Magio Sat Archív

Služba Magio Sat Archív je funkcia dostupná pre službu Magio Sat L a Magio Sat XL. Umožňuje sledovať program, ktorý už bol odvysielaný, a to až 7 dní dozadu. Ak ste zmeškali začiatok svojho obľúbeného programu, môžete si ho spustiť od začiatku alebo pretočiť dozadu momenty, o ktoré ste na programe, ktorý už beží, prišli. Vďaka funkcii pretáčania si môžete svoje obľúbené programy pozrieť dokonca bez reklamy. Programy si nemusíte nahrávať - šetríte tak miesto na svojom disku.

Služba je dostupná v 2 variantoch - Magio Sat Archív S s 10 tv kanálmi a Magio Sat Archív M s 20 v kanálmi.

Obsah


Zoznam tv kanálov pre službu Magio Sat Archív

S balíkom Magio Sat Archív S si môžete pozrieť z archívu 10 tv kanálov a s balíkom Magio Sat Archív M až 20 tv kanálov.

Magio Sat Archív S Magio Sat Archív M
Jednotka Jednotka
Dvojka Dvojka
Markíza Markíza
Doma Doma
TV Dajto TV Dajto
Joj Joj
Plus Plus
TA3 TA3
ČT1 ČT1
ČT2 ČT2
  WAU
  JOJ CINEMA
  CS FILM
  FILM BOX
  Ťuki TV
  AMC
  VIASAT EXPLORER
  DISCOVERY CHANNEL
  ANIMAL PLANET
  NICKELODEON

 

Aktivácia služby Magio Sat Archív

Službu Magio Sat Archív si môžete aktivovať cez internet, na bezplatnej Zákazníckej linke 0800 123 456 alebo v jednom z našich Telekom centier.  

Služba Magio Sat Archív si vyžaduje internetové pripojenie s minimálnou rýchlosťou 1 Mbps (odporúčame aspoň 3 Mbps)  a Magio Box KAON CO1000, ktorý umožňuje prepojenie Magio Sat prostredníctvom ethernetového kábla s vašim routerom. Ak Magio Box KAON CO1000 doma nemáte, vymeníme vám ho bez poplatku za výmenu. 

Užitočné informácie

  • Ak ste mali pôvodný Magio Box bez nahrávania, výmenou Boxu sa vám môže zmeniť suma mesačného poplatku za nájom Magio Boxu. 
  • Pri výmene Magio Boxu prídete o uložené nahrávky, keďže tie sú licenčne viazané na konkrétny Box a nie je možné ich presunúť na akýkoľvek iný Box.
  • Sledovanie TV Archívu je náročnejšie na spotrebu dát, preto ak ste sa na pripojenie na internet rozhodli použiť mobilný alebo pevný internet s predplateným objemom dát, vaša spotreba môže rapídne stúpnuť, v závislosti od doby sledovania služby Magio Sat Archív. Spotreba dát je v priemere 1,2 GB za hodinu.