Chytrý balík - výber balíkov
Výber zariadenia
Parametre služby
Rekapitulácia a osobné údaje
Objednať
Chytrý balík - výber balíkov
Vyberte spôsob aktivácie služby:
Overte si služby, ktoré sú dostupné na vašej adrese

Zadajte adresu zriadenia služby v tvare Obec, Ulica, Číslo alebo zadajte číslo pevnej linky

Vyskladajte si svoj Chytrý balík

Čím viac služieb máte, tým vyššiu zľavu vám dáme.
Získajte ďalšiu extra zľavu pri nákupe na webe.

M L XL
Magio televízia

61 TV
kanálov

61 TV kanálov

+ 10,90  €

88
TV kanálov

88 TV kanálov

+ 15,90  €

113 TV
kanálov

113 TV kanálov

+ 20,89  €

Magio internet

30/3 Mb/s
Neobmedzený

30/3 Mb/s

+ 10,90  €

120/12 Mb/s
Neobmedzený

120/12 Mb/s

+ 15,90  €

600/60 Mb/s
Neobmedzený

600/60 Mb/s

+ 20,89  €

Pevná linka

Viac info

Viac info

+ 10,90  €

Viac info

Viac info

+ 15,90  €

Viac info

Viac info

+ 20,89  €

Výhodné ponuky k vašim službám:

Vyberte si niektorý z ponuky notebookov Lenovo IdeaPad za zvýhodnenú cenu už od 8 € mesačne. V ponuke nájdete aj powerline zariadenia pre zlepšenie dosahu WiFi signálu.

Za cenu služby vo variante M si môžete užívať výhody variantu L. Za cenu služby vo variante L si zas užívate výhody variantu XL. Stačí si vybrať túto akciu a zľava sa vám automaticky aktivuje.

Poznámka Ponuka na kúpu notebooku a uvádzané akciové ceny platia do 31. 09. 2019, resp. do vypredania skladových zásob, podľa toho, čo nastane skôr. Podmienkou je objednanie a uzavretie Zmluvy a/alebo Dodatku na príslušnú službu Magio internet a/alebo Magio Televízia v programe M alebo L alebo XL s dobou viazanosti 24 mesiacov a uzavretie kúpnej zmluvy. Pri kúpe zariadenia uzatvára účastník kúpnu zmluvu spolu so Zmluvou/Dodatkom. Jeden zákazník môže ponuku využiť len jedenkrát a len na jedno zariadenie. Za poskytovanie zvoleného programu služieb sa účtuje mesačný poplatok, ktorý sa skladá z dvoch zložiek – základnej za poskytovanie zvoleného programu služieb vo výške v zmysle aktuálnej akciovej ponuky a doplnkovej v sume ako je uvedené vyššie pre zvolenú úroveň služby v zmysle príslušného akciového Cenníka pre poskytovanie služieb pevnej siete. Doplnková časť poplatku (mesačný doplatok k pevnej službe) je Účastníkovi účtovaná mesačne počas obdobia 24 mesiacov od uzavretia Zmluvy/Dodatku a kúpnej zmluvy. Poplatok za doručenie zariadenia kuriérom je 5 € s DPH. Ponuka nie je kombinovateľná s inými výhodami a akciovými ponukami, ak nebude uvedené inak. Bližšie informácie o službách Magio internet a Magio Televízia sú uvedené v príslušnom cenníku pre poskytovanie služieb pevnej siete a/ alebo na web stránke. Úplné informácie o ponuke sú uvedené v Akciovom cenníku pre poskytovanie služieb pevnej siete. Pre zistenie ceny za službu pevnej siete - základnej zložky mes. poplatku prejdite ďalej na nákup. Ceny sú uvádzané s DPH.