MÔJ TELEKOM
SAMOOBSLUŽNÁ ZÁKAZNÍCKA
zóna

PRIHLÁSIŤ SA DO MÔJ TELEKOM
Vytvoriť účet v Môj Telekom

VÝHODY MÔJ TELEKOM

Samoobslužný portál Môj Telekom vám prináša možnosť jednoducho a pohodlne spravovať všetky vaše služby online.

Bezpečný prístup k službám

Prístup cez počítač aj smartfón 

Portál Môj Telekom vám prináša možnosť bezpečného prístupu k vašim službám prostredníctvom internetu - kedykoľvek a kdekoľvek.

24 hodín, 7 dní v týždni

Online registrácia

Účet si môžete vytvoriť kedykoľvek prostredníctvom online formulára, dokonca aj pred tým, ako si zriadite služby. Po zriadení  si ich jednoducho pripojíte k svojmu účtu.

Bezplatné spravovanie služieb

Pohodlné  spravovanie služieb

Na jednom mieste si  spravujete všetky mobilné aj pevné služby a máte bezplatný a okamžitý prehľad o vašej spotrebe, doplnkových službách či faktúrach.

FUNKCIE PORTÁLU MÔJ TELEKOM


Kontrola spotreby

V samoobslužnom zákazníckom portále Môj Telekom si môžete pozrieť prehľad prevolaných minút, odoslaných SMS a MMS správ, ale aj objem minutých dát či požičaných filmov v Magio televízii.

Prehľad faktúr a ich platba

Nájdete tu aj vaše faktúry v prehľadnom zozname s možnosťou uhradiť ich jednoducho pomocou predvyplnených platobných údajov alebo kartou.

Sprístupnenie služieb  

Cez portál Môj Telekom môžete svoje služby sprístupnit aj iným užívateľom – napríklad rodinnému príslušníkovi, ktorý uvidí svoju spotrebu na mobilnom čísle alebo nájomníkom vo vašom byte, čím vás odbremenia od starostí s platbami za TV či internet.

Nastavenie doplnkových služieb

V portále môžete spravovať všetky doplnkové služby na jednom mieste. Aktivujte si napr. dátový balík k paušálu, športový programový balík k Magio TV a množstvo iných.

Analýza výdavkov

Vďaka  Môj Telekom získate aj dokonalý prehľad o svojich výdavkoch. Výdavky sa roztriedia do kategŕií podľa služieb a zobrazia sa v prehľadných grafoch.

Nastaviteľný vzhľad stránky

Vzhľad stránky  si môžete nastaviť podľa svojho vkusu. Na pozadie si môžete nahrať vlastnú fotografiu alebo si vyberiete z našej ponuky. Upraviť sa dá aj dôležitý obsah úvodnej obrazovky a farebnosť dlaždíc.