ČO DOKÁŽE VAŠA
MAGIO TELEVÍZIA

Spoznajte Magio Televíziu s množstvom unikátnych funkcií a získajte absolútnu kontrolu nad obrazom.

 

 
Magio televízia

Magio Televízia vám prináša obľúbené funkcie:

 • Nahrávanie, zastavenie či pretočenie obrazu, a to aj v mobile s Mobilnou televíziou Magio GO.
 • Sledovanie programov v HD kvalite.
 • 7-dňový Magio Archív.
 • Elektronického sprievodcu, Rýchlu voľbu či Obraz v obraze.
 • Mobilnú televíziu Magio GO.
 • Domácu videopožičovňu s prístupom k širokej ponuke filmov.
 • Veľký výber kanálov vrátane regionálnych a množstvo ďalších funkcií.

Spustenie programu od začiatku a Magio Archív

Nestíhate svoj obľúbený film alebo seriál? Jednoducho si ho spustíte od začiatku aj v prípade, že v televízii už dávno beží. Spustenie vykonáte veľmi jednoducho diaľkovým ovládačom priamo zo Sprievodcu alebo cez Menu, položka TV Nahrávky/Archív.

Magio Archív umožňuje sledovať program, ktorý už bol odvysielaný až 7 dní dozadu. Vďaka funkcii pretáčania si tak môžete svoje obľúbené programy pozrieť dokonca bez reklamy. Programy si nemusíte nahrávať a šetríte tak miesto na svojom disku. Služba je dostupná pre vybrané TV kanály: Jednotka, Dvojka, Markíza, Dajto, Doma, JOJ, Plus, TA3, ČT1 a ČT2.

Nahrávanie vysielania

Vďaka Magiu ste pánmi svojej televízie – program si môžete nahrať a pozrieť, keď vám to vyhovuje, vďaka funkcii pretáčania dokonca bez reklám. Nastaviť nahrávanie si môžete pohodlne, aj keď nie ste doma cez internet na www.magio.tv, cez mobil na m.magio.tv alebo prostredníctvom aplikácie Magio GO. Magio Box umožní nahrať viac ako 370 hodín programu.

Nahrávanie môžete nastaviť:
 • V programovom Sprievodcovi stlačením tlačidla nahrávať sa nastaví jednorazové nahrávanie, druhým stlačením nastavíte sériové nahrávanie (ďalším stlačením sa nahrávanie zruší). Magio automaticky nastaví čas začiatku a konca nahrávania podľa TV programu v programovom Sprievodcovi.
 • Pomocou funkcie Obraz v obraze stlačte tlačidlo nahrávať a program, ktorý vidíte v malom okne v rohu obrazovky, sa nahrá.
 • Manuálne – zadajte kanál, čas začiatku a skončenia nahrávania.

Nahrávanie aj cez mobil a tablet

Vďaka výnimočnej službe eSprievodca už nikdy nezmeškáte obľúbené programy. Na stránke www.magio.tv v časti eSprievodca si môžete cez internet alebo na m.magio.tv cez mobil nastaviť nahrávanie, aj keď nie ste doma.

Magio televízia

Zastavenie a pretočenie obrazu

Majte absolútnu kontrolu nad obrazom. Sledovaný program si môžete kedykoľvek zastaviť až na 90 minút, posunúť späť a znovu spustiť. Zastaviť môžete aj živé vysielanie alebo priamy prenos.

Ak vás pri pozeraní niečo vyruší, jednoducho si program zastavíte a dopozeráte neskôr. Pri pretočení vysielaného programu sa môžete vrátiť späť až do času, od kedy ste začali daný program sledovať, maximálne však 90 minút. Pri prepnutí na iný TV kanál sa táto pamäť vymaže.

 • Obrazová mozaika

  Poskytne vám rýchly prehľad aktuálneho vysielania až na 12 programoch naraz. V aplikácii sa pohybujete prostredníctvom farebných tlačidiel na svojom diaľkovom ovládači. Ak chcete pozerať konkrétny kanál, prejdite naň pomocou šípok na diaľkovom ovládači a stlačte OK.

 • HD kvalita

  Pri sledovaní programu v HD budete mať pocit, akoby ste boli súčasťou deja, vychutnáte si skutočné farby a detaily.

 • Magio obchod

  V spolupráci s internetovým kníhkupectvom www.martinus.sk sme pre vás pripravili aplikáciu, v ktorej si môžete ľahko objednať knihy priamo cez svoju televíznu obrazovku.

 • Viac TV kanálov

  Táto funkcia vám poskytne užitočný prehľad o balíčkoch televíznych programov, ktoré máte aktivované. Zároveň máte možnosť si prostredníctvom televíznej obrazovky kedykoľvek doobjednať ďalší programový alebo prémiový balíček. Po kliknutí na vybraný balíček sa zobrazia televízne stanice, ktoré sú jeho súčasťou. Balíčky tak môžete jednoduchým spôsobom aktivovať, ako aj deaktivovať.

 • Vyhľadávanie

  Elektronický programový sprievodca vám film alebo reláciu vyhľadá podľa názvu programu alebo mena hercov či režiséra v originálnom vysielacom jazyku (ak sú v TV programe uvedení). Vo videopožičovni môžete vyhľadávať podľa názvu v slovenčine.

