MAGIO GO TV BOX PREMEŇTE SVOJ OBYČAJNÝ TELEVÍZOR NA SMART!

KÚPIŤ
Viac o Magio GO TV Boxe

VITAJTE VO SVETE MULTIMEDIÁLNEJ ZÁBAVY

Nový Magio GO TV Box zmení váš starší televízor na smart

Nový Magio GO TV Box v balíku s online televíziou Magio GO vám umožní sledovať viac ako 60 TV staníc alebo využívať ostatné aplikácie ako YouTube, HBO GO a ďalšie aj na obyčajnom televíznom prijímači.

Obsah z mobilu na veľkej TV obrazovke

Premietajte videá, fotografie a ďalší obsah zo svojho mobilu, tabletu či notebooku na veľkú TV obrazovku alebo monitor. Cez nový Magio GO TV Box s OS Android a podporou Google Cast je to jednoduché.

Kompaktné zariadenie s jednoduchou inštaláciou

Nový Magio GO TV Box je malé zariadenie, ktoré pripojíte len do elektriky, k internetu (cez Wi-FI alebo kábel) a do svojej TV pomocou HDMI kábla. Odporúčame rýchlosť internetového pripojenia 5 Mbit/s.
Rýchly sprievodca inštaláciou

Viac ako 60 televíznych staníc

Vyberte si k Boxu online televíziu Magio GO M, L alebo XL s viac ako 60 TV stanicami vrátane športových Digi Sport, detskej Ťuki TV v Slovenčine či fascinujúcej BBC Earth.

7-dňový Archív Magio GO

S Magio GO máte k dispozícii už odvysielaný program vybraných TV staníc v 7-dňovom archíve. Môžete ho sledovať bez reklám, ktoré jednoducho pretočíte.

Vysoko kvalitný HD aj 4K obraz

Vychutnajte si kvalitný a ostrejší obraz s vynoveným Magio GO TV Boxom, ktorý podporuje vysielanie vo vysokej HD aj úžasnej 4K kvalite.

Rozšírte funkcie svojho obyčajného televízora a vytvorte z neho multimediálny prehrávač

S vynoveným Magio GO TV Boxom premeníte aj starý, obyčajný televízor na moderné smart zariadenie. Magio GO TV Box vám umožní sledovať online televíziu Magio GO alebo používať iné obľúbené aplikácie ako napríklad YouTube, HBO GO, Google filmy či Google Cast, s ktorým môžete videá, fotky či iný obsah svojho smartfónu alebo iného zariadenia streamovať na veľkú televíznu obrazovku alebo monitor.

KÚPIŤ

S vynoveným Magio GO TV Boxom si užívate výhody online televízie Magio GO M, L alebo XL.

Vyberte si k Magio GO TV Boxu online televíziu Magio GO M, L alebo XL s viac ako 60 TV stanicami vrátane staníc vo vysokom HD rozlíšení. S online televíziou Magio GO môžete práve vysielaný program pustiť od začiatku alebo ho zastaviť či pretočiť späť. Navyše nájdete už odvysielaný program vybraných TV staníc v 7 dňovom archíve. S Magio GO si môžete nahrať a sledovať až 60 hodín programu.

KÚPIŤ

Elegantné zariadenie s jednoduchým zapojením aj ovládaním

Jednoduchšie to už ani nemôže byť. Magio GO TV BOX je malé kompaktné zariadenie, ktoré zapojíte bez komplikácií. V balení nájdete aj šikovný diaľkový ovládač, s ktorým hravo zvládnete užívatelsky príjemné rozhranie. V online televízii Magio GO vás čaká stručné menu a prehľadný televízny program, z ktorého sa rýchlo dostanete k živému vysielaniu alebo do archívu Magio GO.

Pozrieť viac info vo wiki

SLUŽBY A CENY MAGIO GO TV BOXU

Vyberte si k Magio GO TV Boxu online televíziu Magio GO M, L alebo XL s viac ako 135 TV stanicami. Objednávajte bez obáv z viazanosti. V prípade deaktivácie služby stačí vrátiť Magio GO TV Box v jednom z našich Telekom centier.

channels

60 + TV STANÍC

v HD aj v SD kvalite

Magio GO M

Zoznam TV staníc mesačne
Magio GO TV Box 1,94 € Magio GO TV Box 17,00 €
bez viazanosti  
channels

95 + TV STANÍC

v HD aj v SD kvalite

Magio GO L

Zoznam TV staníc mesačne
Magio GO TV Box 1,94 € Magio GO TV Box 22,00 €
bez viazanosti  
channels

135 + TV STANÍC

v HD aj v SD kvalite

Magio GO XL

Zoznam TV staníc mesačne
Magio GO TV Box 1,94 € Magio GO TV Box 27,00 €
bez viazanosti  

Ak máte online televíziu Magio GO zadarmo k svojej Magio televízii
a máte záujem o Magio GO TV Box, vyplňte nasledujúci formulár

Mám Magio TV a chcem Magio GO TV Box

ZAPOJENIE MAGIO GO TV BOXU JE TAK JEDNODUCHÉ

Vyberte si Magio GO TV Boxu online televíziu Magio GO M, L alebo XL a kúpte ho jednoducho online.


Ak už máte televíziu Magio GO aktivovanú, zapojte Magio GO TV Box podľa nasledujúceho návodu. Ak využívate našu Magio TV a účet Magio GO máte aktívny, Magio GO TV Box sa po zapojení a aktualizácii automaticky prihlási do účtu Magio GO.

KÚPIŤ MAGIO GO TV BOX + MAGIO TV

1. Magio GO TV Box pripojte do elektrickej zásuvky a k televíznemu prijímaču alebo monitoru.

2. Pre pripojenie k internetu zvoľte pripojenie bezdrôtovo cez Wi-Fi alebo kábel (ethernet). Odporúčaná rýchlosť vášho pripojenia je 5 Mbit/s.

prihlasenie krok 1 prihlasenie krok 2

Po úspešnom prihlásení môžete Magio GO sledovať až na štyroch zariadeniach súčasne.


Každé zariadenie, z ktorého chcete pozerať, musíte prihlásiť do vášho Magio GO účtu. Prihlásené zariadenia môžete kedykoľvek vymazať a vytvoriť tak priestor na prihlásenie iných.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Zákazníci Magio Televízie majú zadarmo dostupné TV kanály, ktoré majú aktivované v rámci programových balíčkov na Magio Televízii.
Zoznam nájdete TU.