Svoje balíčky si vyberiete v treťom kroku objednávky

PREJSŤ K NÁKUPU

TELEVÍZNE KANÁLY

NAOZAJ PRE KAŽDÉHO

Balíčky, ktoré uspokoja i toho najnáročnejšieho diváka teraz prichádzajú aj do vašej obývačky.

 

Tu nájdete ponuku TV kanálov pre satelitnú Magio televíziu.

 
Jazykové stopy TV kanálov:

Vybrané TV kanály v ponuke Magio TV môžete sledovať vo viacerých jazykoch. Kompletný zoznam jazykových stôp k jednotlivým TV kanálom si môžete stiahnuť kliknutím na odkaz nižšie.

Stiahnuť zoznam jazykových stôp

Základný balíček

Základný balíček 26 programov získate automaticky v rámci ceny za Magio Televíziu M, L aj XL.

Slovenské a české kanály prichádzajú do každej domácnosti. Vyberte si z televíznej klasiky a nenechajte si ujsť to najdôležitejšie, čo naša televízia ponúka. Balíček 26 televíznych kanálov získate s Magio TV automaticky v cene.

 

* Kanály Jednotka, Dvojka, Markíza, Doma, TV JOJ, Joj Plus, Dajto, TA3, ČT1, ČT2 nájdete aj v Magio archíve v SD kvalite.

V súlade so Všeobecným povolením č. 1/2014 zverejňuje Slovak Telekom, a.s. informáciu, že prístup k programovým službám verejnosti získal od vysielateľa zriadeného zákonom bezplatne. Povinnosť platiť za balíček služby Televízie obsahujúci predmetné programové služby tým nie je dotknutá.

 

 

 

Programové balíčky

V rámci Magio Televízie L a XL od nás dostanete kompletnú ponuku až 6 programových balíčkov.
Ak chcete Magio Televíziu M, čakajú na vás 3 balíčky podľa vášho výberu.

Hudobný a detský balík

Na hudobnej vlne sa k vám rútia najväčšie hity domácej, ale aj svetovej scény. Zabavte sa a tancujte v rytmoch tej najlepšej hudby. A pre vašich najmladších členov rodiny sme si pripravili rozprávky, ktoré zabavia aj toho najneposednejšieho výmyselníka.

 

Voľný čas

Nie je nad relax s vyloženými nohami pred televízorom. Pohodlne sa usaďte a vyberte si svoj obľúbený filmový kanál alebo sledujte to najdôležitejšie spravodajstvo z rôznych kútov sveta.

 

Štýl a fakty

Pestrý mix programov pre vašu informovanosť z tých najrôznejších oblastí. Objavujte svet z pohodlia svojej obývačky a dozvedajte sa zaujímavé fakty, ktoré na sociálnych sieťach len tak ľahko nenájdete.

 

Dokumentárny

Pre všetkých milovníkov dokumentárnych relácií sme si pripravili balíček nabitý faktami. Staňte sa chodiacou encyklopédiou a očarte všetkých svojou vzdelanosťou a informovanosťou zo sveta dokumentov.

 

Filmový

Za filmovými trhákmi už nemusíte jazdiť do kina. Kvalitné filmy sa odteraz premietajú už aj vo vašich televízoroch. K tomu si spravte voňavé pukance a najlepšie filmové zážitky môžu začať rovno u vás doma.

 

Športový

Najkvalitnejšie športové zážitky potešia všetkých vášnivých fanúšikov. Sledujte zápasy z domova i zo sveta a nenechajte si ujsť už žiaden gól. Balíček ako na mieru ušitý pre každého (nielen) mužského diváka.

 

Extra balíček L

Vyberte si variant L a s Extra balíčkom L a môžete sledovať jedinečný obsah len pre TV Magio zákazníkov.

 

 

 

Prémiové balíčky

Balíčky, ktoré uspokoja i toho najnáročnejšieho diváka.

HBO

Filmové novinky a trháky, najsledovanejšie seriály, hodiny a hodiny zábavy. To a ešte viac vám ponúkame s naším prémiovým balíčkom.

