poštou pošlite jednu kópiu zmluvy podpísanú späť v návratnej obálke. Ak vám ich doručí kuriér, prosím, podpíšte a odovzdajte ich kuriérovi. Druhá kópia vždy ostáva vám.
 5. Aktivácia služby

  zriadenie1 Objednali ste si samoinštaláciu. Vašou úlohou je len zapojenie kabeláže a nastavenie vášho PC. Dodané zariadenia sa už nakonfigurujú automaticky. Po úspešnej inštalácii môžete začať službu využívať. Ak potrebujete pomoc s inštaláciou, kliknite na tento odkaz.
 6. Pomoc a podpora

  zriadenie1
  • online chat na telekom.sk – online pomoc a podpora
  • www.telekom.sk/nefungujemi - postup na sfunkčnenie služby
  • 0800 123 456 – bezplatná zákaznícka linka
  • 0800 123 777 – bezplatná poruchová linka
  • 0800 800 700 / pojdeto.sk – platené poradenstvo pre nastavenie zariadenia

Boli pre Vás tieto informácie užitočné? Dajte nám vedieť viac tu.

Na stiahnutie

obr1 Postup pri zriadení pevnej služby
| PDF | 29,8 MB