Notebook Lenovo IdeaPad S145-14IWL

Zobraziť ceny pre:

Mesačne: 8,00 €
Akontácia: 79,00 €
Bežná cena: 399,00 €
PREJSŤ K NÁKUPU
Podmienky
Ponuka na kúpu notebooku a uvádzané akciové ceny platia do 31. 08. 2019, resp. do vypredania skladových zásob, podľa toho, čo nastane skôr. Podmienkou je objednanie a uzavretie Zmluvy a/alebo Dodatku na príslušnú službu Magio internet a/alebo Magio Televízia v programe M alebo L alebo XL s dobou viazanosti 24 mesiacov a uzavretie kúpnej zmluvy. Pri kúpe zariadenia uzatvára účastník kúpnu zmluvu spolu so Zmluvou/Dodatkom. Jeden zákazník môže ponuku využiť len jedenkrát a len na jedno zariadenie. Za poskytovanie zvoleného programu služieb sa účtuje mesačný poplatok , ktorý sa skladá z dvoch zložiek – základnej za poskytovanie zvoleného programu služieb vo výške v zmysle aktuálnej akciovej ponuky a doplnkovej v sume ako je uvedené vyššie pre zvolenú úroveň služby v zmysle príslušného akciového Cenníka pre poskytovanie služieb pevnej siete. Doplnková časť poplatku (mesačný doplatok k pevnej službe) je Účastníkovi účtovaná mesačne počas obdobia 24 mesiacov od uzavretia Zmluvy/Dodatku a kúpnej zmluvy. Poplatok za doručenie zariadenia kuriérom je 5 € s DPH. Ponuka nie je kombinovateľná s inými výhodami a akciovými ponukami, ak nebude uvedené inak. Bližšie informácie o službách Magio internet a Magio Televízia sú uvedené v príslušnom cenníku pre poskytovanie služieb pevnej siete a/ alebo ďalej na web stránke. Ceny sú uvádzané s DPH.

Vysoko odolný

IdeaPad S145 prináša vysoký výkon a štýlový a ľahký dizajn. Tento odolný 14" notebook je ideálny pre každodenné použitie, disponuje výnimočným zvukom a možnosťou rýchleho a zabezpečeného úložiska.

Vysoký výkon

IdeaPad S145 disponuje až ôsmou generáciou procesorov Intel Core i3 a je pripravený udržať s vami krok, nech robíte čokoľvek. K dispozícii je ponuka viacerých zabezpečených možností úložiska, vrátane hybridného SSD disku pre rýchlejšiu odozvu.

Cestujte

S hmotnosťou len 1,85 kg je IdeaPad S145 skvelou voľbou, ak ste často na cestách. Vďaka tenkým rámčekom si vychutnáte väčší displej. A s možnosťou výberu hladkého alebo textúrovaného povrchu upúta tento cenovo dostupný notebook pozornosť.

Skvelý zvuk a zobrazenie

Či už sledujete video, prehrávate hudbu alebo voláte cez videochat, zvuk na IdeaPad S145 si vďaka technológii Dolby Audio™ určite zamilujete. A so 14" displejom s antireflexnou technológiou a rozlíšením HD a FHD si užijete krás-ny obraz.

Všeobecné parametre
Váha
1600 g
Rozmery (výška x šírka x hrúbka)
19,9 x 327 x 241 mm
Displej
Uhlopriečka
14"
Rozlíšenie
1920x1080
Technické parametre
Procesor
i3-8145U (2,10GHz - 3,90GHz)
Grafická karta
Intel® UHD Graphics 620
Operačná pamäť
4GB LPDDR4
Pevný disk
128GB SSD
Webkamera
HD Camera
Čítačka kariet
microSD
Mechanika
-
Operačný systém
Windows 10 Home in S mode
Wi-Fi
WiFi 802.11 ac
GPS nie
Bluetooth
BT 4.2
HDMI
1x HDMI
USB
2x USB 3.0, 1x USB 2.0
Extra numerická klávesnica
nie
Iné
Obsah balenia
Notebook, Napájací adaptér, SK manuál

Informácie o stave objednávky

O stave vašej objednávky vás budeme pravidelne informovať cez SMS a/alebo e-mailom.

Prvých 14 dní bez záväzkov

O stave objednávky vás budeme priebežne informovať.

Nákup z pohodlia domova

Nakupujte pohodlne a bezpečne zo svojho domova 24 hodín 7 dní v týždni