 • Regionálne a internetové TV

  Pre všetkých zákazníkov Magio TV máme k dispozícii automaticky a bezplatne 23 slovenských regionálnych televízií:
  TV Bratislava, TV Ružinov, CETV, TV Myjava, TV Skalica, TV Senica, NZTV (Nové Zámky), TV Karpaty, TVZ, MTT Trnava, RTV Krea, Nitrička, TV Považie, TV Púchov, Spartak TV, TV Hronka, TV Severka, TV Považie, TV Fénix, TV Naša, TV Kežmarok, TV Region, TV Poprad

 • eSprievodca

  TV program získate aj na stránke www.magio.tv prostredníctvom interaktívneho eSprievodcu. Umožní vám pozrieť si televízny program odkiaľkoľvek až na 2 týždne dopredu. Okrem pozerania si môžete nastaviť nahrávanie vami zvoleného programu, ktorý sa nahrá na Magio Box u vás doma. Ak teda zabudnete zadať nahrávanie priamo z domu, nič sa nedeje – zadáte si ho z práce alebo od známych prostredníctvom internetu. eSprievodca je dostupný aj z mobilného telefónu na adrese m.magio.tv. Ponúka programového sprievodcu na 4 dni dopredu a všetky funkcie, ktoré sú dostupné aj cez internet. Oba prístupy k službe sú bezplatné. Magio TV eSprievodca je tiež dostupný aj ako aplikácia pre iPhone.

 • Obľúbené poradie kanálov

  Chcete mať ľahký prístup k programom, ktoré sledujete najradšej? Vytvorte si zoznam televíznych staníc podľa svojej chuti. Získate tak rýchly prehľad o tom, čo na vašich obľúbených kanáloch práve beží. Podrobný postup nájdete v Magio užívateľskej príručke.

 • Programový sprievodca

  Už viac nemusíte kupovať televízny program. Najlepší nájdete priamo vo svojom televízore. Získate podrobný prehľad programov všetkých vašich televíznych staníc až na 2 týždne dopredu.

  Pomocou Sprievodcu si môžete naplánovať aj nahrávanie svojho obľúbeného programu, a to buď sériovo alebo jednorazovo. Viac informácií v Magio užívateľskej príručke.

 • Videopožičovňa

  Súčasťou digitálnej Magio Televízie je aj Domáca videopožičovňa, vďaka ktorej získate prístup k širokej ponuke filmov rôznych žánrov aj v HD kvalite. Nemusíte nikam chodiť, filmy máte k dispozícii nonstop a môžete si ich pohodlne požičať priamo z vlastnej obývačky. Ceny za požičanie sa pohybujú do 3 € na 2 dni a budú vám zaúčtované v najbližšej faktúre. V ponuke nájdete aj bezplatné tituly.

 • Rádio

  Vyberte si z bohatej ponuky rozhlasových staníc a počúvajte tak rádio v stabilnej kvalite prostredníctvom svojho televízora. Rádiá sú prehľadne usporiadané do niekoľkých kategórií: Pop, Rock, Správy, Kultúra, Regionálne, Zahraničné a Slovenské. Počas počúvania rádia môžete v malom okne sledovať zároveň TV obraz a prepínať medzi kanálmi pomocou tlačidiel CH+ a CH- na svojom diaľkovom ovládači.

 • Topky.sk a Sportky.sk

  Aktuálne spravodajstvo zo športu, z domova a zo sveta či pikošky zo šoubiznisu... to všetko vám prináša televízna verzia online portálov Topky.sk a Sportky.sk dostupná priamo na vašej televíznej obrazovke.

 • Magio portál

  Jednoduchý a prehľadný portál ponúka aktuálne informácie o počasí v 16 mestách na Slovensku, programy kín a divadiel v niektorých slovenských mestách, horoskopy, kurzy NBS a komerčných bánk a vyhľadávanie v telefónnom zozname.

 • Obraz v obraze

  Ak čakáte na film a nechcete zmeškať jeho začiatok, zapnite si funkciu Obraz v obraze. V rámci jednej obrazovky tak môžete sledovať až dva programy naraz. Druhý program môžete pozerať bez zvuku v zmenšenom náhľade.

  Zapínanie/vypínanie náhľadu umožňuje modré tlačidlo na diaľkovom ovládači a smerovými šípkami zvolíte umiestnenie náhľadu v rámci obrazovky.

 • Rodičovský zámok

  Zablokovaním vybraných programov a filmov v požičovni selektujete vysielaný obsah a vytvoríte obsah určený pre malých divákov.

 • Rýchla voľba

  Umožní ľahký a jednoduchý prístup k funkciám ako Magio Pošta, free.sk, Magio Go, Facebook a k mnohým ďalším. Po stlačení červeného tlačidla na diaľkovom ovládači sa v spodnej časti obrazovky zobrazí lišta s ikonkami, v ktorej si môžete pohodlne a rýchlo zvoliť požadovanú funkciu.

 • Voľba jazykovej stopy

  Chcete sledovať živé vysielanie v inom jazyku, napr. v anglickom, nemeckom, maďarskom či francúzskom? Jednoducho si prepnite na iný dostupný jazyk alebo na pôvodné znenie sledovaného programu cez tlačidlo OPTION na svojom diaľkovom ovládači. Pozrite si zoznam TV kanálov podporujúci druhú jazykovú stopu. Pri vybraných kanáloch sú dostupné aj titulky.