Spotreba pre internetové služby

Spotrebu dát mobilných a fixných internetových služieb môžete zistiť viacerými spôsobmi.

Obsah

Zistenie spotreby v aplikácii Telekom

Otvorte si mobilnú aplikáciu Telekom. Po automatickom prihlásení pomocou telefónneho čísla alebo pomocou prihlasovacieho mena a hesla do portálu Môj Telekom, sa vám okamžite zobrazí zoznam produktov. Spotreba dát sa zobrazuje pre internet v mobile, Mobilný internet a službu Magio Internet vzduchom.

Ak ešte nemáte Telekom aplikáciu, stiahnuť si ju môžete priamo v online obchode s aplikáciami:


Zistenie spotreby na portáli Môj Telekom

Prihláste sa do zákazníckeho portálu Môj Telekom a prejdite do časti Spotreba. Zvoľte si produkt, pre ktorý chcete zobraziť spotrebu. Pre prihlásenie do portálu je potrebné zadať vaše prihlasovacie meno a heslo. V prípade, že ešte nie ste zaregistrovaný, môžete sa zaregistrovať na našej stránke.

Zistenie spotreby SMS správou (pre internet v mobile)

Pošlite SMS správu v tvare MIN alebo MINUTY na číslo 12323. Odoslaná SMS správa je spoplatnená podľa programu služieb, ktorý využívate, prichádzajúca SMS správa je bezplatná.

Zistenie spotreby pre službu Magio Internet

Spotrebu Magio Internetu si môžete skontrolovať jednoducho prostredníctvom webovej stránky:

  1. Choďte na stránku zona.telekom.sk.
  2. V ľavom menu vyberte položku Kontrola spotreby.
  3. Do poľa meno a heslo vpíšte svoje meno a heslo pre pripojenie do Magio Internetu. Meno a heslo na pripojenie nájdete vo svojej Zmluve o pripojení.

Notifikácie o prenesených dátach počas zúčtovacieho obdobia

Súčasťou služieb internetu v mobile, Mobilný internet a Magio Internet vzduchom je bezplatné poskytovanie notifikácie o prenesených dátach. Notifikácie sa posielajú:

  • SMS správou
  • e-mailom

-  a to pri prenesení 80% a 100% z voľného objemu dát.

Ak využívate službu Mobilný internet alebo Magio Internet vzduchom, pre využívanie notifikácie je potrebné poskytnúť spoločnosti Slovak Telekom, a.s. kontaktné telefónne číslo alebo e- mailovú adresu, na ktoré budú SMS správy alebo e-maily zasielané.

Aktuálnu spotrebu si tiež môžete zistiť na stránke https://m.telekom.sk/datanavyse. Zobrazí sa vám aktuálna spotreba dát z mesačného paušálu, alebo z dátového balíčka. Na stránke si môžete aktivovať dátové balíčky v prípade, že ste vyčerpali dáta z paušálu.