HBO Max prichádza už 8. marca!

Spoločnosť HBO potvrdila, že druhá vlna spustenia platformy HBO Max v ďalších európskych krajinách prebehne 8. marca 2022. 

Streamovacia platforma spoločnosti WarnerMedia bude čoskoro dostupná v ďalších 15 európskych krajinách vrátane Slovenska, Českej republiky, Holandska, Poľska a Portugalska. V rámci postupného spúšťania služby po celom svete tak HBO Max rozšíri svoju dostupnosť už na 61 krajín v Európe a Amerike.

Na HBO Max tak budú zákazníci vôbec po prvýkrát sledovať na jednom mieste nové aj kultové seriály a filmy spoločností Warner Bros., HBO, DC, Cartoon Network a Max Originals, vrátane filmov spoločnosti Warner Bros., ktoré budú zverejnené už 45 dní po uvedení do kín. HBO Max bude dostupná na zariadeniach a platformách, vrátane smart televízorov (Samsung, LG a Android TV), streamovacích zariadení (Apple TV 4K a Google Chromecast), herných konzol (PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox One a Xbox Series X/ S), mobilov a tabletov (iPhone, iPad, iPod Touch a Android) a online na http://www.hbomax.com.

 

Ako sa zmena dotkne existujúcich zákazníkov?

  • Služba sa automaticky premenuje a bude naďalej dostupná všetkým predplatiteľom.
  • Po premenovaní a spustení služby 8.3. 2022 bude potrebné stiahnuť si novú aplikáciu HBO Max.
  • Po jej stiahnutí bude potrebné prihlásenie s existujúcimi prihlasovacími údajmi, ktoré zákazníci používali pre prihlasovanie do HBO GO.
  • Zákazníci budú požiadaní o súhlas s novými podmienkami.
  • Zoznamy vytvorené zákazníkmi v aplikácii HBO GO ako “Obľúbené, Pokračovať v sledovaní, História, atď.“ nebudú prenesené do novej služby HBO Max.
  • Cena za HBO Max sa pre zákazníkov Telekomu nemení.

 

Najčastejšie otázky