Magio Televízia na pevnej sieti a cez satelit

Obsah

Doplnková služba Magio GO TV

Doplnkovú službu Magio GO TV získavate automaticky zadarmo ku každej aktivácii služby Magio Televízie cez satelit alebo pri predĺžení viazanosti Magio Televízie na pevnej sieti / cez satelit. S touto službou môžete sledovať TV stanice v SD a HD kvalite na jednom z podporovaných zariadení typu mobil, tablet, PC alebo prostredníctvom Magio Boxu, ktorý ponúkame k službe. Stačí vám pripojenie na internet. Aplikácia Magio TV vám zrkadlí TV stanice, ktoré máte dostupné v rámci vašej hlavnej služby Magio Televízie na pevnej sieti alebo cez satelit.

Ak ste si zriadili alebo predlžovali viazanosť Magio Televízie na pevnej sieti alebo cez satelit pred 24. 2. 2021 vrátane, môžete využívať internetovú televíziu Magio GO TV súčasne maximálne na štyroch zariadeniach.

Ak ste si viazanosť Magio Televízie na pevnej sieti alebo cez satelit predlžovali po 24. 2. 2021, bude počet zariadení znížený z pôvodných štyroch zariadení na jedno zariadenie typu mobil, tablet, PC alebo Magio Box.

Ako prebehne aktivácia Magio GO TV?

Po úspešnej aktivácii Magio Televízie cez satelit vám pošleme SMS správu/e-mail s prihlasovacími údajmi do doplnkovej služby Magio TV cez internet s balíčkom Magio GO TV.

Aplikáciu Magio TV si do svojho zariadenia stiahnite z aplikačného obchodu Google Play alebo App Store. Pri prihlásení do aplikácie použite údaje z SMS správy/e-mailu.

Ak ste si k tejto doplnkovej službe prenajali aj Magio Box, prihlásenie do tohto zariadenia prebehne automaticky.

Po úspešnom prihlásení do aplikácie Magio TV si môžete užívať televíznu zábavu počas celej doby viazanosti svojej hlavnej služby Magio Televízie na pevnej sieti alebo cez satelit kdekoľvek a kedykoľvek, keď máte pripojenie k internetu.

Spustenie programu od začiatku a Magio TV Archív

Služba Spustenie programu od začiatku a Magio TV Archív je doplnková služba dostupná pre Magio Televíziu na pevnej sieti, s ktorou získate prístup k odvysielanému obsahu až na viac ako 70 TV kanáloch, z toho väčšina je v HD. Umožňuje sledovať odvysielaný program, a to až 7 dní dozadu. Ak ste zmeškali začiatok svojho obľúbeného programu, môžete si ho spustiť od začiatku alebo pretočiť dozadu momenty, o ktoré ste na programe, ktorý už beží, prišli. Vďaka funkcii pretáčania si môžete svoje obľúbené programy pozrieť dokonca bez reklamy. Programy si tak nemusíte nahrávať.

Služba je dostupná v nasledovných variantoch:

 • Magio TV Archív Basic s viac ako 15 TV kanálmi v HD
 • Magio TV Archív Premium s viac ako 70 TV kanálmi, z toho 41 v HD
 • Magenta 1 TV archív s viac ako 15 TV kanálmi v HD

 

Ponuka TV staníc pre Magio TV na pevnej sieti 

Informácie o archívnych balíčkoch predávaných do 13.05.2021

Aktivácia služby Spustenie programu od začiatku a Magio TV Archív

Službu Spustenie programu od začiatku a Magio TV Archív si môžete aktivovať cez internet, na bezplatnej Zákazníckej linke 0800 123 456.

Nahrávanie vysielania so službou Cloud nahrávky

So službou Cloud nahrávky získate možnosť vytvárania nahrávok prostredníctvom vášho Magio Boxu. Nahrávky sa neukladajú na hard-disk Magio Boxu, ale do cloudu, kde budú dostupné po dobu 180 dní od vytvorenia nahrávky. Po uplynutí tejto doby sa automaticky odstránia. K dispozícii máte priestor na vytvorenie 100 hodín nahrávok. Svoje nahrávky si môžete pozrieť vtedy, kedy vám to vyhovuje. Vďaka funkcii pretáčania dokonca bez reklám.

Nahrávanie môžete nastaviť:

 • Prostredníctvom TV programu

TV Program obsahuje zoznam všetkých kanálov a programov, ktoré sú práve vysielané, resp. budú vysielané v nasledujúcich dňoch.

