Záložný internet v mobile

Napriek snahe poskytovať čo najlepšie služby sa môže stať niečo neočakávané: búrka či víchrica poškodí kábel alebo router a vy ostanete bez pripojenia. My v Telekome chceme, aby ste si naše služby mohli užívať bez prerušení, preto vám prinášame náhradné riešenie, aby ste mohli byť naďalej v spojení s blízkymi či priateľmi alebo pokračovať v pozeraní vášho obľúbeného seriálu.

Zaznamenali ste výpadok služby Magio Internetu, Biznis NETu alebo Magio Televízie?

V prípade výpadku Magio Internetu, Biznis NETu alebo Magio Televízie stačí nahlásiť poruchu v Telekom aplikácii prostredníctvom chatu s virtuálnou asistentkou Olíviou.  Ak sa nám nepodarí odstrániť poruchu, Olívia vám ako náhradu ponúkne Záložný internet v mobile neobmedzené mobilné dáta na 48 hodín zadarmo, aby ste mohli byť naďalej online alebo sledovať televíziu prostredníctvom mobilnej televízie Magio TV

Poruchu a aktiváciu Záložného internetu v mobile môžete nahlásiť aj na bezplatnej Zákazníckej linke 0800 123 456 denne od 07:00 do 22:00 hod.

Nie je nevyhnutné, aby ste sa prepájali počas hovoru na nášho operátora, Záložný internet v mobile vám aktivuje aj naša virtuálna asistentka Olívia pri riešení vašej poruchy. 

Záložný internet v mobile vám aktivujeme na vami uvedené mobilné telefónne číslo, s programom služieb Telekom paušál, Telekom Biznis paušál, Predplatenka, Easy alebo Fix, okrem programov Nekonečno a Pro.

Dostupnosť Záložného internetu v mobile v kombinácii s inými aktívnymi dátovými balíkmi nájdete v časti Najčastejšie otázky nižšie na  stránke.

Aktivujte si Záložný internet v mobile (návod)

 

Postup, ako nazdieľam internet z môjho telefónu celej rodine

Po aktivácii Záložného internetu v mobile vám zostáva už len pár jednoduchých krokov, ako si môže internet užívať celá rodina. Štandardné smartfóny ponúkajú možnosť zdieľania internetu cez vytvorenie vlastnej wi-fi siete, alebo takzvaného hotspotu. Podľa typu vášho smartfónu si pozrite návod na nastavenie a zdieľanie wi-fi siete. V zariadeniach, ktoré používa vaša rodina, stačí už len vyhľadať novú sieť a pripojiť sa.

Najčastejšie otázky