Spotreba pre internetové služby

Obsah

Spotreba na mobilnom internete

Informácie o spotrebe dát pri Mobilnom internete, za ktorý dostávate faktúru, môžete získať počas pripojenia z vášho dátového zariadenia cez link http://m.telekom.sk/tmcc.

Informácie o spotrebe dát pri Mobilnom internete, ktorý si dobíjate kreditom, môžete získať počas pripojenia z vášho dátového zariadenia cez link http://tmcc.telekom.sk.


Spotreba internetu v mobile

Súčasťou služby Mobilný internet je bezplatné poskytovanie notifikácie o prenesených dátach. Notifikáciu posielame:

 • SMS správou
 • emailom

- a to pri prenesení 90 % a 100 % z voľného objemu dát. Pre využívanie služby je potrebné poskytnúť spoločnosti Slovak Telekom, a.s. kontaktné telefónne číslo alebo e-mailovú adresu, na ktoré budú SMS správy alebo e-maily zasielané.

Poznámka

Spotrebu dát v aktuálnom zúčtovacom období si môžete zistiť viacerými spôsobmi:

 • V aplikácii Telekom.

  Stiahnutie Telekom aplikácie

 • Na mobilnej stránke http://m.telekom.sk. Pre automatické zobrazenie pristupujte na stránku cez mobilnú sieť Telekom. Pri prístupe cez Wifi zadajte vaše telefónne číslo a overovaciu sms.
 • Na portáli Môj Telekom. Prihláste sa do zákazníckeho portálu Môj Telekom a prejdite do časti Spotreba. Pre prihlásenie je potrebné zadať vaše prihlasovacie meno a heslo a overiť sa formou SMS. V prípade, že ešte nie ste zaregistrovaný, môžete tak urobiť na našej stránke www.telekom.sk v záložke Môj Telekom – Registrácia.
 • SMS správou. Pošlite SMS správu v tvare MIN alebo MINUTY na číslo 123. Odoslaná SMS správa je spoplatnená podľa programu služieb, ktorý využívate, prichádzajúca SMS správa je bezplatná.

Spotreba Magio internetu

Spotrebu Magio internetu si môžete skontrolovať jednoducho prostredníctvom webu.

 1. Choďte na stránku zona.telekom.sk.
 2. V ľavom menu vyberte Kontrola spotreby.
 3. Do poľa meno a heslo vpíšte svoje meno a heslo pre pripojenie do Magio internetu.
 4. Meno a heslo na pripojenie nájdete vo svojej Zmluve o pripojení služby Magio.