5 €
mesačne pri viazanosti na 24 mesiacov

 

HBO GO

Sledujte HBO kdekoľvek vďaka internetovej televízii HBO GO.

5 €
mesačne pri viazanosti na 24 mesiacov

 

HBO + HBO GO

Filmové novinky a trháky, najsledovanejšie seriály, hodiny a hodiny zábavy. To a ešte viac vám ponúkame s naším prémiovým balíčkom. Sledujte HBO kdekoľvek vďaka internetovej televízii HBO GO.

6 €
mesačne pri viazanosti na 24 mesiacov

 

Cinemax

Užívajte si skvelú zábavu aj oddych s prémiovým balíkom Cinemax.

2 €
mesačne pri viazanosti na 24 mesiacov

 

HD Rodinný balíček

Balíček ako stvorený pre rodinnú pohodu. Mama, otec, sestra, brat – každý si tu príde na svoje. Ba čo viac, vysielanie v HD kvalite zabezpečí tie najkvalitnejšie zážitky z vašich obľúbených programov.

5,99 €
mesačne bez viazanosti

 

HD Športový

Ponúkame vám najviac športových kanálov v HD kvalite na trhu. Pre reálne zážitky ako na štadióne už nemusíte cestovať stovky, ba tisíce kilometrov. To najpodstatnejšie sa totiž odohráva vo vašej obývačke. Ruku na to, že teraz vám už istotne neunikne žiaden dôležitý zápas.

4,50 €
mesačne pri viazanosti na 6 mesiacov
5,99 €
mesačne bez viazanosti

 

Maďarský Extra

Vždy vám na vašom televíznom prijímači chýbali maďarské programy? S prémiovým balíčkom je to už minulosťou a vy si môžete vychutnať to najlepšie, čo vám maďarská televízia ponúka.

2,99 €
mesačne pri viazanosti na 6 mesiacov
3,49 €
mesačne bez viazanosti

 

Spravodajský balík

Chcete byť v neustálom obraze o tom, čo sa deje vo svete z pohodlia vášho domova? Vďaka prémiovému balíku môžete sledovať najaktuálnejší prehľad správ a udalostí nepretržite 24 hodín denne.

2,99 €
(počas prvých 6 mesiacov)
3,49 €
(ďalšie obdobie)

 

 

Magio TV Archív

Basic

Ak nechcete aby vám čokoľvek uniklo z našej ponuky televíznych kanálov, prinášame vám aj možnosť využitia Archívu Basic, ktorý zabezpečuje dostupnosť vysielania 15 televíznych kanálov na 7 dní dozadu.

1,99 €
mesačne

 

Premium

Sledujte vaše obľúbené seriály, filmy alebo relácie z archívu teraz až z 70 televíznych kanálov 7 dní dozadu. Najširšia ponuka televíznych kanálov v archíve je práve vďaka Archívu Premium.

3,99 €
mesačne

 

 
 

 

 

Balíček k Magio Televízii XL

Vyberte si variant XL s vyše 100 TV kanálmi za super cenu a môzete cvičiť, vzdelávať sa a učiť sa jazyky, pozerať kanály pre najmenších, sledovať programy pre dospelých a užívať si s exkluzívnymi športovými kanálmi.

Každý si tu určite príde na svoje a s naším XL balíčkom sa už viac nebudete vedieť odlepiť od televíznej obrazovky.

 

 

Zoznam TV staníc

Dostupné hlavné polia
 • Meno stránky

  • Presuňte sem hlavné prvky formulára
  Ceny bez DPH Ceny s DPH
  +
  jednorazovo
  mesačne
 • Meno stránky

  • Presuňte sem hlavné prvky formulára

Dostupné polia
 • ks
  €/mesačne
  • Presuňte sem hlavné prvky formulára
 • ks
  €/mesačne
  • Presuňte sem hlavné prvky formulára
 • SMS bola overená.
 • E-mail bol overený.
 • Statický text
  • Presuňte sem hlavné prvky formulára
  • Presuňte sem hlavné prvky formulára
 • Presuňte sem nejaké hlavné prvky formulára
Stránka 1 z 1