 • Stlačte tlačidlo EPG na diaľkovom ovládači a vyberte program, ktorý chcete nahrať.
 • Stlačte tlačidlo REC nahravanie na diaľkovom ovládači. Červená bodka pri názve programu potom znamená, že program je nastavený na nahrávanie. Ak sa program práve vysiela, nahrávanie sa začne okamžite.
 • Druhým stlačením REC nahravanie nastavíte sériové nahrávanie. Program je následne označený tromi prekrývajúcimi sa červenými bodkami seriove nahravanie .
 • Tretím stlačením REC nahravanie sa nahrávanie zruší.
 • Okamžité nahrávanie

Ak sledujete živé vysielanie stlačte tlačidlo REC nahravanie na diaľkovom ovládači a jednoducho a rýchlo si nahrajte práve vysielaný program alebo reláciu.

 

Ak ku službe Magio Televízia na pevnej sieti využívate doplnkovú službu Magio GO TV, môžete si nahrávku do služby Cloud nahrávky aktivovať alebo naplánovať prostredníctvom aplikácie Magio GO vo vašom mobilnom zariadení. Nahrávku si potom spustíte na vašom Magio Boxe v sekcii nahrávky. 

Nahrávanie vysielania

Nahrávanie programov je funkcia služieb Magio Televízia na pevnej sieti a Magio Televízia cez satelit. Umožňuje nahrať si programy a pozrieť si ich vtedy, kedy vám to vyhovuje. Vďaka funkcii pretáčania dokonca bez reklám. Nastaviť nahrávanie si môžete pohodlne cez internet na www.magio.tv alebo cez mobil na m.magio.tv. Magio Box umožní nahrať viac ako 370 hodín programu.

Magio Televízia na pevnej sieti

Nahrávanie môžete nastaviť:

 • V Programovom sprievodcovi: stlačením tlačidla nahrávať sa nastaví jednorazové nahrávanie, druhým stlačením nastavíte sériové nahrávanie (ďalším stlačením sa nahrávanie zruší). Magio automaticky nastaví čas začiatku a konca nahrávania podľa TV programu v Programovom sprievodcovi.
 • Pomocou funkcie obraz v obraze: stlačte tlačidlo nahrávať a program, ktorý vidíte v malom okne v rohu obrazovky, sa nahrá.
 • Manuálne: zadajte kanál, čas začiatku a skončenia nahrávania.

Magio Televízia cez satelit

Nahrávanie môžete nastaviť:

 • V Programovom sprievodcovi: stlačením tlačidla nahrávať sa nastaví jednorazové nahrávanie, druhým stlačením nastavíte sériové nahrávanie (ďalším stlačením sa nahrávanie zruší). Magio automaticky nastaví čas začiatku a konca nahrávania podľa TV programu v Programovom sprievodcovi.
 • Manuálne: zadajte kanál, čas začiatku a skončenia nahrávania.

Rodičovský zámok

Rodičovský zámok je funkcia služieb Magio Televízia a Magio Televízia cez Satelit. Umožňuje zablokovať vybrané programy a filmy v požičovni a selektovať vysielaný obsah určený pre malých divákov.

Blokovanie je možné vykonať 3 spôsobmi:

 • Rodičovský zámok -- po jeho aktivovaní umožňuje:
  • uzamknúť jednotlivé TV kanály, ktoré môžu byť sledované len po zadaní PIN kódu,
  • uzamknúť vysielaný obsah podľa odporúčanej vekovej hranice, ktorý môže byť sledovaný po zadaní PIN kódu.
 • Zámok na programy pre dospelých -- uzamkne vybrané programy na rôznych TV kanáloch určené pre dospelých (podľa prístupnosti v TV programe). Ak budete tento program chcieť sledovať, bude sa vyžadovať PIN kód.
 • Blokovanie vypožičania -- funkcia slúži na obmedzenie požičiavania filmov z videopožičovne len pre osoby, ktoré budú poznať PIN kód.

PIN kód Rodičovského zámku pre Magio Televíziu je prednastavený na 0000 a Zámok na programy pre dospelých je prednastavený na 1111.

Pre službu Magio Sat je PIN kód prednastavený podľa typu platformy:

 • Platforma CONAX má prednastavený PIN kód na 1234.
 • Platforma NAGRA má prednastavený PIN kód na 0000.